• КРАЙ НА МАЧА - 2:1 ЗА ЛОКО В ДЕРБИТО С БОТЕВ!

• Жълт картон за Кирил Котев.

89'
  • Жълт картон за Ванчо Траянов.

86'
  • Страхотна проява на младия Мартин Димитров предотвратява трети гол във вратата му.

78'
  • Милко Георгиев сменя Наско Милев в състава на Ботев.

77'
  • Опасен изстрел на Гъргоров, вратарят Димитров избива в корнер.

76'
  • Грегъри Нелсън прави симулация в пеналта и заслужено получава жълт картон.

75'
  • Дани Кики е първият с жълт картон в Локомотив.

74'
  • Филип Филипов е четвъртият с жълт картон от Ботев.

70'
  • Мартин Райнов сменя Пауло Серджо в състава на Локомотив.

68'

68'
  • 2:1 ЗА ЛОКОМОТИВ! Камбуров свали към Котев и след разбъркване защитникът отблизо вкара.

67'
  • Великолепно спасяване на Мартин Димитров спаси удара по трева на адаша си от Локомотив Мартин Камбуров.

66'
  • Кристиан Димитров сменя Лазар Марин в състава на Ботев.

64'
  • Кирил Котев връща топката назад, но вратарят Александър Витанов не е в рамката, все пак догонва топката и предотвратява автогол.

58'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 1:1. Слаб, но добре насочен удар към вратата на младия Мартин Димитров и топката влиза в ъгъла на вратата.

55'
  • Вуелковски е сменен от Марчев в състава на Локомотив.

52'
  • Лъчезар Балтанов с жълт картон.

51'
  • Разбъркване в наказателното поле на Ботев, Крум Стоянов стреля, но в аут.

49'
  • Грегъри Неслън сменя Рахави Кифуети в състава на Ботев.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ: ЛОКОМОТИВ - БОТЕВ 0:1

45+3'
  • Жълт картон за Серкан Юсеин от Ботев.

45'
  • Добро положение за Локомотив бе пропуснато, като двама играчи на домакините не успяха добре да засекат топката.

43'
  • Емил Гъргоров отклонява след корнер топката към вратата на Ботев, но Мартин Димитров проявява рефлекс и спасява.

38'
  • Ванчо Траянов влиза на мястото на Пламен Крумов, който не се чувства добре.

38'
  • Разбъркване пред вратата на Локомотив води само до корнер.

35'
  • Йордан Христов стреля високо над вратата на Локомотив от фаул.

31'
  • Наско Милев от Ботев получава първия жълт картон в мача.

25'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ - 0:1 Лазар Марин реализира под плонжа на Александър Витанов, който се пропука и пусна топката зад гърба си.

22'
  • Опасен изстрел отдалеч на Пауло Серджо, топката профучава близо до левия стълб на вратата на Ботев.

12'
  • Националният селекционер Ивайло Петев гледа на живо дербито.

11'
  • Два поредни корнера за Локомотив. Нищо след тях.

9'
  • Нов пряк свободен удар в полза на Ботев. Топката, изстреляна от Неделев се отбива от стената и после е изчистена в корнер.