• Гъргоров намира отлично Балдовалиев, който се измъква велипокелпно и стреля диагонално, но в аут.

• Оливие Боне е първата смяна в Локомотив, влиза на мястото на Ванчо Траянов.

• Нико Варела е втората смяна в Ботев, влиза на мястото на Даниел Генов.

• Корнер за Локомотив. Защитата на Ботев изби напред.

56'
  • Корнер за Ботев.  Нищо след него - аут.

53'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ - 2:1 ЗА ЛОКОМОТИВ! Страхотен изстрел на Йордан Христов, който пронизва вратата на домакините.

49'
  • Красива атмосфера с факли създават феновете на Локомотив.

47'
  • Жоел Омари Чибамба е сменен от Алекс Колев в състава на Ботев.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 2:0 за ЛОКО ПД.

45+2'
  • Димо Бакалов пада в пеналта, но Йордан Христов от Ботев игра рамо в рамо срещу него.

40'
  • Генов опитва да стреля, но ударът му е блокиран от играч на Локо Пд.

34'
  • Ботев изглежда доста объркан след давата получени гола и "канарчетата" правят наивни грешки.

24'
  • Ванчо Траянов получи жълт картон.

21'
  • 2:0 ЗА ЛОКОМОТИВ! Димо Бакалов центрира и Кумбуров ефектно вкара.

17'
  • 1:0 ЗА ЛОКО ПД! Зоран Балдовалиев с глава бележи във вратата на Ботев. Димо Бакалов му центрира добре топката.

14'
  • Корнер за Локо Пд, топка право в ръцете на Голас.

13'
  • Пламен Крумов получи жълт картон.

11'
  • Добра възможност пред Балтанов, но той стреля с глава над вратата на Локомотив.

11'
  • Първи корнер в мача, в полза на Локо Пд. Лека суматоха в наказателното поле на Ботев и атаката приключва.

8'
  • Равностойно и леко припряно начало на мача и за двата отбора.

7'
  • Феновете на Локомотив правят заря и пускат димки над своя сектор.

1'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

1'
  • Преди мача има минута мълчание, заради двама фенове на Ботев, които вече не са между живите.

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Станислав Тодоров
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport