• Кънев стреля, но топката мина над вратата на Славия.

86'
  • Атанас Фиданин получи жълт картон за влизане в краката на Георги Пашов.

84'
  • Банков с ново спасяване. След ъглов удар в полза на Славия, стражът успя да овладее топката точно на гол линията.

80'
  • Рихави Кифуети напусна, Любомир Генчев влезе в игра.

80'
  • Цветан Генков напусна терена, а на негово място влезе Тихомир Кънев.

70'
  • Милен Желев получи жълт картон.

68'
  • Янис Карабельов замени Владимир Семерджиев.

67'
  • След центриране от корнер и разиграване, топката стигна до Курьор, който вкара, но реферът отсъди засада и попадението не беше зачетено.

66'
  • Матиас Курьор стреля директно от фаул, но Кирев успя да извади топката.

65'
  • Божидар Васев замемни Сердер Сердеров в състава на Славия.

64'
  • Владимир Семерджиев получи жълт картон.

64'
  • Игор Джоман бе заменен от Симеон Мечев.

62'
  • Йордан Апостолов откри резултата в полза на Локомотив (1:0). Джоман центрира към Апостолов, който стреля директно към вратата и Кирев не успя да спре топката.

58'
  • Георги Йомов с възможност веднага след като влезе на терена, но топката мина покрай дясната греда.

57'
  • Смяна в състава на Славия. Георги Йомов влезе на мястото на Иван Минчев.

56'
  • Николай Димитров със страхотен изстрел към вратата на Горна Оряховица, след комбинация с Иван Минев, но Банков отново се включи с добро спасяване.

54'
  • След добър пас на Игор Джоман, Йордан Апостолов пропусна първата по-опасна възможност през втората част.

52'
  • Силен удар от дистанция на Иван Минчев, но Банков овладя топката.

50'
  • Начало на второ полувреме.

46'
  • Край на първо полувреме.

45+2'
  • Игор Джоман получи жълт картон.

45'
  • Милан Желев с далечен изстрел, който попадна в ръцете на вратаря.

39'
  • Добро центриране от фланга на Николай Димитров към Сердер Сердеров, но защитник на Локомотив стигна първи до топката.

33'
  • Цветан Генков се изправи сам срещу вратаря Марио Кирев, но добра намеса на Петко Христов предотврати гола.

22'
  • При атака на Славия Николай Димитров стреля директно към вратата на Николай Банков, но уцели гредата и пропусна възможността да открие резултата.

19'
  • Възможност за Цветан Генков, но Марио Кирев попречи на изстрела му и до промяна в резултата в полза на Локомотив не се стигна.