• Фаул в полза на Локомотив ГО, на добра позиция за обстрел. Удар на Симеон Мечев, топката излиза в аут.

• Вълчанов влиза на мястото на Михаел Орачев.

90'
  • Пореден шанс пред Тихомир Кънев, който получи топката от Янаки Смирнов, но завършващият удар беше неточен.

83'
  • Нефтохимик отново стигна до много добро положение, но страхотно спасяване на Стефано Кунчев предотврати първото попадение в шампионата.

79'
  • Чакъров вместо Костадин Хазуров

68'
  • Много добра атака на Нефтохимик, центриране отляво на Емануил Манев, Костадин Хазуров засече с глава, но право в ръцете на Стефано Кунчев.

65'
  • Каранейчев напуска, на негово място Узунов.

61'
  • Атанас Чипилов влиза на мястото на Александър Александров

59'
  • Жълт картон за Тихомир Кънев

57'
  • Чудесна атака на скорост за Локомотив Горна Оряховица, ударът на Красен Трифонов обаче минава покрай страничната греда на вратата, пазена от Стоян Колев.

56'
  • Янаки Смирнов получи удар в главата при единоборство, получава медицинска помощ.

52'
  • Удар на Марко Ранджелович, но право в ръцете на Стефано Кунчев.

52'
  • Жълт картон за Димо Атанасов.

51'
  • Начало на втората част

46'
  • 45+5'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Най-опасното положение в мача дойде в края на полувремето. След центриране от корнер се получи разбъркване в наказателното поле, защитата на Нефтохимик изпусна Мартин Кавдански, който от два метра, при опразнена врата не успя да вкара топката, която в крайна сметка се оказа в ръцете на Стоян Колев.

45+2'
  • Опасен удар на Тихомир Кънев отдалеч, но топката излиза в корнер, закачила крака на защитник.

45+2'
  • Жълт картон за Любомир Божинов за нарушение срещу Янаки Смирнов.

36'
  • Пряк свободен удар изпълни Тихомир Кънев, но стреля директно в стената.

35'
  • Симеон Мечев получава първия жълт картон в новия шампионат.

32'
  • Минута почивка за играчите на двата тима, за вода и да отдъхнат.

24'
  • Шанс за Локомотив ГО. Опасен удар на Тихомир Кънев по земя, но покрай вратата на Нефтохимик.

23'
  • Атака за Локомотив ГО, центриране отдясно, Стоян Колев изби в последния момент, милиметри не достигнаха на играч на домакините да засече топката в наказателното поле.

17'
  • Любомир Божинов центрира наказателното поле на Локо ГО, но Яни Пехливанов не успя да засече точно, затворен от двама защитници на съперника.

13'
  • В ответната атака Стоян Колев също спаси мрежата си, Венцислав Керчев стреля от границата на наказателното поле, но ударът му беше отразен от вратаря.

7'
  • Стефано Кунчев спаси мрежата си, след като Николай Дюлгеров стреля отдалеч, в очертанията на вратата на Локомотив Горна Оряховица.

6'
  • Центриране от фаул в полза на Локо ГО, защитник на гостите изчисти, последва удар отдалеч на Симеон Мечев, но много неточен.