• Трета смяна за Берое - Том влиза на мястото на Милисавлевич.

• Курьор проби отлично отляво и центрира, но Иво Иванов избива в корнер.

80'
  • Антоний Балъков заменя Йордан Апостолов.

77'
  • Берое бе близо до втори гол. Маркитос опита пас към Манга, но Кавдански изби преди него.

73'
  • Любомир Генчев влиза в игра на мястото на Атанас Фиданин.

70'
  • Симеон Мечев стреля от фаул, над вратата.

67'
  • Александър Василев стреля от далечно разстояние, но извън вратата,

63'
  • Матиас Курьор влиза в игра на мястото на Тихомир Кънев и се превръща в първия чужденец с мач за Локомотив Горна Оряховица.

57'
  • 1:0 за Берое! Новото попълнение Давид Манга ознаменува дебюта си с гол! Класният футболист премина през трима противникови футболисти, след което с отличен удар с левия крак реализира първия гол в двубоя!

55'
  • Жълт картон за Иво Иванов.

53'
  • Маркитос стреля опасно от малък ъгъл, Банков обаче лови.

52'
  • Красен Трифонов засече центриране от корнер, а ударът му минава опасно встрани от вратата.

52'
  • На техните места влизат двете нови попълнения Давид Манга и Маркитос.

46+2'
  • Две смени за Берое на почивката. Александър Димитров изкарва от игра Георги Божилов и Александър Колев.

46+2'
  • Начало на второто полувреме!

• Край на първото полувреме

45+2'
  • Берое опитваше да открие резултата в двубоя срещу Локомотив Горна Оряховица до края на полувремето, но това така и не стана.

45+1'
  • Божилов центрира в наказателното поле, Керчев обаче успя да избие.

34'
  • Интересен параболичен удар с глава на Алекс Колев, топката минава на сантиметри над вратата.

31'
  • Опасен изстрел на Симеон Мечев, който е уловен от Благой Макенджиев.

27'
  • Първият жълт картон в мача е за Кохей Като, който фаулира Симеон Мечев.

16'
  • Берое също отговаря с греда! Неманя Милисавлевич стреля чудесно извън наказателното поле, а топката срещна напречната греда!

5'
  • Локомотив бе много близо до първия гол в мача! Тихомир Кънев напредна добре вдясно на наказателното поле и с диагонален удар намери страничната греда!