• 36’ D. Moreno
  • Край на мача!

• Бьорн Йонсен стреля хубаво, но Господинов лови.

90+1'
  • Добра възможност за гол пред Стефан Николич. Нападателят засече с глава центриране на Апостол Попов, изпрати топката в тревата, след което тя мина над вратата.

88'
  • Орелиен Жоаким влиза на мястото на Петър Витанов.

78'
  • Кирил Десподов заменя Пауло Регула.

77'
  • Двойна смяна и за Литекс. Милко Ангелов напуска, на негово място влиза Георги Минчев.

77'
  • Регуля стреля много коварно, Господинов успя да избие.

74'
  • Иван Стоянов заменя Тони Силва.

67'
  • Двойна смяна в ЦСКА. Тончи Кукоч излиза, Луис Соарес влиза.

67'
  • Жълт картон за Борис Галчев.

59'
  • Данило Асприля мина като на парад през защитата на ЦСКА, но ударът му мина встрани от вратата.

58'
  • Факли по терена, изпратени от феновете на ЦСКА.

• Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първо полувреме

• Играч на гостите получи картон

41'
  • Данило Асприля отбелязва втори гол. След лош опит за изчистване на Апостол Попов, Пламен Крачунов не успя да избие с шпагат, топката удари тялото на Асприля, който стигна до топката преди Господинов, чукна я покрай него, след което я довкара в опразнената врата!

36'
  • Литекс имаше великолепна възможност за втори гол, която бе опропастена от Бьорн Маарс. След грешка на Крачунов, нападателят на Литекс излезе очи в очи с Господинов, който обаче успя да отрази удара.

34'
  • Валентин Илиев пострада след сблъсък с Данило Асприля и в момента получава медицинска помощ.

32'
  • Стефан Николич вкара топката във вратата на Литекс! Попадението обаче не бе зачетено, тъй като страничният съдия вдигна флага за засада! Повторенията обаче показаха, че засада няма, тъй като Божиков покрива Николич.

27'
  • Регула стреля слабо в ръцете на Анатоли Господинов.

25'
  • Данило Асприля открива резултата след отличен диагонален изстрел!

19'
  • T. Silva получи картон

18'
  • Пауло Регула излезе в добра позиция след пас на Данило Асприля, имаше опция да подава, но реши да стреля и топката мина встрани от вратата.

12'
  • P. Boumal получи картон

11'
  • Стефан Николич излезе в добра позиция, но е бил в засада и флагът е вдигнат.

9'
  • Литекс Имаше страхотен шанс да открие резултата още в 3-ата минута! Данило Асприля подаде успореден на голлинията пас към Милчо Ангелов, който бе на метър пред вратата, но стреля над вратата.