• Невероятен рейд на Асприля, който излиза сам срещу Китанов и уцелва напречната греда на варненската врата.

• Бижев не можа да уцели топката, която мина между краката му и не можа отблизо да нанесе удар по ловешката врата.

• Бижев усилва атаката на моряците, сменяйки Бургхард.

75'
  • Реян Даскалов сменя Кристиян Малинов в състава на Литекс.

73'
  • 1:0 ЗА ЛИТЕКС. Ловчанлии най-сетне реализираха гол, след като Бьорн Маарс Йонсен получи на празна врата от Крастиян Малинов за попадението.

72'
  • Жълт картон за Бургхард.

69'
  • Курьор създаде първата голова ситуация за варненци, Винисиус изби топката, но съдиите не забелязаха, че има корнер.

66'
  • Бурабия получава жълт картон за оспорване на съдийско решение.

60'
  • Никола Колев сменя Петрус Бумал в състава на Литекс.

58'
  • Жълт картон за Петрус Бумал.

55'
  • Бьорн Маарс Йонсен сменя Георги Минчев.

51'
  • Китанов избива в корнер удар от малък ъгъл на Асприля.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • Живко Петков сменя Вареа в състава на Черно море.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+2'
  • Ивайло Петев гледа мача от трибуните в компанията на бившия играч на Литекс и ЦСКА, румънецът Еуген Трика.

• Арсенио Нунеш получава топката в пеналта на Черно море, но ударът му е неточен.

36'
  • Жълт картон за Даниел Георгиев.

34'
  • Асприля "подпали моторетката" и направи дълъг рейд по дясното крило, центрираната по трева топка обаче бе уловена от плонжиралия Китанов.

33'
  • Паланков извършва нов фаул, а вече има жълт картон. Засега реферът го пожалва, но играчът на Черно море трябва да внимава.

30'
  • Кулибали е сменен принудително заради травма, а Бекир Расми го замества.

26'
  • Жълт картон за Паланков за задържане на съперник

20'
  • Корнер за Литекс. Не се стигна до удар към вратата.

19'
  • Бързоногият Асприля изпреварва защитник на Черно море и се опитва да прехвърли вратаря Китанов, но неуспешно.