• 3 минути е добавеното време

90'
  • Смяна в състава на Левски. Мики Орачев влиза на мястото на Краев.

89'
  • Топката влезе във вратата на Литекс, но Краев е в положение на засада и попадение нямаше.

88'
  • Жълт картон на Кристиан Малинов за нарушение.

86'
  • Станоев опита да намери Йонсен в чиста позиция, но атаката на Литекс не успя да бъде завършена подобаващо.

85'
  • Шут на Прохазка не намери целта.

82'
  • Смяна в състава на Литекс. Диого Виана влиза на мястото на Бумал.

81'
  • Смяна в състава на Левски. Китамбала отстъпи мястото си на Махмудов.

80'
  • Шут на Кристиян Малинов мина малко встрани от вратата на Йоргачевич.

78'
  • Арсенио пропусна да затрудни вратаря на Левски Боян Йоргачевич.

77'
  • Данило Асприля преодоля съпротивата на 3-ма футболисти на Левски, но беше спрян от Георги Костадинов.

75'
  • Корнер за Левски. След изпълнението Перес е фаулиран в наказателното поле на Литекс и последва свободен удар за домакините, след като Карнер наруши правилата.

71'
  • Първа смяна в Левски. Бедоя излида, влида Радослав Цонев.

70'
  • Пряк свободен удар, Прохазка центрира, но топката не намери играч на "сините".

61'
  • Живко Миланов центрира отдясно в наказателното поле на Литекс, но Елтон се справи със ситуацията.

58'
  • Корнер за Левски. Последва центриране, след което Елтон беше над всички.

55'
  • След изпълнението на прекия свободен удар, Йонсен наруши правилата на играта в атака и последва нарушение в полза на Левски.

53'
  • Аймен Белаид получи жълт картон за нарушение срещу Йонсен.

52'
  • Още една смяна в състава на Литекс. На мястото на Иван Горанов влиза Пламен Гълъбов.

46'
  • Смяна в състава на Литекс. На мястото на Рохас влиза Станоев.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Минута добавено време на първото полувреме.

45+1'
  • Бумал стреля над вратата при атака за Литекс.

43'
  • Роман Прохазка с перфектен удар матира Баривиера и даде аванс на Левски, след като Бедоя изпълни корнер, Костадинов пусна хубав пас на Прохазка и той се разписа.

39'
  • ГОЛ за Литекс! Данило Асприля намери непокрит Кристиан Малинов и той изравни резултата с хубав удар от 11 метра.

33'
  • ГОЛ за Левски! Аймен Белаид засече центриране от пряк свободен удар, който беше изпълнен от Прохазка отдясно и Левски откри резултата.

30'
  • Опасен удар на Костадинов, но гол отново нямаше.

29'
  • Георги Костадинов получава лекарска помощ

29'
  • Асприля е фаулиран в близост до границата на наказателното поле на Левски, леко странично. Рохас пусна пас към Асприля в центъра на наказателното поле на Левски, но столичани се справиха със ситуацията.

27'
  • След поредното изпълнение на корнера, играчите на Левски се справиха със ситуацията.

26'
  • След изпълнението на корнера, последва нов такъв.

25'
  • Центриране от корнера, след него, бранител на Левски изчисти в нов корнер.

24'
  • Йонсен стреля опасно към вратата на Йоргачевич, след пас на Асприля, но Йоргачевич улови кълбото.

24'
  • Недялков стреля с глава, а топката мина опасно до гредата на Йоргачевич.

22'
  • Центриране на Прохазка от пряк свободен удар, но атаката на Левски не сполучи.

20'
  • Асприля стреля доста неточно по посока вратата на Йоргачевич.

19'
  • Костадинов има нужда от лекарска помощ

18'
  • Костадинов падна в наказателното поле след съприкосновение с Рафаел Перес, но това беше симулация на футболиста на Левски, тъй като футболистът на домакините не игра нито с топката, нито с крака на футболиста на "сините".

15'
  • Китамбала, Бедоя и Прохазка организираха добра атака за Левски, но в крайна сметка не се стигна до опасност за Баривиера.

12'
  • Минев претендира за нарушение на Недялков срещу него, но такова не беше отсъдено.

10'
  • Краев пусна хубав пас на Прохазка, но продължението на играча на Левски не намери адресат и атаката на "сините" пропадна.