• След центриране от фаул Карнер отблизо засече топката, но неточно. Австриецът претендира, че е бил задържан за фланелката.

• Корнер за Левски. Натискът на "сините" става по-явен. Нищо след ъгловия удар.

• Диагонален удар на Краев, право в ръцете на Костов.

62'
  • Бенгюзов получи жълт картон.

57'
  • Прохазка отблизо пропуска най-чистото положение за Левски, стреля във вратаря.

56'
  • Диаби смени Курдов в състава на Левски.

55'
  • Тони Тасев получи жълт картон.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО - 0:0. Скучна първа част, доста пасивен Левски. Пирин със сигурност е по-доволен.

45+2'
  • Красимир Костов боксира една топка атрактивно, след което остана да лежи на тревата.

45'
  • В последните няколко минути Левски прави опит да понатисне своя гост, без успех засега.

42'
  • Фаул за Левски. Заучено изпълнение, но без завършек.

33'
  • Траянов от Пирин получи жълт картон.

33'
  • Първа добра комбинация на "сините", завършила с удар на Курдов, но вратарят избива в корнер.

31'
  • Джереми де Ноойер получи жълт картон.

27'
  • Мики Орачев е непокрит в наказателното поле на Пирин, но ударът му с левия крак е лек и попада в ръцете на Костов.

21'
  • Спокойно начало на мача. Левски не започна с домакински натиск. Пирин стартира с Маркиньос на върха на атаката си.