• Край на мача! Левски победи с 2:0 и е еднолично на върха!

• Три минути ще е продължението на този мач.

• Последна смяна в мача. Излиза Божидар Краев, влиза Мики Орачев.

• Йордан Милиев става вторият декориран в жълто.

89'
  • Последна смяна за Славия. Излиза Емил Стоев, влиза Иван Вълчанов.

87'
  • Хубав шанс за Славия след центриране на Жереми Манзоро от пряк свободен удар. В последния момент Аймен Белаид изчисти в корнер, иначе славист можеше да засече.

86'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Живко Миланов за нарушение в половината на Левски.

85'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Мигел Бедоя, влиза Радослав Цонев.

83'
  • Влади Гаджев стреля от дистанция, но Марио Кирев улови без проблеми.

80'
  • Прекрасна атака на Левски, при която Роман Прохазка пусна към Мигел Бедоя в наказателното поле, но испанецът не успя да си спре топката.

76'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Умар Диаби, влиза Владимир Гаджев. Това е първото му участие след травмата.

74'
  • Несериозно изпълнение на Аймен Белаид. Тунизиецът стреля от разстояние, но далеч в аут.

69'
  • Втора смяна за Славия. Излезе Владимир Семерджиев, влезе Петър Атанасов.

63'
  • Още един фрапантен пропуск, пак на Бедоя. Ударът му от наказателното поле мина над вратата.

62'
  • Умар Диаби с фрапантен пропуск. Той получи топката във вратарското поле и стреля, но в аут.

61'
  • Още един пропуск на Левски. Джереми де Ноойер получи топката в наказателното поле и стреля, но далеч в аут.

61'
  • Ивайло Димитров направи самостоятелен пробив и в последния момент беше спрян от Йордан Милиев.

59'
  • Левски създаде суматоха в наказателното поле на Славия, но Бедоя и Диаби не можаха да стрелят, а защитник изби в последния момент.

58'
  • Аймен Белаид стреля от дистанция, но ударът му прелетя високо над вратата.

54'
  • Левски също претендира за дузпа! След удар на Мигел Бедоя топката се удари в Стефан Велков. "Сините" искаха нарушение, защото според испанеца защитникът на Славия е играл с ръка. Реферът си замълча.

47'
  • Първа смяна в мача. Излиза Антон Карачанаков още на почивката, влиза Ивайло Димитров.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част! Левски води с 2:0!

45+3'
  • Дуде Ндонгала с хубава възможност да намали, но ударът му мина високо над вратата.

45+1'
  • Левски води вече с 2:0! Хубава многоходова атака на домакините, като Аймен Белаид намери Веселин Минев на левия фланг, той пусна към Мигел Бедоя, който от своя страна намери непокрития Джереми де Ноойер в наказателното поле и той с хубав удар отбеляза второто попадение.

41'
  • Мигел Бедоя стреля опасно от около 25 метра, но топката излезе в аут.

40'
  • Славия претендира за дузпа. Емил Стоев падна в наказателното поле след съприкосновение с Йордан Милиев. Реферът Никола Попов не даде нищо.

38'
  • Джереми де Ноойер пак не успя да се разпише от пряк свободен удар, като този път уцели стената.

35'
  • Хубава атака на Славия, но беше спряна със засада. Иначе Жереми Манзоро се откъсваше сам срещу вратаря на Левски.

32'
  • Страхотно центриране на Живко Миланов от десния фланг, но Марио Кирев изпревари Умар Диаби и улови.

28'
  • Изключително груб фаул на Диего Фераресо срещу Живко Миланов. Реферът Никола Попов обаче предпочете да предупреди устно бразилеца, вместо да му извади заслужен жълт картон.

27'
  • Доста равностойна игра след попадението на Левски, като засега няма други положения.

• Левски откри резултата с прекрасен гол на Роман Прохазка. Тогава Йордан Милиев изведе Мигел Бедоя зад защитата, но Марио Кирев излезе и изби. Топката обаче стигна до словака, който с хубав прехвърлящ удар направи 1:0.

16'
  • Георги Костадинов отправи удар с глава след центриране на Бедоя. Топката обаче излезе в аут.

13'
  • Суматоха пред вратата на Левски след грешка на Веско Минев. Но защитата се справи след ударите на Жереми Манзоро и Емил Стоев.

11'
  • Удар на Джереми де Ноойер от пряк свободен удар, но прекалено слаб и Кирев улови.

7'
  • Първи удар към една от двете врати, отправи го Умар Диаби, но защитник изби.

6'
  • И "сините" отговориха с атака, като Роман Прохазка центрира успоредно на голлинията, но защитник на Славия изби в корнер, след който не последва нищо.