• 90’ Радослав Цонев
  • 25’ Димитър Пиргов
  • 62’ Петър Атанасов
  • 87’ Джереми Манзоро
  • Край на мача! Славия победи за трети пореден път Левски за сефте от 60 години.

90+8'
  • И Владимир Семерджиев получава жълт картон.

90+2'
  • Втори гол за Левски. Радослав Цонев с хубав гол от границата на наказателното поле наказа Славия за втори път.

90'
  • Жереми Манзоро прави 3:1, след като завърши контраатака, подета от Карлос Фонсека и нанизал сам срещу Йоргачевич.

87'
  • Последна смяна за Славия. Излиза Петър Атанасов, влиза Славчо Шоколаров.

87'
  • И Петър Атанасов получава жълт картон за забавяне на играта при излизане от терена.

86'
  • Жълт картон и за Цветомир Панов.

85'
  • Антонио Аниете стреля опасно от пряк свободен удар, но Марио Кирев спаси.

83'
  • Жълт картон и за Пламен Крумов за груб фаул срещу Владислав Мисяк.

83'
  • Първа смяна в Левски. Излиза Божидар Краев, влиза Владислав Мисяк.

81'
  • Малко след това Веселин Минев е изгонен за груб фаул срещу Карлос Фонсека, който преди това за малко да му отнесе крака. Фонсека скочи на саморазправа, но беше удържан, преди да бъде изгонен.

78'
  • Веселин Минев получава жълт картон заради претенциите си за предупреждение на Карлос Фонсека, който преди това го ритна грубо в глезена.

77'
  • Втора смяна за Славия. Излиза Диего Фераресо, влиза Цветомир Панов.

67'
  • Петър Атанасов прави 2:1 за Славия. Той се възползва от слаба намеса на Борислав Стойчев в наказателното поле и след хубав удар не остави шансове на Йоргачевич за втория гол.

62'
  • Детинска грешка на Марио Кирев и за малко Левски да поведе. Вратарят изпусна топката пред наказателното поле и остави вратата си празна. Топката стигна до Мигел Бедоя, който стреля от около 20-ина метра и не можа да уцели вратата.

54'
  • В ответната атака Славия можеше да вкара, но в последния момент Аймен Белаид изби.

50'
  • Невероятен шанс за Левски! Антонио Аниете преодоля цялата защита на Славия и в последния момент падна, преди да насочи добре топката към вратата. После топката се озова у Мигел Бедоя около вратарското поле, но ударът на испанеца срещна гредата.

49'
  • Първа смяна в мача. Излиза Георги Петков, влиза Марио Кирев. Стражът на Славия е с травма в главата.

46'
  • Начало на второто полувреме на мача!

46'
  • Край на първата част. Резултатът е 1:1.

45+8'
  • Хубаво положение пред Антонио Аниете. Той се озова леко по диагонал пред вратата на Славия, но ударът му мина встрани от вратата.

45+7'
  • Жълт картон и за Карлос Фонсека за игра с ръка.

45+4'
  • Хубаво изпълнение на Жереми Манзоро от пряк свободен удар, но Йоргачевич изби.

45+3'
  • Седем минути продължение на първата част заради инцидента с Петков.

45+2'
  • Левски изравни резултата. Радослав Цонев стреля от границите на наказателното поле и след рикошет топката излъга Георги Петков, оплитайки се в мрежата му за 1:1.

45'
  • Опасно центриране на Манзоро от пряк свободен удар, но Димитър Пиргов стреля в защитник и топката беше изчистена в корнер.

44'
  • Дълго време се оказваше медицинска помощ на Георги Петков, който получи удар в главата. След 5-минутна намеса на лекарите, вратарят беше вдигнат на крака, но с бинтована глава.

35'
  • Жълт картон за Аймен Белаид за нарушение срещу Георги Петков.

31'
  • Левски имаше страхотен шанс да изравни. Валери Домовчийски намери Аниете около точката на дузпата и той стреля силно, но Георги Петков спаси.

27'
  • Славия откри резултата чрез Димитър Пиргов. Защитникът стреля силно с глава след центриране от корнер и не остави шансове на Боян Йоргачевич.

25'
  • Божидар Краев беше изведен на стрелкова позиция около наказателното поле, но стреля на няколко сантиметра встрани от вратата.

24'
  • Хубав шанс за Левски, Роман Прохазка беше на около 13-14 метра от голлинията и стреля над напречната греда.

22'
  • Страхотен шанс за Левски да открие. Роман Прохазка центрира към Борислав Цонев на далечната греда и младокът стреля опасно с глава. След кратко разбъркване Георги Петков улови.

17'
  • Играчите на Левски претендират за дузпа. Антонио Аниете получи удобна топка в наказателното поле и падна след съприкосновение с Пламен Крумов. Реферът Никола Попов обаче си замълча и не даде дузпа.

14'
  • Опасно нахлуване на Карлос Фонсека в половината на Левски. След като преодоля няколко съперника, в последния момент беше спрян от Борислав Стойчев, точно преди да стреля, останал сам срещу Йоргачевич.

12'
  • Първи удар и на играч на Левски. Роман Прохазка стреля, но не особено силно, и това помогна на Георги Петков да улови без проблеми.

10'
  • Невероятен пропуск на Славия! Диего Фераресо нахлу в наказателното поле и стреля мощно по диагонал. Топката облиза страничната греда и излезе в аут.

8'
  • Първи шанс в мача и той беше за гостите от Славия. Иван Вълчанов се озова на стрелкова позиция и би опасно, но Йоргачевич с крак изби в корнер.