1 : 0

• 77’ Мигел Бедоя
  • Край на мача! Левски победи с 1:0!

90+4'
  • Последен шанс в мача! Балдовалиев обаче го опропасти с изпълнението си от пряк свободен удар и Йоргачевич улови.

90+4'
  • Разбъркване се създаде в наказателното поле на Левски след центриране от фаул, но Веско Минев изчисти атрактивно със задна ножица.

90+2'
  • Живко Миланов получава жълт картон за фаул в средата на терена.

90+1'
  • Мигел Бедоя опита да вкара в далечния ъгъл на Ел Харуби, но топката излезе в аут.

90'
  • Хубав изстрел на Линел Китамбала от границата на наказателното поле, но Ел Харуби улови.

87'
  • Последна смяна за Локо, излиза Ванчо Траянов, влиза Бирсент Карагарен.

84'
  • Де Ноойер стреля опасно от пряк свободен удар, но Ел Харуби улови.

83'
  • Опасно центриране на Де Ноойер от пряк свободен удар, но пред голлинията защитата на Локо се справи.

82'
  • Левски повежда с гол на Мигел Бедоя! Миланов центрира отдясно, Мики Орачев стреля с глава, вратарят изби, но испанецът стреля в опразнената врата за 1:0!

77'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Ради Цонев, влиза Мики Орачев.

76'
  • Най-чистото положение за Левски. Живко Миланов пак центрира перфектно отдясно към близката греда, там беше Мигел Бедоя, който игра с глава, но точно пред вратата защитник изби в корнер.

76'
  • Смяна за Локо. Влиза Николай Димитров на мястото на Кирил Котев.

75'
  • Пети жълт картон за Локо. Ванчо Траянов е декориран за груб фаул срешу Бедоя.

74'
  • Крум Стоянов напредна и стреля от границата на наказателното поле, но ударът му беше слаб и беше уловен от Йоргачевич.

73'
  • Божидар Краев с уникално неточен удар. След негов пробив, прати топката далеч в аут, почти в тъч.

69'
  • Първа смяна и за Левски. Излиза Умар Диаби, влиза Линел Китамбала.

67'
  • Кирил Котев лежи на терена след сблъсък с играч на Левски.

67'
  • Хубаво центриране на Живко Миланов от десния фланг, но Диаби отново не успя да засече топката и да се разпише отблизо.

66'
  • Слабо отиграване на Локомотив Пловдив в атака, Йоргачевич лови.

65'
  • Добра ситуация се откри пред Умар Диаби, но ударът му беше избит в корнер.

61'
  • Най-хубавото положение за Левски след почивката. Добра многоходова комбинация позволи на Джереми де Ноойер да излезе на стрелкова позиция в наказателното поле. Изстрелът на холандеца обаче беше уловен от вратаря.

58'
  • Съдиите отсъдиха неправилно засада при една обещаваща атака на Левски. Те санкционираха пробива на Живко Миланов и паса му към Мигел Бедоя, а всичко това се осъществи в наказателното поле на Локомотив.

55'
  • Още една продължителна атака на Левски приключи с центриране на Живко Миланов, но Ел Харуби улови лесно.

54'
  • Левскарите създадоха суматоха в наказателното поле на Локо след един корнер, но защитата и вратарят на пловдивчани се справиха.

52'
  • Страхотен шанс за Локо Пловдив от пряк свободен удар. Зоран Балдовалиев стреля от около 15-16 метра, но би право в стената.

50'
  • Жълт картон за Георги Костадинов. Така той получава пети от началото на сезона и няма да играе срещу Пирин.

49'
  • Хубаво центриране от пряк свободен удар за Локо Пловдив, Умар Диаби обаче изби в тъч.

48'
  • Първа смяна в мача. Излиза Айкут Янъков за Локо, влиза Йоан Ласиман.

46'
  • Начало на второто полувреме на "Герена".

46'
  • Край на първото полувреме! На "Герена" резултатът е 0:0.

45+2'
  • Последен шанс преди почивката. Ради Цонев центрира от корнер, но не се стигна до опасност.

45+2'
  • Четвърти жълт картон за играч на Локо Пловдив. Получава го Пламен Крумов за задържане срещу Ради Цонев.

43'
  • Джереми де Ноойер получи добра топка на границата на наказателното поле, но ударът му не беше силен и Ясин ел Харуби улови топката.

41'
  • Още едно прекрасно центриране на Живко Миланов, но отново Умар Диаби стреля с глава далеч от целта.

39'
  • Много добър шанс за Левски. Георги Костадинов центрира отдясно и качи топката на главата на Ради Цонев. Той стреля, но защитник на Локо изби.

36'
  • В последните минути устремът на двата отбора се уталожи и играта се развива предимно в центъра. Но Левски изглежда все пак по-активен.

• Зоран Балдовалиев получава третия жълт картон в мача. Той е за изключително груб фаул срещу Аймен Белаид.

32'
  • Още една силна атака на Левски завърши с центриране към Краев, но той извърши нарушение.

29'
  • Добра атака за Левски, Мигел Бедоя се оказа в наказателното поле. Там обаче извърши нарушение и не се стигна до сериозна опасност.

27'
  • Хубаво центриране на Живко Миланов успоредно на голлинията, но защитник на Локо изби пред главата на Божидар Краев.

23'
  • Втори жълт картон за играч на Локо Пловдив. Получава го Айкут Янъков за груб фаул в центъра.

16'
  • Ради Цонев стреля добре от границата на наказателното поле, но топката прелетя в аут.

14'
  • Умар Диаби стреля с глава, оставен сам във вратарското поле. Топката мина на няколко сантиметра встрани от вратата. Много хубава ситуация за "сините".

11'
  • Уникален шанс за Локо Пловдив! Димо Бакалов и Зоран Балдовалиев направиха хубава атака, като македонецът стреля към Йоргачевич, въпреки че беше паднал на земята. Вратарят изби ловко.

10'
  • Първият жълт картон в мача е даден. Той е за Крум Стоянов за нарушение срещу Бедоя.

8'
  • Хубав удар на Божидар Краев с глава, като топката отиде към Аймен Белаид. Тунизиецът обаче не успя да я достигне и да я прати към мрежата.

4'
  • Хубаво положение за Левски след пряк свободен удар. След изпълнението му ударът на Джереми де Ноойер беше избит в корнер.

3'
  • Спорна ситуация още в началото. Ради Цонев нахлу в наказателното поле и падна и претендираше за дузпа. Реферът Николай Йорданов не даде такава.