• Четири минути е добавеното време на мача!

90+1'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Божидар Краев, чийто крака се схванаха в края, а влезе Радослав Цонев.

90'
  • Невероятен пропуск за Литекс да реши всичко в този мач! Току-що Милчо Ангелов нахлу в наказателното поле и свърна към свой съотборник, но неговият изстрел излезе в аут.

88'
  • Последна смяна за Литекс. Излиза Данило Асприля, влиза младокът Милчо Ангелов.

86'
  • Втора смяна в Литекс. Излиза Бьорн Йонсен, влиза младият Александър Георгиев.

77'
  • Таско Тасков пожали Петрус Бумал! Играчът на Литекс задържа за фланелката Бедоя, но не получи втори жълт картон, който беше абсолютно заслужен! Аванта за Литекс в тази ситуация!

77'
  • Втора смяна в Левски. Излиза младокът Деян Иванов, влиза Аймен Белаид.

72'
  • Левски остава с човек по-малко! Веселин Минев получи втори жълт картон за глупав фаул в половината на Литекс.

71'
  • Хубав удар на Йонсен от състава на Литекс, но топката излезе извън терена и опасността пред вратата на Левски премина.

70'
  • Хубаво изпълнение на Денис Махмудов от малък ъгъл, но топката излезе в аут.

69'
  • Първа смяна за Литекс. Излиза Хенри Делгадо, влиза Никола Колев.

66'
  • Хубава атака на Левски, завършила с удар на Джереми де Ноойер от границата на наказателното поле. Винисиус обаче улови.

64'
  • Уникален гол на Прохазка! Топката стигна до него пред наказателното поле след слабо изчистване на защитата на Литекс. Словакът стреля от ждроб и заби топката в левия ъгъл на Винисиус - 2:2! Страхотно попадение!

61'
  • Уникално груб фаул на Петрус Бумал! играчът на Литекс посече Мигел Бедоя, но беше пожален само с жълт картон!

60'
  • Хубава атака на Левски, като топката стигна до Денис Махмудов в наказателното поле, но ударът на македонеца беше много слаб и Винисиус улови.

58'
  • Хубав шанс за Литекс. Делгадо стреля от границата на наказателното поле, но топката излезе в аут.

55'
  • Гол за Литекс! Дело на Арсенио Нунеш, който напредна в половината на Левски и стреля от около 20-ина метра. Йоргачевич не се намеси добре, въпреки че топката беше в ъгъла му и топката се оплете в мрежата му за 2:1.

52'
  • Хубав шанс за Литекс да вкара директно от корнер. Бедоя на близката греда обаче изби в корнер, а топката летеше във вратата.

50'
  • Кристиян Малинов също е декориран за инцидента на почивката.

50'
  • Резервата на Левски Аймен Белаид също е бил декориран в тази ситуация.

50'
  • Иван Горанов е получил жълт картон за стълкновението на почивката.

49'
  • Първа смяна в мача. Излиза Борислав Цонев, влиза Мики Орачев.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Играчите на двата отбора се сдърпаха точно преди входа на съблекалните. Аймен Белаид искаше обяснение от реферите за някакви ситуации, ловчанлии се запалиха, а Иван Горанов избута в гърдите Божидар Краев. Съдиите йезуитски не дадоха никакви предупреждения в тази ситуация след последния съдийски сигнал за полувремето.

• Край на първата част! Левски - Литекс 1:1 на почивката.

45+1'
  • Литекс изравни! Пълно объркване в защитата на Левски позволи на Арсенио Нунеш да пусне почти на голлинията към връхлитащия Рафа Перес. И двамата бяха непокрити, а защитата заспа при цялата ситуация.

41'
  • Невероятен пропуск на Данило Асприля! Деян Иванов сбърка детински и позволи на Йонсен да подаде на Асприля, но той би в тялото на Йоргачевич.

41'
  • Греда за Литекс! Асприля стреля мощно от дистанция, топката удари горната греда и падна около голлинията. Колумбиецът иска гол, но реферите не дадоха такъв. Повторенията обаче показаха, че гол има. Реферите сбъркаха жестоко!

37'
  • Изключителен пропуск на Георги Костадинов! Той беше изведен сам срещу Винисиус, но стреля от близка дистанция право в тялото му и топката излезе в корнер.

36'
  • Левскарите искаха дузпа при една спорна ситуация. Удар на Цонев беше избит от защитник, "сините" претендираха, че топката е ударила ръката на защитник на Литекс, но Таско Тасков даде само корнер. Повторенията показаха, че нарушение може би има.

35'
  • Невероятен пропуск на Мигел Бедоя! Винисиус сбърка левашки при изнасянето на топката и тя стигна до испанеца. Той стреля от границата на наказателното поле, но бразилецът поправи грешката си изби.

34'
  • Слаб удар на Борислав Цонев от границата на наказателното поле. Халфът сам проби до там, но изстрелът му не беше проблем за Винисиус.

32'
  • Жълт картон за Веско Минев за игра с ръка на тъча. Той мислеше, че топката е излязла от очертанията на терена, но се оказа, че е вътре и беше санкциониран.

29'
  • Хубава възможност за Левски! Божидар Краев центрира прострелно успоредно на голлинията, но Борислав Цонев не можа да засече с глава. Винисиус изби.

27'
  • Опасно центриране от корнер на играч на Литекс, Йоргачевич обаче се намесва подобаващо и избива.

25'
  • Изключително слабо изпълнение на Боби Цонев от пряк свободен удар. Той прати топката далеч в аут, при положение, че можеше да центрира опасно.

21'
  • От корнера се стигна до центриране към далечната греда. Там Асприля скочи, но прати топката в аут, на няколко сантиметра встрани от вратата.

19'
  • Хубаво извеждащо подаване към Данило Асприля. Той стигна почти до аутлинията и от малък ъгъл пробва да стреля, но Веско Минев изчисти в корнер.

18'
  • Мигел Бедоя беше изведен зад защитата, но прекалено встрани от вратата. Испанецът искаше да прехвърли Винисиус от около 25 метра, но неуспешно.

16'
  • Слабо изпълнение на Роман Прохазка, който центрира слабо към Денис Махмудов в наказателното поле. Винисиус лесно лови.

15'
  • Несериозно изпълнение на Асприля. Йонсен му подаде топката на около 25 метра от голлинията и колумбиецът стреля слабо, а Йоргачевич без проблеми улови.

10'
  • Хубава атака за Левски след грешка в защитата на Литекс. Топката стигна до Мигел Бедоя, който изведе Краев, но младокът се засуети и стреля слабо. Защитата се справи.

8'
  • Левски повежда с 1:0. Божидар Краев беше изведен хубаво зад защитата, стреля, но вратарят отби. Топката попадна на крака му и при добавката младокът не сбърка за 1:0.

5'
  • Първа атака в мача. Данило Асприля центрира от фланга, но Йоргачевич с една ръка изби.