• 90’ Антонио Аниете
  • 90+1’ Лукаш Гикевич
  • Край на мача! Левски спука от бой Хасково с 8:0.

90+1'
  • Лукаш Гикевич вкара за 8:0 с дебютния си гол. Либан Абди и Антонио Аниете направиха двойно подаване и сомалиецът пусна към поляка, който от 2-3 метра на празна врата вкара за 8:0.

90+1'
  • Антонио Аниете направи резултата 7:0. Влади Гаджев стреля, но топката попадна на крака на Гикевич. Той не можа да стреля добре, но намери Аниете и испанецът прониза за седми път Акалски.

90'
  • Жълт картон за Лукаш Гикевич заради симулация за дузпа.

85'
  • Малко след като беше предупреден, Аниете пропусна да вкара и седми гол. Либан Абди го намери пред наказателното поле, но испанецът стреля високо над вратата.

83'
  • Антонио Аниете получава втория жълт картон от състава на Левски. Това му е пето предупреждение от началото на сезона и той пропуска реванша в Хасково, но ще е на линия за мача с Лудогорец.

82'
  • Още един отменен гол на Лукаш Гикевич. Полякът вкара след центриране на Веско Минев, но се оказа, че националът на България е бил в засада.

82'
  • Мигел Бедоя получи жълт картон заради задържане на Мартин Райнов в центъра на терена.

76'
  • Последна смяна в мача. Излиза Стефан Велев, влиза Владимир Гаджев.

74'
  • Левски можеше вече да води със 7:0, но попадението на Лукаш Гикевич с глава след центриране на Антонио Аниете беше отменено заради засада.

73'
  • Последна смяна в състава на Хасково. Излиза Долапчиев, влиза Влахов.

69'
  • Втора смяна в Левски. Дебют прави Александър Александров, който влиза на мястото на Божидар Краев.

67'
  • Хасково изпусна да намали резултата. Иван Скерлев намери Долапчиев зад защитата, но той стреля право в тялото на Пламен Илиев и няма гол.

66'
  • Новото попълнение Емил Нину откри головата си сметка за Левски. Той наниза за 6:0. Тогава Борислав Стойчев и Антонио Аниете направиха двойно подаване и испанецът намери връхлитащия румънец, който с мощен шут вкара попадението.

64'
  • Пореден шанс за Левски. Лукаш Гикевич намери Антонио Аниете и се оттегли на далечната греда, чакайки пас от испанеца. Той обаче предпочете да стреля и Акалски изби.

64'
  • Пропуск и за Хасково. Деян Лозев получи хубава топка на левия фланг, но ударът му мина встрани от вратата и Пламен Илиев не беше затруднен.

61'
  • Първа смяна и в състава на Левски. Авторът на два гола в мача Валери Домовчийски е заменен от последното ново попълнение Лукаш Гикевич.

58'
  • Левскарите с още една поредица пропуски. Първо Домовчийски се оказа за кратко сам в наказателното поле, но се забави и не можа да стреля. После обаче Роман Прохазка отне топката и опита да намери Аниете, но испанецът извърши нарушение.

58'
  • Втори жълт картон в мача, получава го Григор Долапчиев. Той задържа левскар в центъра на терена и заслужено е декориран.

56'
  • Божидар Краев също се записва сред голмайсторите. Младокът за първи път в кариерата си вкарва в "А" група. Той се разписа след подаване на Валери Домовчийски, който проби до аутлинията и свърна към Краев, който връхлиташе във вратарското поле и нямаше как да сбърка.

46'
  • Начало на втората част на мача. Интригата обаче изглежда липсва.

46'
  • Край на първата част на двубоя! Левски води с 4:0 до почивката.

45+1'
  • Григор Долапчиев пропусна да вкара за Хасково, като стреля в аут.

45'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го капитанът на Хасково Иван Скерлев за грубо нарушение срещу Божидар Краев.

43'
  • Шанс за почетен гол се откри пред Григор Долапчиев. Неговият удар обаче се отби в крака на защитник и опасността премина.

38'
  • Валери Домовчийски пропусна да направи резултата 5:0 и да оформи хеттрика си. След поредната фрапантна грешка в защитата на Хасково той излезе сам срещу вратаря, но беше прекалено бавен и беше достигнат от защитник. Впоследствие пусна топката към връхлитащия Аниете, но той не успя да я овладее и ситуацията беше пропиляна.

35'
  • Още една възможност за Хасково и пак влезлият като резерва Димитър Алексиев пропусна. Той опита да стреля със задна ножица, но не успя да уцели топката.

32'
  • Страхотен шанс за Хасково да намали резултата. След центриране от пряк свободен удар, току-що влезлият Димитър Алексиев стреля с глава от 5-6 метра, но Пламен Илиев с котешки рефлекс изби. Последва разбъркване пред него и 3-4 опита за удар към вратата му, но защитата се справи и изби.

29'
  • Втора смяна в състава на Хасково още в средата на първата част. Сгрешилият при четвъртия гол на Левски Вълчан Чанев излиза, влиза Димитър Алексиев.

27'
  • Мигел Бедоя слаломира между четирима защитници и вратаря на Хасково и я мушна в мрежата за 4:0. Преди това Аниете стреля от хубава позиция, но вратарят Акалски изби, за да може топката да попадне у Бедоя.

23'
  • Първа смяна в мача. Трагичният в този мач Тейнур Марем излиза, а влиза Кирчо Крумов. Преотстъпеният от Лудогорец играч сбърка и за трите гола на Левски.

22'
  • Валери Домовчийски прави резултата 3:0. Либан Абди направи поредния си страхотен пробив по левия фланг, стигна почти до аутлинията и подаде към Домовчийски, който без проблеми вкара за 3:0.

17'
  • Много хубава атака на Левски и за малко резултатът да стане класически. Антонио Аниете намери с дълъг пас зад защитата Мигел Бедоя. Испанецът нахлу почти до наказателното поле, но ударът му към далечния ъгъл мина на 2-3 сантиметра встрани.

17'
  • 15'
  • Веднага след това левскарите можеха да направят преднината си класическа. Далечният удар на Стефан Велев и после добавката на Либан Абди обаче минаха на няколко сантиметра встрани от вратата.

12'
  • Играчите на Хасково бързо можеха да върнат интригата в този мач. Мартин Райнов се озова на стрелкова позиция след хубава атака на гостите, но ударът му срещна горната греда.

12'
  • Левски води вече с 2:0 след гол на Антонио Аниете. Либан Абди скъса от финтове защитата на Хасково и намери испанеца около точката на дузпата и той без проблеми прониза Акалски за 2:0.

10'
  • Опасно центриране от корнер в наказателното поле на Левски, но защитата изби. Станислав Маламов обаче центрира след това много зле и топката излезе в аут.

9'
  • Григор Долапчиев нахлу в наказателното поле на Левски и падна. Наставникът на Хасково Емил Велев поиска дузпа, юношата на ЦСКА също, но нямаше никакво нарушение.

7'
  • Хубава възможност можеше да се открие пред левскарите. Топката стигна до Божидар Краев около точката на дузпата, но защитник му изби от крака.

6'
  • Валери Домовчийски открива резултата в полза на Левски. Антонио Аниете се възползва от грешка в защитата на Хасково, преодоля вратаря и пусна към Домо, който от 2-3 метра нямаше как да пропусне - 1:0.

2'
  • Начало на мача на "Герена". Освен в нашата рубрика "На Живо", можете да го следите още на платформата ни "Гонг Плей", по "Диема Спорт", както и в ефира на "Дарик радио".