• Последна смяна и за Хасково. Вълчан Чанев влиза на мястото на Узунов.

• Жълт картон за Георги Коруджиев.

89'
  • Втора смяна за състава на Хасково. Бейсим Бейсим замени Коруджиев.

88'
  • Атака за Хасково. Втора добра ситуация пред Долапчиев, но Кавдаски разчете положението и изчисти.

87'
  • Жълт картон за Кирчо Крумов.

85'
  • Нова смяна в състава на Марек.

84'
  • Атака за Хасково. Долапчиев напредна, но вместо да подаде, реши да играе сам и атаката завършва без успех.

83'
  • Центриране на Рангел Абушев, но играчите на Марек закъсняха.

80'
  • Смяна в състава на Марек. Манолов напуска, а в игра влиза Йорданов.

74'
  • Жълт картон за Димитър Димитров от Марек.

71'
  • Райнов опита да намери Григор Долапчиев в коридор, но пасът му бе пресечен.

69'
  • Смяна в състава на Марек. Колев излиза, а на негово място влиза Димитър Димитров.

66'
  • Смяна в състава на Хасково. Крумов заменя Марем.

64'
  • Гол за Хасково! Тихомир Трифонов бележи за 1:0! След центриране в наказателното поле на Марек, последва разбъркване и Трифонов се оказа на точното място, за да вкара топката в мрежата на Михайлов.

61'
  • Жълт картон за Александър Манолов.

59'
  • Жълт картон за Милен Лахчев.

57'
  • Възможност за Хасково. Узунов получи топката в наказателното поле от Деян Лозев и стреля, но ударът му бе блокиран.

55'
  • Атака за Хасково. Долапчиев не успя да овладее добре след пас от Узунов.

52'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Хубав далечен удар на Узунов, но Михайлов лови без проблем.

45+2'
  • Чудесен шанс за Марек. Манолов бе изведен добре в предни позиции, но Николай Банков го изпревари и улови топката.

45'
  • Възможност за бърза атака на Марек, но защитата на Хасково се справи.

44'
  • Фаул срещу Марем на Тодор Колев и той получава жълт картон.

43'
  • Удар на Коруджиев към Емил Михайлов, но вратарят на Марек се справи.

39'
  • Жълт картон за Мартин Кавдански.

34'
  • Еньо Кръстовчев бе фаулиран и получава медицинска помощ.

32'
  • Жълт картон за Димитър Андонов.

30'
  • Най-любопитното положение до момента в мача. Григор Долапчиев вкара топката във вратата на Марек, но голът не е признат заради засада!

26'
  • Нападение на Хасково приключва заради засада на Деян Лозев при подаването към него.

25'
  • Атака за Марек. Еньо Кръстовчев опита да намери съотборник, но се получи по-скоро удар към вратата, а топката прелетя над гредата.

22'
  • Ново опасно центриране в наказателното поле на Марек, но Долапчиев извърши нарушение при борбата за топката.

20'
  • Добро центриране на Марем, но Деян Лозев остана под топката.

18'
  • Опасна атака за Хасково. Долапчиев напредна добре в атака, но Кавдански поправи грешката си.

13'
  • Ъглов удар за Марек. Манолов изпълнява, но защитник на Хасково изби топката след центрирането.

12'
  • Атака за Марек по левия фланг. Гостите печелят корнер.

11'
  • Добра въможност за Хасково, но домакините не успяха да развият атаката си.

5'
  • Атака за Хасково. Лозев търси свободен съотборник, но топката излиза в аут.

4'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

1'
  • Мача между Хасково и Марек можете да наблюдавате в Gong Play и по телевизия Diema Sport, както и да го слушате по Дарик радио.

• С мача Хасково Марек от 26-я кръг на А група /Втора шестица/ читателите на Gong.bg и зрителите на Diema Sport могат да се включат в първата от новите ни класации, а именно „Играч на мача“.
    Очаквайте старта на гласуването около 60-ата минута на двубоя!

• Стадион: Хасково
    Рефер: Мартин Стоименов
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport