• Край на мача в Хасково! Черно море победи с 3:1!

• Последна смяна в мача. Излиза Григор Долапчиев, влиза младокът Петьо Николов.

• Последна смяна за Черно море. Влиза Бекир Расим на мястото на Вилиан Бижев.

76'
  • Смяна и за Хасково. Излиза голмайсторът Владислав Узунов, влиза Митко Плахов.

75'
  • Хасково намали резултата. Владислав Узунов вкара за 1:3, след като получи топката пред наказателното поле от Григор Долапчиев и с удар по земята между краката на Живко Атанасов не остави шансове на Чанович.

73'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Живко Атанасов за задържане.

72'
  • Черно море прави, каквото си иска на терена. Вилиан Бижев пак излезе зад защитата на домакините, но пасът му не намери негов съотборник.

71'
  • Втора смяна за Черно море. Излезе Себастиян Ернандес, влезе Георги Божилов.

66'
  • Играчите на Черно море имаха шанс да вкарат още един гол. След поредна грешка в защита Марчин Бургхард можеше от границата на наказателното поле да прехвърли вратаря, но в последния момент защитник изби от голлинията.

66'
  • Марчин Бургхард прави 3:0. Фрапантна грешка в защитата на Хасково, дело на Орхан Акташ. Тя позволи на Бургхард да овладее топката и да се озове фронтално срещу Банков. Полякът го преодоля без проблеми и вкара за 3:0.

62'
  • Първа смяна и за Хасково. Влиза Вълчан Чанев на мястото на Георги Коруджиев.

60'
  • Първи точен удар след почивката. Отправи го Марчин Бургхард, но Николай Банков улови без проблеми.

56'
  • Иван Коконов също стреля към вратата на Хасково, но изстрелът му беше спасен от Николай Банков.

51'
  • Първи удар към една от двете врати след почивката. Отправи го Бакари, но топката прелетя високо над вратата.

50'
  • Първа смяна в мача. В състава на Черно море влиза Бакари, а излиза Даниел Георгиев.

46'
  • Начало на втората част в Хасково!

46'
  • Край на първото полувреме в Хасково! Гостите от Варна водят с 2:0 и само чудо ще ги лиши от успеха.

45+2'
  • Бижев прави 2:0. Той овладя топката пред наказателното поле след слаб удар на Ернандес, стреля и тя рикошира в крак на защитник на Хасково и излъга вратаря, за да се оплете в мрежата на стража.

39'
  • Григор Долапчиев получи хубава топка в наказателното поле на Черно море, но опропасти шанса със слабия си удар към вратата.

38'
  • Себастиян Ернандес открива резултата. Матиа Курьор изведе колумбиеца зад защитата, той преодоля Иван Скерлев и с прецизен удар вкара в мрежата на Банков за 1:0.

33'
  • Най-после шанс за Хасково. Мартин Райнов се озова на стрелкова позиция на около 7-8 метра от вратата. Ударът му обаче беше слаб, а в последния момент му попречи и Стенио.

31'
  • Марк Клок прати топката във вратата на Хасково, но попадението му беше отменено заради нарушение срещу Иван Скерлев при борбата за топката.

29'
  • Още един шанс за Черно море да открие резултата. Дани Георгиев се озова на стрелкова позиция около наказателното поле и стреля фалцово, но топката излезе в аут.

27'
  • Шанс за Черно море след пряк свободен удар. Марчин Бургхард обаче центрира право в ръцете на вратаря на Хасково.

24'
  • Най-после нещо като възможност за Хасково. Григор Долапчиев обаче не се възползва от нея.

17'
  • Хасково е по-активният отбор в първия четвърт час, но така и не може да преодолее вратаря Банков. Домакините не са организирали нито една опасна атака.

15'
  • Страхотен пропуск на Черно море. Вилиан Бижев се озова на стрелкова позиция на три пъти, но и трите пъти Банков спаси ударите му, въпреки че нападателят беше сам срещу него.

12'
  • Първи удар в очертанията на една от двете врати. Даниел Георгиев с глава обаче не може да преодолее вратаря Николай Банков след центриране на Иван Коконов.

10'
  • Първи удар в мача. Себастиян Ернандес се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле, но изстрелът му отиде в аут.