• 74’ Клаудиу Кешеру
  • 90+2’ Джонатан Кафу
  • Край на мача.

90+4'
  • Във втората минута от добавеното време Джонатан Кафу направи 5:3 в полза на Лудогорец, след като на скорост надбяга защитника до себе си, и шутира технично и точно в далечния ъгъл на вратата.

90+2'
  • Жуниор Кишада заменя Клаудиу Кешеру

87'
  • Само за шест минути Нуриддин Давронов си изпроси два жълти картона, и остана само 13 минути на терена.

86'
  • Върджил Мисиджан заменя Вандерсон

83'
  • Марио Петков заменя Петър Патев

82'
  • Жълт картон за Нуриддин Давронов

80'
  • Хеттрик за Клаудиу Кешеру, отново от границата на вратарското поле, той бе намерен от Кафу отляво, и между падналите Милчев и Луков реализира за 3:4.

74'
  • Нуриддин Давронов заменя Самир Аясс

73'
  • Невероятна проява на Луков, който спасява удар на Кешеру, който се измъкна от Джалилов на границата на вратарското поле.

70'
  • Топката е във вратата на Дунав, гол обаче няма. Паломино е извършил нарушение срещу Мартин Луков, след което Кешеру прати топката в мрежата. Останаха обаче съмнения дали наистина е имало контакт срещу Луков.

69'
  • Ново равенство! Петър Патев шутира по диагонала, отдясно в пеналта, след като Будинов свали с глава центрирането, след единоборство с Моци.

66'
  • Жълт картон за Козмин Моци

66'
  • Пропуск за Дунав, центриране от корнер, топката е свалена след единоборство във въздуха, попадна на крака на Будинов, който от три метра стреля в аут. Преди това е имало и нарушение на Аясс.

65'
  • Бранимир Костадинов заменя Юлиян Ненов

57'
  • Техничен удар на Марселиньо от границата на наказателното поле, над вратата.

56'
  • Уникален шанс за Лудогорец, Кешеру напредна отляво, центрира успоредно на вратата към връхлитащия Анисе, но неговият удар, към опразнената врата, бе неточен.

52'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Атака за Лудогорец, Минев отдясно центрира, намери Анисе, който падайки продължи към Вандерсон, и той между трима успя да стреля мощно в мрежата от 10 метра.

45+1'
  • Груба грешка на страничния рефер, който остави Кешеру от засада да стреля опасно, и малко не му стигна да прати топката в мрежата.

43'
  • Жълт картон за Тейнур Марем

41'
  • Остро центриране на Натанаел отляво, Джалилов чисти в корнер.

39'
  • Жълт картон за Искандар Джалилов

37'
  • Груба грешка в защитата на Лудогорец, топката попадна в Минев, след като Будинов не успя да продължи една атака на Дунав, но Йордан Минев не изчисти и не подаде към Борян, а Васил Шопов го изненада, отне и реализира.

33'
  • Жълт картон за Натанаел

31'
  • Пълен обрат за Лудогорец. Центриране от корнер и Кешеру с глава засече, а Луков не успя да реагира по най-добрия начин.

30'
  • Ново спасяване на Луков, далечен изстрел на Марселиньо.

30'
  • Страхотен шут на Натанаел, Луков спасява

29'
  • Шанс за Лудогорец, топката преминава през Марселиньо, Кафу стреля, но неточно.

27'
  • По-малко от минута бе нужна на Лудогорец да върне гола. Дяков преследва топката до аутлинията, Марем не я изчисти, и капитанът на разградчани намери Кешеру във вратарското поле, откъдето за него бе лесно да отбележи. Останаха съмнения дали топката е напуснала очертанията на терена, преди Дяков да я стигне.

15'
  • Добра атака за Дунав, започнала с рейд на Васил Шопов, Антон Огнянов центрира отляво, и Мирослав Будинов засече във вратата.