• Още една греда за Дунав! Бранимир Костадинов проби по фланга и стреля, но топката рикошира в страничния стълб след избиването на Иванов.

90'
  • Нов страхотен пропуск на Дунав. Този път Мирослав Будинов беше намерен от Юлиян Ненов и нахлу в наказателното поле. Ударът му обаче намери мрежата, но от външната ѝ страна.

88'
  • Последна смяна в мача. Атанас Илиев влиза на мястото на Антон Полюткин, който е контузен.

86'
  • Последна смяна за Дунав. Излиза Антон Огнянов, влиза Николай Колев.

84'
  • Васил Шопов най-после изравнява. Бранимир Костадинов центрира отдясно към далечната греда, като влезлият като резерва Шопов беше изпуснат и с лек удар покрай вратаря прониза мрежата за 1:1.

81'
  • Удар от над 30 метра на Антон Огнянов, но топката лети далеч в аут.

80'
  • Греда и за Монтана! Фернандо да Силва направи самостоятелен пробив и стигна до наказателното поле, където намери Петър Атанасов, но неговият удар срещна гредата.

76'
  • Още един страхотен шанс за Дунав. След центриране от корнер Искандар Джалилов стреля с глава, но Иванов изби с една ръка. После Милчев стреля с глава необезпокояван в гредата.

74'
  • Втора смяна за Монтана. Излиза умореният Маркиньос, влиза Петър Атанасов.

74'
  • Нов уникален шанс за Дунав. Антон Огнянов стреля от пряк свободен удар, но Христо Иванов се разтегна максимално и изби.

73'
  • Още един невероятен пропуск на Антон Огнянов. Пак беше изведен зад защитата, сега от Мирослав Будинов, като си спря топката с бедро и стреля сам срещу Христо Иванов, но стражът изби с една ръка в корнер.

70'
  • Първа смяна в мача за Монтана. Излиза Георги Коруджиев заради травма, влиза Фернандо да Силва.

69'
  • Втора смяна за Дунав. Излиза Самир Аясс, влиза Бранимир Костадинов.

65'
  • Антон Огнянов с още един шанс. Този път стреля с глава над вратата.

64'
  • Невероятен шанс за Дунав. Мирослав Будинов изведе Антон Огнянов зад защитата и той падайки стреля към вратата. Топката обаче мина на сантиметър-два встрани от вратата.

63'
  • Антон Огнянов стреля от дистанция, но далеч встрани от вратата.

62'
  • Куриозна ситуация. Диян Димов стреля по земя от дистанция, но право в ръцете на Христо Иванов. Вратарят за малко да изпусне топката между краката си в мрежата, но се поправи и я хвана здраво.

61'
  • Изключителна глупост, граничеща с откровена идиотия, на Раиф Мурадов. Само 30 секунди след като си изкара първия жълт картон, той после събори Юлиян Ненов в собствената си половина и получи втори жълт.

57'
  • Жълт картон за Раиф Мурадов за задържането на Юлиян Ненов в половината на Дунав.

56'
  • Удар от над 25 метра на Петър Патев, но топката лети високо над гредата.

54'
  • Най-чистият шанс за Дунав. Антон Огнянов центрира от пряк свободен удар, никой не засече топката и Христо Иванов я изби в горната греда.

51'
  • Жълт картон и за Антон Полюткин от състава на Монтана за задържане на противник.

50'
  • Продължителна атака на Монтана, която в крайна сметка завърши с центриране на Шоко. Андреас Васев се строполи на земята и търсеше дузпа, но нямаше такава, защото той се подхлъзна на мокрия терен.

48'
  • Начало на втората част на мача в Разград.

46'
  • Край на първата част на мача. Монтана води на Дунав с 1:0.

45+2'
  • Още един шанс за Дунав. Атанас Атанасов центрира и Юлиян Ненов стреля с глава необезпокояван в наказателното поле. Топката мина на сантиметри встрани от вратата.

44'
  • Шут от воле на Мирослав Будинов от състава на Дунав, но Христо Иванов лови.

44'
  • Първа смяна в мача. Излиза Ивайло Раденцов от състава на Дунав, влиза Васил Шопов.

42'
  • Страхотен шанс за Монтана да поведе с 2:0! Шоко намери Маркиньос в наказателното поле, бразилецът с пета намери Георги Коруджиев, който стреля от границата на наказателното поле. Мартин Луков изби, но негов съотборник за малко да си отбележи автогол. В крайна сметка - корнер за Монтана, от който не произлезе нищо.

37'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Андреас Васев от състава на Монтана.

35'
  • Тотален натиск на Дунав в последните 20 минути. Русенци обаче така и не могат да стигнат не само до чисто положение, а и до удар към вратата на Монтана. Иначе владеят топката в поне над 70% от времето.

34'
  • Хубава атака на Дунав, която обаче завърши с изчистване от страна на Раиф Мурадов пред крака на Искандар Джалилов.

31'
  • Играчите на Дунав претендират за дузпа! Удар от дистанция на Мирослав Будинов се отби от защитник на Монтана. Русенци смятаха, че има игра с ръка от Юлиян Чапаев в тази ситуация, но реферът веднага даде знак играта да продължи.

22'
  • Петър Патев игра с глава на близката греда при центриране от корнер, но впоследствие Христо Иванов се справи и беше фаулиран.

19'
  • Хубаво центриране на Маркиньос от пряк свободен удар, Михов пак стреля с глава, но при добавката негов съотборник беше в засада и ударът му в двете греди не беше отчетен в статистиката.

16'
  • Първият корнер в мача е за Дунав, но центрирането не затрудни вратаря Христо Иванов.

13'
  • Иван Михов открива резултата в полза на Монтана! Маркиньос центрира перфектно от пряк свободен удар, защитникът на гостите беше изпуснат и той разстреля вратаря Мартин Луков с удара си с глава.

9'
  • Центриране на Шоко в наказателното поле на Дунав, но Петър Патев се справи и изби.

7'
  • Първата по-продължителна атака в мача е на Монтана, но Раиф Мурадов провали усилията на отбора си с безобразно подаване, което излезе в тъч.