• Корнер за Дунав. След центрирането нямаше опасност за Китанов.

• Последна смяна и в Дунав. Влиза Колев, излиза Ненов.

83'
  • Атанас Атанасов получи жълт картон за нарушение срещу Кулма.

82'
  • Симао центрира от корнер, великолепен удар на Чорбаджийски беше спасен с вещина от Луков, който запази вратата си суха.

82'
  • Центриране на Недялков не намери адресат.

81'
  • Жълт картон за Мартин Луков за бавене на играта.

79'
  • Смяна в състава на Дунав. Читаков влиза на мястото на Шопов.

76'
  • Последна смяна в състава на ЦСКА. Влиза Пинто, излиза Малинов

72'
  • Жълт картон и за Божидар Чорбаджийски за нарушение срещу Будинов.

68'
  • Кристиан Малинов извърши фаул и получи жълт картон.

67'
  • Първа смяна и за Дунав. На мястото на Раденцов влиза Давронов.

66'
  • Корнер за ЦСКА след като Милчев застана на пътя на топката, след центрирането Луков беше на мястото си и боксира кълбото.

64'
  • Раденцов се нуждае от лекарска помощ

63'
  • Центриране на Симао, Манолев продължи топката към Руи Педро, който нацели Раденцов в главата.

63'
  • Опасна атака за ЦСКА. Манолев центрира отдясно, а продължението на атаката от Арсенио не донесе резултат.

61'
  • Нова смяна в ЦСКА. Руи Педро влиза на мястото на Борис Галчев.

55'
  • Манолев извършва нарушение в центъра на терена.

54'
  • Арсенио е фаулиран от Раденцов

53'
  • Рафаел Перес е декориран в жълто

• Мирослав Будинов получи жълт картон за нарушение.

51'
  • Галчев опита да намери Арсенио в наказателното поле на Дунав, но не намери целта.

50'
  • Атанасов пробва рефлекса на Китанов.

47'
  • Първа смяна в състава на ЦСКА. Джордан заменя Десподов.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Десподов с глава прати топката в ръцете на Луков.

45+1'
  • Пореден свободен удар за ЦСКА, отново Галчев центрира, но няма опасност за дунавската врата.

45'
  • Свободен удар за Дунав. Атанасов центрира, Будинов и Огнянов опитаха да отбележат във вратата на Китанов, но не сполучиха.

43'
  • Галчев центрира от корнер, атаката на ЦСКА не успя да затрудни Луков.

41'
  • Манолев центрира добре отдясно, но там Арсенио не успя да направи нищо.

40'
  • Кулма намери по отличен начин Арсенио, но той стреля над вратата.

38'
  • Галчев центрира опасно в наказателното поле на Дунав, но там отбраната се справи.

38'
  • Антон Огнянов с отличен удар матира за втори път в мача Китанов.

33'
  • Кулма нацели страничния стълб вместо да реализира попадение.

32'
  • Васил Шопов откри резултата срещу ЦСКА, той надскочи Чорбаджийски и с глава препарира Луков.

31'
  • Кирил Десподов пропиля отлична възможност да открие резултата за ЦСКА, но вместо да стреля той тръгна да финтира и загуби топката.

29'
  • Кулма спечели корнер, след като негов шут беше спасен с вещина от Луков, след изпълнението на корнера Чорбаджийски наруши правилата.

24'
  • Арсенио центрира отлично отляво, но Десподов не стигна до топката като само сантиметри го разделиха от това действие.

23'
  • Пряк свободен удар за Дунав. Много лош шут на Антон Огнянов от 30-ина метра.

19'
  • Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков гледа с интерес двубоя, но си прави и снимки.

• Васил Шопов се впусна в атака за Дунав отляво, но полуударът му не затрудни Китанов.

14'
  • Антон Недялков опита пас в наказателното поле на Дунав, но там Луков беше на мястото си и улови кълбото.

12'
  • Корнер за Дунав, след като Рафа Перес изчисти кълбото, след изпълнението му нямаше опасност за Китанов.

11'
  • Манолев стреля по посока вратата на Дунав, беше блокиран

11'
  • Давид Симао потърси Кулма в наказателното поле на Дунав, но там Луков беше на мястото си.

10'
  • Десподов печели тъч по атаката на ЦСКА отдясно. За съжаление на "армейците" атаката им приключи бързо.

8'
  • ЦСКА ще търси първия си успех като гост, след като загуби от Верея с 0:1 и завърши 1:1 с Пирин.

• Опасна атака за Дунав, която завърши без успех за домакините.