• Край на мача! ЦСКА пак не вкара гол, Лудогорец също не успя и 0:0 в дербито на кръга.

90+9'
  • Жълт картон за Владо Стоянов за бавене на играта.

90+9'
  • Последна смяна в мача. Излиза контузеният Марин Оршулич, влиза Денис Причиненко.

90+7'
  • Хубава възможност за Тони Силва! Португалецът нахлу в наказателното поле и стреля по диагонал, но топката излезе в аут. Само няколко сантиметра не му стигнаха да отбележи.

90+6'
  • Хубава възможност за Христо Златински от пряк свободен удар. Изпълнението му обаче минана няколко сантиметра встрани от вратата.

90+5'
  • Грозна ситуация в мача! Феновете на ЦСКА замерват със седалки и запалки вратаря на Лудогорец Владислав Стоянов, който е юноша на "червените".

90+3'
  • Осем минути добавено време!

90+1'
  • Жълт картон и за Козмин Моци, който беше санкциониран в суматохата.

89'
  • Втори жълт картон за Александър Барт за нарушение срещу току-що влезлия Марио Бъркляча. Справедливо е изгонен французинът.

88'
  • Втора смяна за ЦСКА. Излиза Стефан Николич, влиза Марио Бъркляча.

87'
  • Несериозен изстрел на Христо Златински от дистанция, топката лети далеч в аут.

85'
  • Последна смяна за Лудогорец. От терена излиза Върджил Мисиджан, влиза Вандерсон.

84'
  • Смяна в Лудогорец. Излиза Жуниор Кишада, влиза Юнес Хамза.

81'
  • Жълт картон за Христо Златински за нарушение в центъра срещу Борис Галчев.

80'
  • Най-чистото положение в мача дойде едва в 78-та минута! Стефан Николич се измъкна сам срещу вратаря Владо Стоянов и стреля, но право в тялото на стража и провали шанса.

78'
  • Първа смяна и за ЦСКА. Излиза Апостол Попов, влиза Неманя Милисавлевич.

73'
  • Тони Силва нахлу опасно в наказателното поле на Лудогорец, но центрира безобразно и провали усилията на тима си за гол.

72'
  • Първа смяна в мача. Влиза Дани Абало на мястото на апатичния Михаил Александров.

64'
  • Втори жълт картон за играч на Лудогорец. Получава го Александър Барт за нарушение срещу Стефан Николич.

63'
  • Най-после хубав шанс за ЦСКА след почивката. Тончи Кукоч центрира опасно от пряк свободен удар, но Апостол Попов с греда стреля над напречната греда. Топката мина на няколко сантиметра над вратата.

61'
  • Жълт картон за Браян Ангуло за нарушение срещу Тони Силва.

60'
  • Вече сухите минути за ЦСКА станаха 900 поредни! Тони Силва можеше да се разпише точно преди това, но топката прелетя в аут.

59'
  • Венци Василев стреля невероятно неточно с глава след корнер.

55'
  • Димът се разнесе и мачът е подновен.

53'
  • Мачът е прекратен за няколко минути заради запалените много димки и факли от агитката на ЦСКА. Реферът Никола Попов изчаква димът да се разнесе, за да поднови играта.

50'
  • Отменен гол за Лудогорец. Жуниор Кишада вкара топката в мрежата, но попадението не беше зачетено, защото той беше зад защитата при изпълнението, когато топката стигна до него след удар на Марселиньо и рикошет.

48'
  • Начало на второто полувреме на мача в София!

46'
  • Делегатът е описал няколко инцидента преди почивката. Единият от тях е за хвърляне на бомбички от феновете на ЦСКА, за слагането на кренвирши пред скамейката на Лудогорец, както и за хвърлянето на мобилен телефон към футболист на разградчани.

• Край на първото полувреме! Резултатът е 0:0!

45+2'
  • ЦСКА създаде суматоха в наказателното поле на Лудогорец след пряк свободен удар, но ударите на Тони Силва и Борис Галчев, а впоследствие и центрирането на Тончи Кукоч, бяха много неточни.

45+2'
  • Фабио Ешпиньо провали добър шанс за гол от пряк свободен удар. Изстрелът му прелетя високо над вратата и не затрудни по никакъв начин Анатоли Господинов.

43'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Стивън Сънди за натрупване на нарушения, а и заради фаула срещу Кишада.

43'
  • Поредна продължителна атака за Лудогорец, която се проваля преди последния удар. Сега Мишо Александров не можа да отправи удар, след като извърши нарушение.

38'
  • Продължителна атака на Лудогорец, която беше спряна в подстъпите на наказателното поле. В крайна сметка Анатоли Господинов изчисти в тъч.

36'
  • Доста позиционна игра между двата тима, което пречи и на създаването на положения. Освен двата удара на Тончи Кукоч и Стивън Сънди, друго интересно няма на терена. Мачът се превръща в битка.

34'
  • И още един хубав шанс за ЦСКА! Тони Силва първо стреля, но неточно, после Стивън Сънди отправи силен шут, спасен от Владо Стоянов. Нулевото равенство се запазва.

25'
  • Най-после хубава ситуация в този мач! Тончи Кукоч получи хубава топка от Жуан Фелипе отляво в наказателното поле. Хърватинът стреля, Владо Стоянов спаси, при добавката стражът вече улови топката.

24'
  • Хубаво изпълнение на Христо Златински от пряк свободен удар, но топката беше прекалено далеч и Анатоли Господинов улови без проблеми.

22'
  • Нещо като удар на Кишада, но топката е изчистена в корнер. След изпълнението му, тя стигна до Мисиджан, но той стреля високо в аут.

19'
  • Най-после опасен удар към една от двете врати. Отправи го Борис Галчев, но топката мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

15'
  • Хубава бърза атака на Лудогорец. Върджил Мисиджан нахлу в наказателното поле и потърси Кишада, но той не можа да овладее. После и Апостол Попов сбърка, но до по-сериозна опасност не се стигна, след като грешката му беше поправена.

14'
  • Хубава атака на ЦСКА, след като Тончи Кукоч се пребори за една топка на тъча и центрира към Стефан Николич. Черногорецът стреля към вратата, но се оказа, че е фаулирал защитник на Лудогорец. Любо Пенев оспори това решение на рефера Никола Попов.

12'
  • Първа по-опасна атака в мача. Върджил Мисиджан се откъсна на десния фланг и намери Марселиньо в наказателното поле. Бразилецът обаче стреля много слабо и не можа да затрудни Анатоли Господинов.

8'
  • Голяма подкрепа за ЦСКА от трибуните, въпреки слабата серия на тима и факта, че "червените" нямат гол от 148 дни.