• 66’ Густаво Кулма
  • 90+6’ Божидар Чорбаджийски
  • Край на мача!

90+6'
  • Гол за ЦСКА! Вторият капитан на червените Божидар Чорбаджийски засече по отличен начин центриране от корнер, с което оформи и крайния резултат в мача - 2:0!

90+6'
  • Страхотен пропуск на Кирил Десподов! Футболистът на ЦСКА надбяга Милен Желев и стреля по диагонала, но Николай Банков отново бе безупречен и спаси.

90+4'
  • Борислав Чорбаджийски от ЦСКА също е декориран в жълто.

90+3'
  • Каранейчев получава жълт картон.

90+2'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Китанов се опитва да бави ирата и получава жълт картон.

90+1'
  • Николай Христов отстъпва мястото си на Любомир Генчев.

84'
  • Силен шут на Георги Каранейчев по диагонала, но твърде неточно.

84'
  • Втори жълт картон за Димо Атанасов, който спира непозволено Сами Аясс.

82'
  • Фаул в полза на Локомотив в половината на ЦСКА. Добра възможност за центриране в близост до Георги Китанов.

80'
  • Каранейчев заменя Красен Тирфонов за Локомотив.

77'
  • Аясс заема мястото на капитана Борис Галчев.

72'
  • Узунов заменя Тихомир Кънев.

69'
  • Десподов заменя голмайстора Кулма.

67'
  • Гол за ЦСКА! Густаво Кулма бележи за червените след страхотен пробив и асистенция на Стойчо Атанасов. Бранителят преодоля с лекота свой противник отдясно и изведе прецизно Кулма, който с мощен шут от малък ъгъл резлизира първия си гол за ЦСКА!

66'
  • Хубав удар на Кулма от средна дистанция, но топката профучава покрай вратата.

62'
  • Жълт картон за Борис Галчев, който фаулира Симеон Мечев.

58'
  • Страхотен шут на Арсенио по диагонала, Банков отново е на мястото си и спасява.

54'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Разочароващ удар на Маламов по диагонала, който не застрашава по никакъв начин вратаря Банков.

45'
  • Нов пропуск на Галчев! Арсенио Нунеш слага топката на главата на Галчев, но от четири метра капитанът на ЦСКА не успява да намери рамката на вратата.

41'
  • Поредна възможност за ЦСКА! Борис Галчев стреля от далечна дистанция, но със сетни усилия Николай Банков успява да избие в корнер.

36'
  • Великолепен шанс за ЦСКА! Арсенио Нунеш е изведен отлично в наказателното поле, но пада след леко съприкосновение с Милен Желев. Реферът Никола Попов обаче е категоричен, че наказателен удар няма!

36'
  • Страхотен пробив на Арсенио Нунеш отляво, който предоставя топката на Борис Галчев, но капитанът на червените не успява да засече топката и да отправи удар.

30'
  • Първи опит за удар към вратата на ЦСКА, отправен от Симеон Мечев, но топката минава далче от целта.

27'
  • Жълт картон за Димо Атанасов.

24'
  • Шанс за ЦСКА! Страхотно включване на Недялков по левия фланг, което завършва с остро центриране в наказателното поле, където обаче бранител на гостите чисти в корнер.

20'
  • Удар на Арсенио от близо 25 метра, но топката минава покрай вратата.

13'
  • Втори ъглов удар за ЦСКА.

11'
  • Принудителна смяна за ЦСКА. Контузеният Диого Виана отстъпва мястото си на Станислав Маламов.

9'
  • Проблеми за Диого Виана, който получава травма, но продължава двубоя.

7'
  • Първи реален шанс за ЦСКА. Давид Симао получи отляво и пусна успореден на голлинията пас, но никой от нападателите в червено не успя да засече.

4'
  • Центриране в наказателното поле на гостите, Милен Желев обаче чисти в първи корнер в мача.