• Свободен удар за Литекс. Божиков стреля, Дивиш изчисти в корнер.

90+4'
  • Добавеното време е от 6 минути

90+3'
  • Галчев търси обяснение от футболист на Литекс в заключителните минути на мача.

90+2'
  • Топката влиза във вратата на Дивиш, но Йонсен е извършил нарушение срещу Сава Савов.

90'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Сава Савов дебютира в А група, заменяйки Крачунов.

88'
  • Малинов излиза, влиза Десподов в състава на Литекс.

84'
  • Кукоч влезе в наказателното поле на Литекс, но не сполучи да отбележи нов гол.

82'
  • Валентин Илиев получава лекарска помощ.

79'
  • Нов гол за ЦСКА! Галчев се разписа от близко разстояние за 3:1. Баривиера отрази удар на Маркиньос, но до топката достигна Галчев и се разписа за 3:1 и увеличи разликата на два гола

76'
  • Гол за Литекс! Бьорн Маарс Йонсен намали резултата, матирайки Дивиш

75'
  • Опасна атака за Литекс, но отбраната на ЦСКА се справи.

74'
  • Корнер за Литекс. След изпълнението Кукоч изчисти кълбото, ЦСКА организира добра атака, но тя беше спряна от сигнал за засада. Милисавлевич тръгна от своята половина и нямаше засада, но такава беше маркирана.

72'
  • Смяна в състава на Литекс. Влиза Александър Георгиев, излиза Регула

67'
  • Смяна в състава на Литекс. Георги Минчев влиза на терена, излиза Милчо Ангелов

67'
  • Милчо Ангелов пробва изстрел към Дивиш, но не сполучи да прониже вратата.

63'
  • Корнер за Литекс. Късо изпълнение на тима от Ловеч. Атаката се провали, след като играч на Литекс изпадна в положение на засада.

62'
  • Руменов е в положение на засада.

60'
  • Втора смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Маркович влиза Маркиньос

56'
  • Галчев вкара топката във вратата, но попадението беше отменено поради засада. Иначе великолепно организирана атака на ЦСКА започната от Маркович, преминала през Милисавлевич беше завършена от попадналия в засада Галчев.

54'
  • Играта беше подновена

52'
  • Мачът временно е спрян, тъй като пушек от димка се стеле над терена.

50'
  • Удар към вратата на Дивиш, стражът на домакините улови кълбото.

50'
  • За радостта си след отбелязването на гола Маркович получи жълт картон.

48'
  • Нов гол за ЦСКА! Маркович удвои резултата в полза на ЦСКА. Футболистът на "червените" от няколко метра препарира Баривиера.

47'
  • Супусепа е заменен поради контузия, на терена влиза Бъркляча

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме. ЦСКА води с 1:0

45+3'
  • Йонсен се нуждае от лекарска помощ.

45+2'
  • Две минути добавено време

45+1'
  • Горанов центрира добре към Йонсен, но той не успя да отиграе кълбото.

44'
  • Крачунов също влиза в тефтерчето на съдията

42'
  • Малинов получава жълт картон

42'
  • Спречкване на терена. Кристиян Малинов падна на тревата след съприкосновение с Крачунов.

41'
  • Жълт картон за Иван Горанов след нарушение

39'
  • Гол за ЦСКА! Тончи Кукоч пронизва вратата на Баривиера. Играчът на ЦСКА се разписа с великолепен удар с външен фалц.

34'
  • Тончи Кукоч получава жълт картон след бурна реакция за съдийско решение

33'
  • Пас към Кукоч, който е в положение на засада

32'
  • Регула отново се отчете с неточен удар

30'
  • Регула пропусна да открие резултата, след като вратата беше празна, но ударът на футболиста на Литекс не сполучи. Дивиш излезе напред да предотврати атака на Литекс, изчисти кълбото, то попадна в Регула, но гол нямаше.

30'
  • Милчо Ангелов с глава потърси гол за гостите, но топката мина встрани от вратата на Дивиш, а това стана след центриране на Страхил Попов.

28'
  • Двата тима организират атаки по посока двете врати, но няма точни удари съм Дивиш и Баривиера.

27'
  • Перес пробва мерника си от 40 метра, безуспешно

19'
  • Корнер за ЦСКА. След изпълнението ловчанлии се справиха със ситуацията.

19'
  • Чудесна топка беше насочена към Маркович, но бранител на Литекс изчисти кълбото

18'
  • Центриране от дясното крило на Милчо Ангелов, но топката беше уловена от Дивиш

17'
  • Милисавлевич не успя да завърши атака за ЦСКА, след като изпусна топката от контрол и тя излезе в аут.

15'
  • Малинов е в положение на засада и атаката на Литекс се провали

14'
  • Маркович и Кукоч организираха опасна атака за ЦСКА, но страничния съдия вдигна флага за засада, която беше доста спорна

12'
  • Жуан Фелипе е фаулиран и ЦСКА получава свободен удар в половината си

9'
  • Пряк свободен удар за Литекс около централната зона на терена. След изпълнението не последва опасност за ЦСКА

9'
  • Васил Божиков получи лекарска помощ след сблъсък на терена.

6'
  • Опит за атака на гостите от Ловеч. Удар към вратата на Дивиш от 22 метра на Иван Горанов, стражът на домакините улови след като първоначално изпусна топката.

5'
  • Пряк свободен удар за Литекс. След изпълнението му Милчо Ангелов е изпреварен от Крачунов, който предотврати опасността пре вратата на Дивиш.