• Последна смяна в мача. Влиза Антон Огнянов, излиза Жуниор Мапуку.

90+1'
  • Страхотен пропуск на ЦСКА. Тони Силва с глава прати топката в аут.

90'
  • 87'
  • ЦСКА изпусна невероятен шанс за изравняване. Стефан Николич изпусна дузпа, Макенджиев изби. Иначе нарушението на вратаря беше срещу отксъващия се Тони Силва.

86'
  • Първа смяна в състава на Берое. Излиза Салим Керкар, влиза Станислав Костов.

82'
  • Маркиньос също е предупреден заради нарушение в половината на Берое.

81'
  • И Джоман от Берое е предупреден официално.

81'
  • Стивън Сънди е декориран в жълто.

81'
  • Продължителна атака на ЦСКА, поредица центрирания, но няма кой да засече топката с глава. В крайна сметка защитата изби.

80'
  • Аласан Н'Диае откри резултата след гол с глава след центриране на Георги Костадинов. Изпусна го Марин Оршулич.

75'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Елиаш за нарушение срещу Венци Василев в половината на ЦСКА.

72'
  • Центриране на Тончи Кукоч от фланга, но се създаде само разбъркване, при което гостите избиха топката.

71'
  • Последна смяна в състава на ЦСКА. Излиза Марио Бъркляча, влиза Маркиньос, който през седмицата беше контузен.

70'
  • Играчите на ЦСКА продължават да стрелят от дистанция. Сега това стори и Марио Бъркляча, но Макенджиев улови.

68'
  • Хуав шанс се откри пред Жуниор Мапуку. Конгоанецът се освободи пред наказателното поле, но стреля слабо и Дивиш улови.

65'
  • Играчите на ЦСКА претендираха за дузпа за игра с ръка на Игор Джоман в наказателното поле. Таско Тасков обаче не видя нарушение.

63'
  • Пак опасност пред вратата на Берое, Тони Силва опита да преодолее Веско Пенев в наказателното поле, но в последния момент защитникът изби.

61'
  • Венци Василев от фланга намери Неманя Милисавлевич около точката на дузпата. Сърбинът обаче прати топката в аут.

59'
  • Втора смяна в състава на ЦСКА. Централният нападател Орелиен Жоаким излиза, влиза Стефан Николич.

58'
  • Далечен удар на Стивън Сънди след подаване от корнер, но топката лети далеч, далеч в аут.

58'
  • Опасна контраатака на ЦСКА, Жуан Фелипе намери Милисавлевич на фланга. Сърбинът центрира, търсейки Орелиен Жоаким, но защитник на Берое му изби под носа.

56'
  • Нещо като опасна атака за Берое. Атанас Зехиров напредна по десния фланг, но в крайна сметка топката излезе в аут след пробива му.

54'
  • Жуан Фелипе опита да центрира от пряк свободен удар, но топката не затрудни защитата на Берое и беше избита.

52'
  • Георги Костадинов центрира от пряк свободен удар, но не се получи нищо интересно. В крайна сметка Салим Керкар прати топката в тъч.

49'
  • Първа смяна в мача още на почивката. Борис Галчев излиза, влиза Жуан Фелипе.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първото полувреме. ЦСКА - Берое 0:0

45+3'
  • Най-хубавото положение в мача! Борис Галчев се озова сам срещу Макенджиев, стреля, но стражът изби. В крайна сметка се оказа, че халфът е бил в засада.

45+3'
  • Доста хубава атака на ЦСКА. Милисавлевич намери Жоаким, но в последния момент играчът от Люксембург не успя да направи атаката по-опасна.

45+1'
  • Сносна атака на ЦСКА, при която след продължителна комбинация топката стигна до Тончи Кукоч, който центрира от левия фланг, но не можа да намери никого от съотборниците си.

44'
  • Продължителна атака на ЦСКА, тя беше завършена по най-глупавия възможен начин - с нарушение на Борис Галчев в атака.

40'
  • Н'Диайе стреля с глава и след корнера, но топката излезе в аут.

37'
  • И отново далечен удар, сега в полза на Берое. Аласан Н'Диайе стреля, но след рикошет топката излезе извън очертанията на терена.

37'
  • ЦСКА имаше още един шанс да открие резултата, но Борис Галчев и Тончи Кукоч не се разбраха и след удара на хърватина, топката беше избита.

34'
  • Поредица продължителни атаки на ЦСКА, но те винаги приключваха с тъчове в полза на "червените". В крайна сметка след поредното центриране на Тончи Кукоч, защитата на Берое изби по-надалеч.

32'
  • Хубава атака и за Берое. Салим Керкар се озова на стрелкова позиция и стреля, но топката беше избита в корнер.

30'
  • Хубава ситуация за ЦСКА, Борис Галчев центрира от пряк свободен удар, който беше на 20-ина метра от вратата. Венци Василев обаче не игра добре.

28'
  • И гостите от Стара Загора почнаха да обстрелват от далеч. Игор Джоман се пробва, но не затрудни вратаря.

26'
  • След ъгловия удар се получи меле в наказателното поле на Берое, но в крайна сметка беройци се справиха.

24'
  • Поредна сериозна опасност пред вратата на Берое, предизвикана от далечен удар на Тончи Кукоч от пряк свободен удар. Макенджиев обаче изби в корнер.

24'
  • Хубаво центриране от пряк свободен удар на играчите на Берое, но в последния момент се оказа, че Елиаш е в засада.

20'
  • Хубава продължителна атака на беройци, но тя не завърши с точен удар към вратата на Якуб Дивиш.

19'
  • Първи удар към вратата и на Берое. Жуниор Мапуку беше изпуснат от Тунчев, той напредна и след няколко финта стреля, но Дивиш изби.

16'
  • ЦСКА продължава да е по-активният отбор. След центриране на Борис Галчев, Марио Бъркляча стреля слабо от наказателното поле, но защитата на Берое се справи.

15'
  • Първи сериозни положения в този мач. Първо Тончи Кукоч стреля отдалеч, но след рикошет топката излезе в корнер. След това и Венци Василев стреля от дистанция, но Макенджиев улови.

13'
  • Припомняме ви, че този мач можете да следите с картина на Diema Sport, както и на нашата платформа Gong Play. В ефира на Дарик радио също можете да го слушате.

• Хубава атака на ЦСКА, Тончи Кукоч нахлу отляво и центрира опасно в наказателното поле, но Веселин Пенев изби с глава.

10'
  • Хубава атака за ЦСКА, но центрирането на Тони Силва беше много слабо и Макенджиев улови.

9'
  • Хубава атака на играчите на ЦСКА. Неманя Милисавлевич търсеше Орелиен Жоаким, но в крайна сметка защитата на Берое се справи.

7'
  • Размяна на доста грешни подавания в центъра, играчите се пързалят по терена и засега гледат да се пазят от травми.

5'
  • Борис Галчев центрира от корнер, но вратарят Макенджиев се справи и улови без проблеми.