• Фабио Ешпиньо шутира от фаула, отсъден на около 25 метра от вратата, топката прелетя на метър и половина над дясната сглобка зад Дивиш.

90+4'
  • Жълт картон за Апостол Попов.

90+3'
  • Бърза контраатака за ЦСКА отдясно, Луис Соарес центрира, но Минев блокира с тяло и изчисти в корнер.

90+2'
  • Последна смяна за ЦСКА - Борис Галчев вместо Тони Силва.

90+1'
  • Добра атака на Лудогорец отдясно, при която Анисе центрира към далечния край на наказателното поле, където Ешпиньо опита удар от въздуха блокиран от Апостол Попов в корнер.

90'
  • Жълт картон за Йордан Минев за фаул срещу Тони Силва.

84'
  • Жуан Фелипе се спусна пробив отляво и влезе в наказателното поле, където Ешпиньо за момент му попречи с ръка, а футболистът на ЦСКА падна на тревата. Таско Тасков обаче посочи играта да продължи с удар от вратата.

82'
  • Смяна в Лудогорец - Вандерсон вместо Марселиньо.

78'
  • Смяна в ЦСКА - Орелиен Жоаким вместо Серджиу Буш.

78'
  • Георги Терзиев получи удар в лицето от Буш и за кратко остана да лежи на тревата. Преди това обаче защитникът бе фаулирал румънският нападател, който го удари неволно при падането си.

76'
  • Страхотен шанс за ЦСКА! Александър Тунчев се пребори с Моци за центриране от ъглов удар, но от границата на вратарското поле не можа да нанесе чист удар по топката и тя излезе много в аут.

71'
  • Втора смяна в Лудогорец - Мишо Александров вместо Даниел Абало.

68'
  • Жуан Фелипе изпълни технично, като завъртя топката към вратарския ъгъл и логично не създаде главоболия за Влади Стоянов.

67'
  • Тони Силва направи добър рейд през центъра и бе повален от Моци малко пред дъгата.

66'
  • Жълт картон за Абел Анисе.

63'
  • Първа смяна в Лудогорец -  Анисе вместо Юнес Хамза.

62'
  • Жълт картон за Луис Соарес, който симулира в опита си да спечели дузпа.

61'
  • Първа смяна в ЦСКА - Луис Соарес вместо Антон Карачанаков.

60'
  • Помощник-треньорът в ЦСКА Стойчо Младенов-младши беше отстранен от скамейката на "червените".

59'
  • Жълт картон за Фабио Ешпиньо за реплики към съдията.

58'
  • Много опасна контраатака за Лудогорец, докато футболисти и треньори на ЦСКА искаха фаул на Йордан Минев срещу Тони Силва. Марселиньо раздаде за Хамза вляво, който центрира към Абало, но в последния миг Оршулич изчисти в глава.

58'
  • Марселиньо центрира от ъглов удар вляво от вратата на Дивиш, Хамза успя да се пребори, за да стреля с глава, но не можа да насочи кълбото към вратата и вратарят на ЦСКА улови.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. 1:1 на почивката между ЦСКА и Лудогорец

45+3'
  • 2 минути добавено време.

45'
  • Включване на Козмин Моци в атака. Румънецът опита доста силен шут от дистанция, който прелетя на метър в аут покрай дясната греда на Дивиш.

44'
  • Директен червен картон за Маркиньос! Бразилецът по безобразен начин атакува коляното на Светослав Дяков при битка за една висока топка и Таско Тасков съвсем резонно го изгони от игра.

40'
  • След попадението играчите на Лудогорец показаха на съдията, че са замервани с камъни от феновете на "червените".

38'
  • Гол за Лудогорец - 1:1! Фабио Ешпиньо изпълни по перфектен начин прекия свободен удар, спечелен от Минев. От около 20 метра леко по диагонала халфът препарира Дивиш с изстрел над стената, влетял точно до дясната греда.

37'
  • Жълт картон за Тони Силва, който фаулира Йордан Минев на метър пред границата на наказателното поле.

36'
  • Жълт картон за Козмин Моци.

34'
  • 30+2'
  • Жълт картон за Жуниор Кайсара, който спря с фаул срещу Карачанаков обещаваща контраатака. Впоследствие бразилецът посрита крилото на ЦСКА, докато последният беше на тревата.

30'
  • Гол за ЦСКА - 1:0! Капитанът на ЦСКА Александър Тунчев открива резултата! Защитата на Лудогорец не изчисти убедително центриране от ъглов удар и топката попадна у Маркиньос. Той веднага я изсипа към Тунчев, а Марселиньо покри засадата, за да може централният защитник с глава да стреля неспасяемо до лявата греда.

25'
  • Карачанаков и Фабио Ешпиньо влязоха в остра размяна на реплики, наложи се Таско Тасков да привика двамата, за да ги успокоява.

17'
  • Директен червен картон за Върджил Мисиджан! Невероятно груба намеса на холандеца срещу Апостол Попов. Крилото на Лудогорец атакува с бутоните пищяла на бранителя, за което Таско Тасков не се посвени да отстрани Мисиджан от игра.

14'
  • Страхотен шанс за Лудогорец и спасяване на Дивиш! Гостите изпълниха бързо фаул в половината на ЦСКА и Върджил Мисиджан беше изведен сам срещу полския страж на домакините. Холандецът стреля през краката на Апостол Попов, но вратарят се намеси.

9'
  • Първо положение в мача. Карачанаков центрира към близката греда, където Апостол Попов отклони с глава към далечния ъгъл, а Марин Оршулич не успя да достигне до кълбото, за да го добави.

5'
  • Две поредни центрирания на Карачанаков от корнер водят до трети такъв вляво от вратата на Владо Стоянов.

5'
  • Сблъсък за топката между Йордан Минев и Тони Силва отдясно по атаката на "червените". Португалецът остана да лежи на терена, след което претендираше, че е бил ударен с лакът.

4'
  • Маркиньос центрира от фаул към наказателното поле, където защитата на Лудогорец се справи и изби.