1 : 0

• 90+3’ Густаво Кулма
  • Край на мача

90+6'
  • Гол за ЦСКА! Кулма с глава препарира Чанович, след центриране от пряк свободен удар!

90+3'
  • 4 минути е добавеното време на срещата.

90+2'
  • Александър Георгиев стреля с глава встрани от вратата на Чанович.

90+1'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Бакари, влиза Малик.

87'
  • Жълт картон за Бакари.

84'
  • Корнер за ЦСКА, но нямаше опасност за Чанович.

83'
  • Арсенио стреля опасно, но отново на мястото си беше Чанович.

75'
  • На мястото на Манолев влиза Дюлгеров в състава на ЦСКА.

74'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Секо влиза Романов.

74'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Руи Педро излиза, влиза Георгиев.

73'
  • Бакари излезе в отлична позиция пред Китанов, а вратарят на ЦСКА успя да спаси отбора си от попадение.

72'
  • Пряк свободен удар на границата на наказателното поле на Черно море, странично от на Чанович. Виана не успя да центрира добре.

71'
  • Кулма стреля над вратата на Чанович.

68'
  • След корнера нямаше опасност за домакините.

66'
  • Чорбаджийски отправи отличен удар с глава, но Чанович се справи със ситуацията и изчисти топката в корнер.

65'
  • Смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Джордан влиза Виана.

60'
  • Арсенио от границата на наказателното поле стреля над вратата.

58'
  • Смяна в състава на Черно море. Коконов влиза на мястото на Кузма.

58'
  • Корнер за ЦСКА.Симао центрира, но отново няма опасност за Чанович.

57'
  • Бакари фаулира Манолев и последва пряк свободен удар. Симао центрира, но Паланков беше на точното място и изчисти кълбото.

55'
  • Джордан стреля над напречната греда.

50'
  • Нов корнер за ЦСКА. Симао стреля отдалеч след центрирането от корнера, но пак нямаше опасност за Чанович.

48'
  • Манолев центрира от корнер, но черноморци се справиха.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • След изпълнението на корнера не последва опасност за вратаря на Черно море.

44'
  • Недялков центрира отлично в наказателното поле на Черно море, но бранител изчисти в корнер.

43'
  • Арсенио стреля към вратата на Чанович, но вратарят на Черно море улови кълбото.

41'
  • След корнера в полза на ЦСКА, не последва нищо опасно за Чанович.

39'
  • От няколко метра Манолев опита да открие резултата, но не сполучи, спечелвайки само корнер.

39'
  • Центриране на Манолев в наказателното поле на Черно море, но вратарят Чанович улови кълбото.

34'
  • Венков опита центриране отляво към наказателното поле на ЦСКА, но не успя и топката излезе в аут.

33'
  • Арсенио се нуждаеше от лекарска помощ след опасно влизане на Станчев.

31'
  • След корнера Черно море се справи със ситуацията.

27'
  • Свободен удар за ЦСКА, след изпълнението последва корнер за "червените".

26'
  • Цветков получи жълт картон за нарушение срещу Кулма.

25'
  • Жълт картон за Манолев след нарушение срещу Секо.

24'
  • Бакари и Симао се сблъскаха на терена, но продължиха двубоя.

23'
  • Черно море получи свободен удар на 30 метра от вратата на Китанов. Моряците опитаха заучена комбинация, но не сполучиха.

20'
  • И Симао пробва шута си отдалеч и отново бранител на Черно море беше на пътя на топката.

19'
  • Кулма пробва да стреля отдалеч, но на пътя на топката застана Пламен Николов.

18'
  • Корнер за Черно море, след центрирането на Георги Илиев не последва опасност за "червените".

14'
  • Руи Педро извърши нарушение срещу Чанович в наказателното поле на Черно море.

12'
  • Джордан опита да намери свой съотборник в наказателното поле на Черно море, но не намери адресат.

7'
  • Точен удар на Арсенио, но нямаше сериозна опасност за Чанович.

6'
  • Корнер за Черно море, след изпълнението му последва нов такъв. След второто изпълнение Китанов улови кълбото.