• Хубава солова акция на Александър Георгиев в наказателното поле на Берое, но ударът му минава далеч от целта.

89'
  • Манга излиза сам срещу Китанов, но отново вратарят на ЦСКА надделява.

86'
  • Пореден гол за ЦСКА! Руи Педро бележи четвърто попадение за червените, след като бе изведен от Симао сам срещу вратаря. Георги Божилов извърши груб фаул срещу Симао, но главният рефер Станислав Ставров даде отличен авантаж, от който домакините се възползваха по най-добрия начин.

81'
  • Уилмар Джордан заменя Густаво Кулма за ЦСКА.

76'
  • Шанс за ЦСКА! Станислав Манолев пробва удар от воле, но за малко топката не попадна в Кулма, който не успя да засече.

72'
  • Маркитос заменя Карлос Охене.

72'
  • Александър Георгиев заменя Диого Виана.

70'
  • Манга е изведен от Охене в наказателното поле, но в последния момент нападателят е изпреварен от Чорбаджийски, който пробва да изчисти, но в крайна сметка Китанов успява да улови.

69'
  • Заучено изълнение на корнер. Симао комбинира с Арсенио, който бе оставен непокрит пред наказателното поле, стреля, но високо над вратата.

68'
  • Жълт картон за Кулма.

66'
  • Шанс за Берое! Радослав Кирилов получава топката в наказателното поле на ЦСКА, преодоля с лекота Манолев и пробва комбинация, но пасът му е пресечен.

66'
  • Силен шут на Диого Виана, който попада право в ръцете на Макенджиев.

65'
  • Рубен Пинто е заменен от Петрус Бумал.

64'
  • Георги Божилов заменя Емин Ахмед.

60'
  • Фаул на Чорбаджийски срещу Кохей Като. Добра възможност за Берое.

60'
  • Опит за пробив на Давид Манга, който навлиза в наказателното поле, но в крайна сметка извършва нарушение в нападение.

58'
  • Нов гол за ЦСКА! Станислав Манолев получи топката отдясно на наказателното поле, видя свободния Диого Виана, който стреля, а след рикошет в тялото на Иво Иванов, топката навести мрежата на Берое за трети път.

50'
  • Венци Василев също е декориран в жълто.

48'
  • Давид Манга заменя Атанас Зехиров за Берое.

46'
  • Начало на втората част.

45+1'
  • 45+1'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Една минута добавено време.

45+1'
  • Охене напредва много добре и навлиза в наказателното поле, където пада след съприкосновение с Давид Симао. Станислав Ставров обаче отсъжда нарушение в полза на ЦСКА.

43'
  • След центрирането от прекия свободен удар, Благой Макенджиев лови без проблеми.

38'
  • Фаул срещу Кулма в половината на Берое. Добра възможност за центриране пред вратата на гостите.

37'
  • Хубав пас към Руи Педро в наказателното поле на Берое, който пробва удар във въздуха, но изстрелът му е блокиран от Венци Василев.

36'
  • Диого Виана получава жълт картон за задържане на противников футболист.

35'
  • Хубав пробив на Неделяков отляво, пробва пас в наказателното поле, но Кохей Като успява да предотврати опасността.

33'
  • ЦСКА привидно владее инициативата в срещата, като гостите от Стара Загора почти не успяват да затруднят отбраната на домакините.

31'
  • В последните няколко минути играта на стадион "Българска армия" се накъса значително.

25'
  • Нов корнер за Берое. Центриране в наказателното поле на ЦСКА, където никой от нападателите в зелено не успява да отправи удар.

17'
  • Корнер за Берое. След изпълнението му Неманя Милисавлевич пада на терена след съприкосновение с играч на ЦСКА, но реферът показва играта да продължи. Бурни протести от щаба на гостите за фаул в близост до наказателното поле на домакините.

15'
  • Нов гол за ЦСКА! Арсенио Нунеш получи топката отляво и веднага намери Густаво Кулма в наказателното поле, който овладя, обърна се и с премерен удар фронтално срещу вратата и направи резултата 2:0 в полза на домакините.

9'
  • Страхотен шанс за Берое! Радослав Кирилов е изведен отлично в наказателното поле и пробва удар по диагонала, но Георги Китанов успява да скъси ъгъла и да отрази изстрела.

8'
  • Иво Иванов от Берое също получава жълт картон за оспорване на съдийското решение.

5'
  • Давид Симао е безупречен от бялата точка и дава преднина на своите. Футболистът на "червените" прати топката в левия ъгъл на вратата, докато Макенджиев тръгна в обратната посока.

5'
  • Илия Миланов получава жълт картон за нарушението за дузпата.

4'
  • Дузпа за ЦСКА! Илия Миланов удря с лакът Диого Виана в наказателното поле, а главният рефер Станислав Ставров посочва бялата точка. Жълт картон за Миланов.