• КРАЙ НА МАЧА. Черно море и Славия приключиха при 1:1 във Варна.

• Симеон Райков за пореден път опита късмета си с далечен обстрел от фаул. Този път негов съотборник му чукна топката, а бившият играч на Левски шутира на около половин метър покрай лявата греда.

90+2'
  • Последна смяна за Славия - Петър Атанасов вместо Семерджиев.

90+2'
  • 3 минути продължение на мача.

• Жълт картон за Владимир Семерджиев, който подсече съперник с груб шпагат.

90+1'
  • Убийствен пробив на Манзоро, но няма гол! Французинът буквално полетя с топка в крака отдясно, финтира Стенио и излезе сам срещу Чанович. Той съумя да прокара кълбото покрай вратаря, ала Кулибали от трудна позиция успя да изчисти топката от голлинията.

89'
  • Втора смяна в Славия - Крум Стоянов вместо Иван Вълчанов.

85'
  • Пореден жесток пропуск на Славия - пак контраатаките се оказват голямото оръжие за гостите. Ивайло Димитров успя да изведе Манзоро фронтално срещу вратата. Макар с човек на гърба си, французинът си проби път, за да стреля встрани покрай лявата греда.

84'
  • Наказаният за този мач Георги Петков получи жълт картон в качеството си на техническо лице за Славия. Вратарят си позволи да репликира съдията Георги Игнатов, който го санкционира.

82'
  • Неприятно посягане на Бижев срещу вратаря Марио Кирев. Стражът успя да финтира нападателя с топка в крака, а заради инерцията си таранът го изрита през краката.

81'
  • Първа смяна в Славия - пострадалият Диего Фераресо няма да продължи, на негово място влезе Пламен Крумов.

79'
  • Страхотен шанс за Славия! Ивайло Димитров укроти кълбото пред дъгата, мина покрай съперник и шутира към горния десен ъгъл. Чанович се разтегна до краен предел, за избие в корнер.

77'
  • Симеон Райков получи топката пред наказателното поле по диагонал спрямо вратата, финтира Касай и отправи нещо средно между шут и центриране. Топката спря в ръцете на вратаря.

76'
  • Медицинска помощ за Диего Фераресо от Славия, който бе изнесен на носилка, след като Кулибали го настъпи по левия крак. Единоборството доведе до леко спречкване между играчите, но нищо повече.

74'
  • Последна смяна за Черно море - Бакари вместо Матиа Курьор.

66'
  • Втора смяна в Черно море - Георги Божилов вместо Себастиан Ернандес.

59'
  • Първа смяна в Черно море - Даниел Георгиев вместо Марк Клок.

58'
  • Гол за Черно море - 1:1! Марчин Бургхард изравни за домакините! "Моряците" изпълниха ъглов удар отдясно по атаката си чрез Симеон Райков, а Бургхард бе оставен без опека на първа греда и стреля неспасяемо в близкия ъгъл.

57'
  • Гол за Славия - 0:1! Първоначалното подаване от корнера не бе добро, но Славчо Шоколаров се пребори за топката на първа греда и потърси Ивайло Димитров на далечната, а таранът с глава заби отблизо.

54'
  • Страхотни контрадействия на Славия! Лошото изпълнение на ъглов удар за домакините откри пространство за контраатака на гостите, които бързо развиха акцията си отляво. Манзоро прехвърли топката за Шоколаров на другия фланг, който пое лошо, но въпреки това литна вратаря. Вече на аутлинията играчът с номер 45 опита пас, който беше пресечен и избит в ъглов удар.

53'
  • Черно море получи фаул на повече от 30 метра от вратата на Кирев. Симеон Райков шутира към горния ляв ъгъл, а стражът на Славия не рискува и изби в ъглов удар.

52'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Резултът между Черно море и Славия е 0:0.

45+1'
  • Страхотна контраатака на Славия! Ивайло Димитров пое топката в централната зона и с пас вляво намери Манзоро с доста пространство пред французина. За него не беше проблем да се справи със Станчев, но вече се приближи твърде много до вратата и под остър ъгъл, което улесни Чанович при спасяването.

42'
  • Жълт картон за Жереми Манзоро от Славия, който напусна терена с медицинския екип след единоборството с Курьор.

36'
  • Защитата на Славия не се справи добре с дълго изпълнение на тъч от Мишо Венков отляво. Топката беше изчистен към Кулибали, който веднага я посрещна с десния крак от въздуха. В изпълнението не липсваше сила, ала кълбото прелетя доста встрани покрай левия стълб.

31'
  • В последните 5 минути Славия има тотално превъзходство и почти всяка атака на "белите" вещае опасност за Чанович.

• Греда за Славия! Манзоро направи поредното си остро включване отляво, надбяга Стефан Станчев и центрира остро във вратарското поле. Там играч на Черно море отклони, а в другия край на пеналта Иван Вълчанов пое и шутира мощно към близкия горен ъгъл. Чанович плонжира и не стигна до топката, която отскочи от напречната греда.

19'
  • Уникална грешка на Марио Кирев без малко да доведе до гол за домакините! Вратарят опита да излезе и изчисти подаване в дълбочина за Бижев, но го стори доста нескопосано, така че кълбото попадна у Курьор. Той веднага пробва прехвърлящ удар, който матира стража, но Цветомир Панов застана на голлинията и изчисти.

17'
  • Втори опит на Манзоро за далечен шут, този път отляво той стреля ниско към близкия ъгъл. Чанович се хвърли и изби без особени трудности.

14'
  • Манзоро блесна с много технична играч пред дъгата, където последователно премина покрай Кулибали и Бургхард, преди да шутира с десния крак. Французинът търсеше горния ляв ъгъл, но кълбото прелетя силно встрани от целта.

12'
  • Няколко по-спокойни минути в мача. Черно море има териториален превес, докато Славия очевидно ще разчита на по-директен футбол и бърз преход от защита в атака.

• Страхотна възможност за Славия още в началото на мача! Дяков проби отдясно и центрира към наказателното поле, където бранител на домакините изчисти към дъгата. Славчо Шоколаров пое топката и шутира от въздуха, а Александър Чанович с доста усилия боксира над гредата.