• Отличен извеждащ пас на Здравко Лазаров, Сергей Георгиев не успя да насочи топката в млежата на Черно море.

• Лазаров смени Любо Генчев в състава на Монтана.

60'
  • Коварен далечен изстрел на Иван Минчев, но вратарят лови.

57'
  • 1:0 ЗА ЧЕРНО МОРЕ. Центриране от фаул на Бурабия и Асен Георгиев си отбелязва автогол с глава.

51'
  • Жълт картон за Георги Ангелов от Монтана.

48'
  • Матей Поплатник смени Атанас Илиев в състава на Монтана.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+2'
  • Опасен фаул за Черно море. Шут на Курьор и право в стената.

45+1'
  • Хубав удар на Курьор, но право в ръцете на Христо Иванов. Веднага след това домакините претендираха за дузпа, но не последва сигнал от Ангел Ангелов.

43'
  • Черно море веднага отвърна с бърза атака, но ударът на Бурабия бе блокиран.

42'
  • Нова нелоша атака на Монтана, ударът с глава на Сергей Георгиев обаче не е точен.

41'
  • Пробив отдясно на Паланков, центрираната топка е отклонена от крак на защитник, но вратарят на Монтана предугажда посоката и лови.

38'
  • Христо Иванов успява да избие в корнер, след който гостите организират контра.

33'
  • Опасно навлизане на Атанас Илиев в пеналта на домакините, но пасът му е неточен.

30'
  • Контра за Монтана и реконтра на Черно море, завършила с некачествен удар на Живко Петков.

24'
  • Бурабия се откъсна отляво и стреля по диагонал, Христо Иванов успя да отрази удара му.

21'
  • Контра един на един за Монтана. Кулибали успя да блокира Атанас Илиев.

19'
  • Първи корнер в мача - за Черно море. Защитата чисти временно, после нов диагонален изстрел, сега на Курьор, но над вратата.

16'
  • Диагонален и неточен удар на Мишо Венков.

16'
  • Курьор и Стенио последователно тестват вратаря Христо Иванов, който парира ударите им.