• Жълт картон за вратаря на Локо Ясин ел Харуби.

• Хубава атака на Курьор, но Александър Тунчев изби в корнер.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза Даниел Георгиев, влиза Андреас Васев.

88'
  • Уникален пропуск на Мартин Камбуров! Крум Стоянов нахлу по левия фланг и центрира успоредно на голлинията. От вратарското поле обаче ветеранът прати топката над вратата.

85'
  • Втора смяна в Черно море. Излиза умореният капитан Георги Илиев, който дава лентата на Михаил Венков. Влиза Живко Петков.

83'
  • Емил Гъргоров опита да стреля със задна ножица, но направи фаул.

82'
  • Последна смяна за Локо. Излиза Пауло Серджо, влиза Бирсент Карагарен.

79'
  • Най-хубавото положение за Локо Пловдив след почивката. Пауло Серджо изведе Крум Стоянов зад защитата и той центрира успоредно на голлинията, но Пламен Николов изби в последния момент.

73'
  • Първа смяна за Черно море. Излиза Бакари, влиза Иван Маркович, за когото това е официален дебют с екипа на варненци.

71'
  • Втора смяна за Локомотив. Излиза Ванчо Траянов, влиза Дани Кики.

67'
  • Страхотен шанс за Черно море! Много хубава бърза атака на домакините, топката стигна до Стенио в наказателното поле след пас на Курьор и той стреля от воле, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

65'
  • Георги Илиев имаше страхотна възможност да направи обрата пълен от специалитета си - пряк свободен удар. Той обаче прати топката в стената.

63'
  • Дани Георгиев можеше да си вкара автогол с едно изчистване след корнер. Той изби топката малко над вратата на Черно море, но не се стигна до нищо сериозно.

59'
  • Черно море изравни! Стенио намери Даниел Георгиев на фланга и той центрира перфектно. Матиа Курьор засече с глава топката и преодоля непремерено излезлия страж Ел Харуби за 1:1.

54'
  • Курьор опита да стреля от дистанция, но прекалено неточно.

52'
  • Георги Илиев имаше страхотен шанс да изравни. Той беше оставен сам в наказателното поле след центриране на Курьор, но се забави и не стреля добре. Ел Харуби улови.

49'
  • Първа смяна в мача. Излиза младият Димитър Велковски, влиза Емил Гъргоров.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първото полувреме на този мач. Много скука и много постен футбол, но все пак гостите водят с 1:0.

45+3'
  • Нещо като удар, нещо като центриране. Стенио прати топката от центъра по посока вратата, но нито някой можеше да засече топката, нито вратарят имаше проблеми да я улови.

45+2'
  • Две минути продължение на първата част.

45+1'
  • Най-чистото положение за Черно море досега в мача! Стенио направи пробив и стреля фалцово от границата на наказателното поле. Ясин ел Харуби изби с една ръка, след като се хвърли акробатично.

43'
  • Хубава възможност за Локомотив Пловдив след центриране от пряк свободен удар, но изпълнението на Пламен Крумов беше направо смешно.

43'
  • Димитър Велковски получи удар с лакът в лицето, а освен това и Дани Георгиев стъпи върху глезена му, което налага намесата на медицинските лица. Всичко с него обаче е наред и ще продължи да играе.

37'
  • Много хубава атака на Локо Пловдив, но в последния момент Пламен Николов изби топката от крака на Стефан Велев.

35'
  • Черно море поиска дузпа за нарушение срещу Бакари. реферът Таско Тасков обаче си замълча. Александър Тунчев обаче игра с топката и претенциите на нападателя са напълно неоснователни.

27'
  • Михаил Венков опита да стреля отдалеч, но прекалено неточно.

26'
  • Жълт картон за Димитър Велковски за симулация в търсене на дузпа.

21'
  • Контраатака на Локо, но Марк Клок я спря. Последва бърза атака на домакините, но Стенио не можа да се възползва от нея.

20'
  • Опасно центриране на Георги Илиев от пряк свободен удар, но Крум Стоянов изчисти в корнер.

13'
  • Мартин Камбуров откри резултата с безпощадно изпълнена дузпа. Китанов улови ъгъла, но нищо повече.

10'
  • Симеон Райков е изгонен заради нарушение срещу Крум Стоянов в наказателното поле. Дузпа за Локо Пловдив, а Черно море остава с 10 души.

10'
  • Първи удар към една от двете врати. Борислав Стойчев стреля с глава след корнер, но топката мина в аут.

7'
  • Георги Илиев имаше възможност да центрира опасно от пряк свободен удар, но защитата на Локо се справи и изчисти в тъч.

5'
  • Доста слабо начало на мача. Първата сносна атака беше за Черно море, но Симеон Райков беше спрян с фаул.