2 : 1

• 22’ Хуан Мануел Вареа
  • 57’ (а.г.) Кирил Котев
  • 67’ Бирсент Карагарен
  • Край на мача. Черно море победи Локомотив Пловдив с 2:1 в първи мач от 8-ия кръг на А група.

90+5'
  • Андреас Васев потърси Варея, но несполучливо.

90+4'
  • 4 минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Даниел Георгиев заменя Курьор в състава на Черно море.

89'
  • Жълт картон за Дани Кики за нарушение

88'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Паланков влезе Живко Петков.

87'
  • Дани Кики намери Карагарен в наказателното поле, той стреля, но топката мина над напречната греда.

86'
  • Андреас Васев получи удар в главата и се нуждае от лекарска помощ.

84'
  • Корнер за Локомотив Пловдив

82'
  • 81'
  • Смяна в състава на Локомотив. Кики влиза, излиза Дюфо.

81'
  • Вареа беше изведен добре от Курьор, но вратарят на Локомотив се справи и след като топката се удари в нападателя на Черно море излезе в аут.

80'
  • Кулибали получава лекарска помощ, след като се сблъска със съперник.

78'
  • Курьор опита да стреля към Ел Каруби, но след като топката се удари в бранител на гостите, тя попадна във вратаря на гостите.

77'
  • Курьор падна в наказтелното поле, преодоля Тунчев, а след това падна след като Стоянов беше до него, но съдията не отсъди дузпа.

73'
  • Жълт картон за Марк Клок

69'
  • ГОЛ за Локомотив Пловдив! С диагонален шут Бирсент Карагарен върна интригата в двубоя, след като препарира Китанов.

67'
  • Новото попълнение в състава на смърфовете Стефан Велев заменя Вълчев.

67'
  • Камбуров намери Димо Бакалов, който стреля от движение, но Китанов се справи със ситуацията и изчисти в корнер.

66'
  • Андреас Васев центрира отдясно, след като матира съпротивата на Крум Стоянов, но след центрирането не последва опасност за Ел Каруби.

65'
  • Димо Бакалов получи жът картон за нарушение и реплика към съдията.

64'
  • ГОЛ! Васев пусна пас към Курьор, който опита да центрира в наказателното поле на Локомотив, а Котев си отбеляза автогол.

57'
  • Андреас Васев получи жълт картон за нарушение срещу футболист на Локомотив Пловдив - в случая Крум Стоянов.

53'
  • Димо Бакалов центрира отляво в наказателното поле на Черно море, но там топката избяга от Камбуров, в крайна сметка Жиньо се опита да изчисти, но Китанов улови кълбото.

52'
  • Карагарен центрира от корнера, а продължението на атаката не сполучи, след като Тунчев не намери целта.

50'
  • Димо Бакалов намери Крум Стоянов по лявото крило на атаката на Локомотив, но бранител изчисти в корнер.

49'
  • Свободен удар в полза на Локомотив Пловдив. Центриране на Пламен Крумов, но не последва опасност за вратата на домакините.

48'
  • Смяна и в състава на Черно море. Влиза Траянов, излиза Станчев.

47'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Карагарен влиза, излиза Велковски

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Вареа стреля в аут, след опасност пред вратата на пловдивчани.

45'
  • Курьор беше изведен зад защитата на Локомотив Пловдив, но съдията маркира засада.

43'
  • Опасен удар на Бурабия не намери целта.

41'
  • Неточно центриране на Велковски, топката излиза в аут.

38'
  • Крумов залепи топката на Камбуров, но ударът на нападателя на Локо отиде в аут.

35'
  • Камбуров е фаулиран и ще последва пряк свободен удар в опасна близост до вратата на Китанов. Балдовалиев стреля в стената, а Вареа изчисти уверено кълбото.

33'
  • Паланков получи спорен пас, намери Вареа, топката се оказа във Венков, атаката на Черно море продължи, но в крайна сметка отбраната на локомотивци се справи със ситуацията.

30'
  • Гледайте двубоя пряко в ефира на Diema Sport 2,  Gong Play и честотите на Дарик радио.

• ГОЛ за Черно море! Вареа с гръб овладя топката, след като се обърна стреля и матира Ел Каруби.

22'
  • Фаул в полза на домакините. Последва късо разиграване Бурабия центрира, но там бранителите се справиха временно със ситуацията.

22'
  • Първи опасен удар към Ел Каруби. Васев центрира отдясно, но ударът на Вареа с глава отиде встрани от вратата.

20'
  • Кулибали фаулира Балдовалиев малко след центъра на терена, но отново Попов не показа картон за провинилия се футболист. След изпълнението му не последва опасност за вратата на домакините.

19'
  • Корнер за Черно море. След изпълнението му не стана нищо опасно за Ел Каруби.

17'
  • Дюфо фаулира Бурабия в половината на Локомотив Пловдив, а също така е предупреден устно от съдията на срещата Попов.

15'
  • Удар на Курьор излиза в аут

11'
  • Черно море получава пряк свободен удар в добра позиция пред вратата на гостите. Бурабия центрира в наказателното поле на "смърфовете", но пловдивчани се справиха със ситуацията.

10'
  • Корнер за Черно море. Бурабия влезе в наказателното поле на Локо, опита да излъже 3-ма бранители на гостите, но не сполучи.

6'
  • 3-ма футболисти на Локомотив Пловдив са в положение на засада.

6'
  • Жиньо отнема една топка в половината на Черно море, но съдията смята, че това е нарушение срещу Димо Бакалов. Крумов е зад топката, центриране на футболиста на Локомотив, но Китанов улови уверено кълбото.