• 75’ Валери Домовчийски
  • 90+2’ Мигел Бедоя
  • Край на мача! Левски победи с 2:0 във Варна!

90+5'
  • Мигел Бедоя направи 2:0 с удар покрай Чанович. Асистенцията беше на Либан Абди, който навърза цялата защита на домакините.

90+2'
  • Страхотна контраатака на Левски. Либан Абди изведе Мигел Бедоя, който пък пусна към Луис Педро, но ударът на холандеца беше спасен с една ръка от Чанович.

90+1'
  • Последна смяна в мача. Излиза контузеният Мики Орачев, влиза Борислав Стойчев.

89'
  • Страхотен шанс за Черно море. Георги Божилов беше оставен сам във вратарското поле, но изстрелът му мина встрани от вратата. Голям пропуск на юношата на ЦСКА!

88'
  • Хубав шанс за Черно море. След продължителна атака Георги Божилов стреля отдясно на вратата, но неточно в аут.

83'
  • Смяна на близнаците Цоневи в Левски. Борислав излиза, влиза Радослав.

81'
  • Даниел Георгиев от състава на Черно море лежи контузен на земята. Лекарите се втурнаха да му помагат. Футболистът се държи за коляното, което доскоро лекуваше.

80'
  • Много хубав шанс за Черно море. Стенио докопа топката пред наказателното поле и стреля силно, но топката мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

79'
  • Още един пропуск на Валери Домовчийски, пак от близка дистанция, но нападателят прати топката в аут.

78'
  • 77'
  • Пореден жълт картон за играч на Левски. Получава го Стефан Велев за тактически фаул.

75'
  • Валери Домовчийски бележи за 1:0! Борислав Цонев центрира от корнер, Белаид я отклони и Домо от 3-4 метра най-после я наниза в мрежата.

75'
  • Последна смяна в мача за Черно море. Излиза Марк Клок, влиза Марчин Бургхарт.

73'
  • Валери Домовчийски пропусна буквално от голлинията! Луис Педро центрира отдясно и топката кацна на главата на Домо, но той от 1-2 метра стреля над гредата.

67'
  • Първи удар на Либан Абди в мача. Сомалиецът стреля от около 20 метра, но Александър Чанович улови без никакви проблеми.

65'
  • Не забравяйте, че можете да гласувате за Играч на мача. Своя вот можете да упражните ТУК! За целта трябва само да имате регистрация на Gong.bg!

64'
  • Първа смяна и за Левски. Излиза Божидар Краев, влиза Либан Абди.

63'
  • Много хубав шанс за Божидар Краев, чийто удар мина на сантиметри встрани от вратата. Пасът беше на Луис Педро.

62'
  • Още една смяна в Черно море. Излиза Матиа Курьор, влиза Вилиан Бижев.

62'
  • Очаквана смяна за Черно море. Контузеният Бакари излезе, влезе Георги Божилов.

61'
  • Бакари излиза от терена заради травма в задната част на бедрото. Още не е ясно колко е тежка тя и за колко време ще е извън терена.

59'
  • И Емил Нину от Левски получи жълт картон. Той е за задържане на Бакари.

56'
  • Валери Домовчийски не успя да засече една топка в наказателното поле с глава и Чанович улови.

55'
  • Проблем за Михаил Венков от състава на домакините. Той се хвана за коляното и лекарите го преглеждат.

52'
  • Страхотен шанс за Левски! Борислав Цонев центрира опасно от пряк свободен удар, Луис Педро беше оставен непокрит във вратарското поле и с глава от 3-4 метра прати топката над вратата. Невероятен пропуск!

49'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме! Двата тима ще почиват при 0:0.

45+3'
  • Най-хубавото положение в мача до момента. Мигел Бедоя намери Валери Домовчийски отляво на наказателното поле. Нападателят стреля силно, но Чанович със сетни усилия изби в корнер.

45+3'
  • Страхотен шанс за Левски да поведе. Стефан Велев центрира успоредно на голлинията и Валери Домовчийски игра, но прати топката в аут. Нападателят се блъсна в гредата и получава лекарска помощ.

45+1'
  • Хубава атака на Левски. Продължителното нападение беше завършено с изстрел на Боби Цонев, но той не беше силен и Чанович улови.

42'
  • Страхотна възможност за Черно море. Живко Атанасов се извиси и стреля с глава след един корнер. Топката летеше в долния ляв ъгъл на Йоргачевич, но сърбинът показа пъргавина и изби в последния момент.

38'
  • В същата ситуация картон получи и Цонев.

36'
  • Мигел Бедоя става вторият играч на Левски, който получава жълт картон. Той оспори един фаул и реферът го предупреди официално. Испанецът ще бъде наказан за следващия мач на тима си.

36'
  • Хубав шут на Матиа Курьор след продължителна атака на Черно море, но топката прелетя далеч встрани от вратата.

33'
  • Опасност пред вратата на Левски след пряк свободен удар. Себастиан Ернандес го изпълни, но в последния момент Аймен Белаид изби с глава и ликвидира опасността.

32'
  • Претенции за дузпа на играчите на Левски. Мики Орачев нахлу в наказателното поле и намери Луис Педро, който стреля силно. Кирил Котев изби, като останаха съмнения, че е играл с ръка. Реферът обаче остана безмълвен.

30'
  • И в ответната атака Черно море също пропусна. Пак Бакари беше оставен да стреля, макар и от средна дистанция, но изстрелът му мина на няколко сантиметра встрани от вратата.

29'
  • Изключителен шанс за Левски! Борислав Цонев в наказателното поле стреля, но Чанович се справи, след като младокът беше излязъл сам срещу него. Пасът беше на Мигел Бедоя.

28'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Божидар Краев от Левски. Той реагира бурно на решение на съдията да отсъди игра с ръка на футболиста на "сините".

22'
  • Нов хубав шанс за Левски. Луис Педро преодоля Мамуту Кулибали и стреля от около 20 метра, но Александър Чанович улови.

21'
  • Веднага след това последва и отговорът на Левски! Луис Педро нахлу в половината на Черно море и пусна към непокрития Валери Домовчийски на 7-8 метра от вратата. Нападателят обаче стреля встрани с левия крак, вместо да бие с десния и да вкара.

20'
  • Невероятен шанс за Черно море! Бакари се измъкна зад защитата на Левски, влезе в наказателното поле и се озова сам срещу вратаря. Испанецът стреля, но Йоргачевич изби.

19'
  • Първи опасен удар в мача! Луис Педро нахлу в наказателното поле отляво и стреля силно, но топката мина на 2-3 сантиметра над напречната греда.

16'
  • Равностойна игра между двата отбора, като все още няма чисти положения. "Сините" обаче изглеждат малко по-активният тим.

14'
  • Първи удар в мача. Бакари пое топката и нахлу в половината на Левски, като той се справи с Емил Нину, но изстрелът му беше слаб и излезе в аут.

7'
  • Първо положение и за Левски. Борислав Цонев отправи хубав удар, но в последния момент защитник изби и Александър Чанович улови без проблеми.

5'
  • Първо положение в мача. Матиа Курьор центрира в наказателното поле на Левски, но Боян Йоргачевич улови без проблеми.