1 : 0

• 43’ Матиа Курьор
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+6'
  • Антон Огнянов пада при поредната атака на Левски. Претенции за дузпа, защото Станчев бутна леко Огнянов.

90+6'
  • Червен картон за Антонио Аниете за грубо влизане.

90+4'
  • Жълт картон на Илко Пиргов за бавене на играта.

90+3'
  • Жълт картон на Борислав Стойчев.

90+3'
  • Коконов тръгва сам в атака за Черно море. Следва центриране и претенции за игра с ръка на футболист на гостите. Пламен Крумов игра с ръка, което не бе забелязано от рефера.

90+2'
  • Четири минути добавено време.

90+1'
  • Втори жълт и съответно червен картон за Марчин Бургхард.

90+1'
  • Фаул за Левски. Центриране към половината на Черно море и следва нов жълт картон.

90'
  • Жъл картон и за Антон Огнянов. От лагера на гостите недоволстват за това отсъждане.

89'
  • Жълт картон за Антонио Аниете, след сблъсък със Стефан Станчев.

88'
  • Жълт картон за Мики Орачев.

83'
  • Райков е заменен от Живко Атанасов в 82-ата минута.

82'
  • Бедоя отнема от Миро Манолов, "сините" атакуват, но изгубиха топката и следва тъч за Черно море.

81'
  • Нов шанс за Левски. Отново Огнянов опитва удар, но стреля неточно.

80'
  • Контраатака за Левски. Прохазка намери отлично Антон Огнянов, който веднага стреля, но защитник се хвърли самоотвержено и блокира изстрела.

79'
  • Наджиб Амари е заменен от Антон Огнянов, заради контузия.

78'
  • Божилов е заменен от Живко Петков.

77'
  • Проблеми за Амари, който ще бъде сменен.

76'
  • Левски владее. Гостите тръгват в атака отдясно. Претенции за дузпа в лагера на "сините", тъй като топката удари в ръката футболист на Черно море. Топката обаче удари в рамото Паланков.

72'
  • Жълт картон за Стефан Станчев за нарушение срещу Амари.

70'
  • Опасна атака за Черно море. Георги Божилов стреля по трева, но Пламен Илиев спаси.

68'
  • Ъглов удар пред вратата на Пламен Илиев, но нищо опасно за стража на "сините". Варненци продължават да владеят. Райков се измъкна, но защитник изби.

65'
  • Домакините бързо се изтеглиха в предни позиции и Коконов опита удар, но неточно.

64'
  • Левски опитва атака отдясно. Прохазка потърси Амари, но топката бе отнета.

64'
  • Контраатака за Левски. Аниете получи от Прохазка, но загуби топката.

62'
  • Смяна в състава на Черно море. Коконов влиза на мястото на Курьор.

60'
  • Симеон Райков шутира, от пряк свободен удар, но топката излиза в аут.

58'
  • Жълт картон за Пламен Димов, който спря с цената на нарушение съперник.

58'
  • Левски тръгна бързо в атака. Роман Прохазка опита удар от движение, но неточно.

57'
  • Смяна за Левски. Домовчийски влиза в игра на мястото на Луис Педро.

56'
  • 55'
  • Жълт картон за Кирил Котев за спречкването с Бедоя.

54'
  • Жълт картон за Мигел Бедоя.

54'
  • Съдията не пусна авантаж при атака за Левски.

54'
  • Домакините опитаха контраатака, но тя е спряна от защитата на "сините".

53'
  • Ъглов удар за Левски. Бедоя центрира, но не последва опасност за Илко Пиргов.

53'
  • Жълт картон за Миро Манолов за нарушуение срещу съперник.

48'
  • Жълт картон за Марчин Бургхард за фаул срещу Прохазка.

47'
  • Смяна в състава на Левски. Амари влиза на мястото на Краев.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45+1'
  • Гол за Черно море. Домакините поведоха след добро включване на Венков от ляво, последва центриране, а Курьор намери добре топката и шутира за 1:0. Топката се отби леко от Мики Орачев и заблуди вратаря Илиев.

43'
  • Божидар Краев намира Аниете с дълго подаване, но атаката на Левски загуби остротата си. Мики Орачев се включва от ляво, но защитата на домакините се справи.

41'
  • Прохазка отнема топката, опита удар извън наказателното поле, а Пиргов спаси, а в същото време е отсъдена засада на Луис Педро.

40'
  • Варненци опитват атака от дясно, Паланков пуска към Венков, той търси Райков, който подаде към Божилов, но последвалото центриране бе неточно.

39'
  • Пламен Крумов пуска към Божидар Краев, но домакините отнемат.

37'
  • Симеон Райков центрира от ляво по атаката на домакините. Бургхард шутира, получи се разбъркване в наказателното поле и топката е избита.

37'
  • Жълт картон за Пламен Крумов.

36'
  • Венков се включи по левия фланг, фаулиран е от Пламен Крумов.

36'
  • Аниете достигна една топка по крилото. Крумов получи и е фаулиран. Следва центриране и удар с глава на Белаид, който обаче не затруднява Илко Пиргов. Топката прехвърли вратата.

34'
  • Райков получава, той вече действа от дясно по атаката на Черно море, но варненци загубиха топката.

33'
  • Атака на Левски, като Аниете опита не лош удар по тревата от границата на наказателното поле, но пропуска.

32'
  • Нова възможност за Черно море, но топката удари Кирил Котев в ръката и следва сигнал на съдията.

31'
  • Черно море атакува. Кирил Котев получи добър пас, но бе в засада.

29'
  • Жълт картон за Луис Педро.

29'
  • Луис Педро владее топката в наказателното поле. Холандецът направи няколко финта и имаше контакт със Стефан Станчев, след което падна. Съдията Георги Йорданов прецени, че има симулация и даде жълт картон на Луис Педро.

28'
  • И двата тима изпитват затруднения от лошия терен. Краев отнема топката и започва контраатака за Левски. Добър шанс за Левски, Луис Педро изпревари Пиргов, но не успя да насочи топката.

25'
  • Симеон Райков тръгва в атака, но е спрян чисто от Аймен Белаид. Последва още един удар на футболист на Черно море по посока на вратата на Левски, но извън очертанията й.

23'
  • Центриране на Божидар Краев, който опита да разгърне атаката, но топката излиза в тъч. "Сините" продължават да владеят, но топката излезе в аут.

22'
  • Контраатака за Черно море. Миро Манолов пуска към Курьор, но защитата на Левски се справи.

21'
  • Левски отново атакува, но нападението е спряно заради засада на Луис Педро.

20'
  • Атака за Левски отляво по нападението. Аниете е фаулиран от Кирил Котев.

19'
  • Венков пуска към Курьор, той към Бургхард и следва удар, но нищо опасно за вратаря на "сините" Пламен Илиев.

18'
  • Нова атака за домакините, която не води до сериозна опасност пред вратата на Левски.

16'
  • Черно море владее в половината на Левски, но "сините" овладяха. Топката стигна до Бедоя, а играта е спряна заради фаул срещу Краев.

14'
  • Венков центрира към Райков. Топката стига до Матиас Курьор, но впоследствие не стигна до Бургхард при подаването.

12'
  • Димитър Димитров - Херо е на стадион "Тича" във Варна, за да наблюдава двубоя.

• Опасна атака за Черно море. Райков пусна към Бургхард, но топката излезе в аут.

9'
  • Контраатака за Левски, но Краев не си поведе добре топката и му бе отнета.

8'
  • Черно море атакува от ляво, пуска към Курьор, но "сините" защитници се справят.

7'
  • Теренът на стадион "Тича" е в много лошо състояние, което ще затруднява футболистите на двата тима.

• Аниете тръгва по фланга, пуска към Бедоя, но топката е отнета.

5'
  • Капитанът на Черно море Кирил Котев е в игра, въпреки че се възстановява от счупване на носа.

• Пряк свободен удар за Черно море. Центриране на Райков, грешка на Пламен Илиев и удар с глава на Кирил Котев над гредата.