• 72’ Себастиан Ернандес
  • 78’ Симеон Райков
  • Край на мача. Черно море победи Хасково с 2:0 в двубоя на стадион "Тича".

90+4'
  • Акташ затрудни Николов след изпълнение на пряк свободен удар, но вратарят внимаваше и изби в корнер.

90+4'
  • Живко Атанасов получава жълт картон за нарушение

90+3'
  • 3 минути добавено време на срещата

90+1'
  • Димитър Алексиев получава жълт картон след интервенцията си срещу Венков.

90'
  • Венков получи удар в лицето и получава медицинска помощ.

89'
  • Плахов заменя Мартин Райнов в състава на Хасково.

87'
  • Корнер за Черно море. След изпълнението му отбраната на гостите се справи с опасността.

87'
  • Райков стреля опасно, Банков беше на мястото си и парира удара.

86'
  • Великолепен гол на Симеон Райков от пряк свободен удар. От далечно разстояние бившият играч на Левски матира Банков и не му остави шансове.

78'
  • Димитър Андонов заменя Георги Коруджиев в състава на Хасково.

76'
  • Корнер за домакините. Райков изпълни, Божилов опита да играе с топката, но не сполучи, кълбото попадна в Райков, който стреля, но Банков беше на мястото си.

74'
  • Ернандес матира Банков, след като се възползва от асистенция на Бижев. Бившият нападател на Лудогорец се разписа с удар от няколко метра.

72'
  • Марем влиза в тефтерчето на съдията, получавайки жълт картон.

70'
  • Бижев пропилява атака за Черно море и Хасково подновяват играта с аут.

69'
  • Последна смяна в състава на Черно море. На мястото на Петков влиза Бижев.

67'
  • Долапчиев се появява на терена, заменяйки Узунов

65'
  • Банков спира отлична атака на Черно море

65'
  • Банков получа медицинска помощ, след като получи удар с коляно в лицето от Живко Петков.

64'
  • Паланков получава жълт картон за задържане на противников футболист

62'
  • Ернандес не успя да стигне до топката като се размина с нея при опасна атака за домакините.

62'
  • Корнер за Черно море. Банков улови топката след центрирането.

60'
  • Корнер за Хасково. Узунов центрира, а там футболист на гостите извърши нарушение срещу Илия Николов.

60'
  • Кулибали падна извън границите на игралното поле, но продължи играта без проблеми

54'
  • Нова смяна в състава на Черно море. На мястото на Златинов влиза Райков.

46'
  • Смяна в състава на Черно море. На мястото на Бакари влиза Ернандес

46'
  • Край на първото полувреме. Двата тима се оттеглят на почивка при 0:0, но с две греди

45+2'
  • Силен изстрел на Бакари излиза в аут

45+1'
  • Живко Петков с опасен удар по посока вратата на Хасково, но не сполучи.

45+1'
  • Даниел Георгиев получи жълт картон за нарушение

42'
  • Маламов си заслужи жълт картон, след като извърши нарушение, а задържа топката с ръце и я хвърли към земята, за което беше предупреден официално

42'
  • Маламов излезе в отлична голова позиция и имаше възможност да стреля към Николов, но той опита да излъже Венков и не сполучи, а атаката пропадна.

36'
  • Владислав Узунов извърши нарушение в опасна близост пред наказателното поле на гостите. Златинов застана зад топката и стреля в ръцете на Банков.

35'
  • Паланков извърши нарушение в центъра на терена

34'
  • Лозев получава жълт картон за нарушение

29'
  • Узунов стреля право в стената при изпълнението на свободния удар.

28'
  • Златинов фаулира Алексиев на границата на наказателното поле и получи жълт картон

28'
  • Втора греда в мача. Димитър Алексиев нацели страничния стълб, след като с глава от границата на вратарското поле насочи топката в гредата.

26'
  • Бакари с неуспешен опит да прехвърли Банков

25'
  • Паланков центрира безадресно в наказателното поле на Хасково, но там нямаше футболист на домакините, който да засече топката във вратата на Банков.

24'
  • Златинов центрира от корнера, Марем изчисти, кълбото попадна в Коконов, който стреля в аут

22'
  • Лозев центрира към Алексиев, но бранител на домакините изби кълбото в корнер. След изпълнението му, топката достигна до Марем, който с глава прати топката в опасна близост до вратата на Николов, но излезе в аут.

19'
  • Грубо нарушение на Бакари, съдията го предупреди, че при следващо нарушение ще го предупреди официално.

16'
  • Маламов беше фаулиран в половината на Хасково и последва пряк свободен удар за гостите. Атаката на хасковлии беше продължена към Алексиев, но той не съумя да се възползва добре от ситуацията и не се стигна до голова атака.

14'
  • Божилов с глава засече центриране отляво, но топката излезе в аут

11'
  • Божилов нацели гредата след като засече топката при центриране от пряк свободен удар.

9'
  • Бакари навлезе в наказателното поле на Хасково, след като Коруджиев сбърка, но футболистът на Черно море не успя да центрира добре и атаката пропадна.

7'
  • Узунов фаулира Живко Петков в половината на Хасково. След изпълнението му опасната атака беше завършена с удар на Коконов, но отбраната на гостите се справи с опасността.