• Рахави Кифуети получи хубава топка в наказателното поле и стреля опасно, но топката излетя в аут.

• Хубав удар на Лъчезар Балтанов от дистанция, но топката мина над вратата.

• Рахави Кифуети опази топката на тъча и намери Мариян Огнянов пред наказателното поле. Халфът изведе перфектно Нико Варела сам срещу Георги Китанов и той преодоля стража с хладнокръвен изстрел.

• Втора смяна за Ботев. От терена излиза Серкан Юсеин, а влиза Радослав Терзиев.

66'
  • Грегъри Нелсън получава първия жълт картон за играч на Ботев след нарушение в половината на Черно море.

66'
  • Веднага след това при ново центриране във вратарското поле, топката стигна до Стенио и той пак я прати високо над вратата.

64'
  • Невероятен пропуск на Черно море! След разбъркване пред вратата на Голас, Курьор подаде към Стенио и бразилецът стреля високо над вратата.

63'
  • Матиа Курьор изравнява! Педро Еуженио центрира перфектно от левия фланг вдясно на наказателното поле, където беше оставен непокрит националът на Мартиника. Той засече топката от воле и я мушна между краката на Виктор Голас за 1:1.

59'
  • Опасно центриране на Педро Еуженио от корнер, но топката мина под крака на Стенио.

58'
  • И Мехди Бурабия пробва късмета си да се разпише с изстрел отблизо, но беше крайно неточен.

55'
  • Педро Еуженио пробва да стреля от далечна дистанция, леко вляво от вратата, но ударът му беше много слаб и излезе в аут.

53'
  • Първа смяна в Ботев. Излиза Даниел Генов, влиза Нико Варела.

52'
  • Най-чистото положение за Черно море след почивката! Хуан Вареа центрира от фланга към далечната греда, където беше Курьор, но той не можа да достигне до топката и да я засече.

51'
  • Разбъркване пред вратата на Ботев. Матиа Курьор намери Стенио, който стреля мощно над вратата.

49'
  • Втора смяна за Черно море. Излезе Мамуту Кулибали, а влезе Хуан Вареа

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част! Черно море пада с 0:1 у дома.

45+2'
  • Една минута продължение на първата част.

45'
  • Лъчезар Балтанов откри резултата с гол от дузпа! Тя беше отсъдена за нарушение на Мамуту Кулибали срещу откъсващия се Грегъри Нелсън. Нарушението беше безспорно, а Балтанов - безпогрешен и безкомпромисен.

43'
  • Мамуту Кулибали получава жълт картон за Черно море.

42'
  • Даниел Генов имаше хубава възможност да центрира от пряк свободен удар, но го направи прекалено слабо и Китанов улови без проблеми.

41'
  • Първа смяна в мача още в средата на първото полувреме. Излиза Андреас Васев, влиза Живко Петков.

38'
  • Много хубава контра на Ботев. Рахави Кифуети проби до аутлинията и нахлу в наказателното поле, но центрирането му беше ужасяващо слабо.

35'
  • Стенио получи топката пред наказателното поле след слабо изчистване на Мариян Огнянов. Ударът на бразилеца мина над вратата.

27'
  • Най-хубавото положение за Черно море. Андреас Васев проби до аутлинията и центрира успоредно на вратарското поле. Там беше Курьор, но ударът му с петичка беше отклонен от защитата.

26'
  • Дани Златков получи аркада и медицинските лица промиват раната му. Той със сигурност ще се завърне на терена, но с превързана глава.

24'
  • Първи точен удар към вратата на Ботев. Отправи го Курьор, но Виктор Голас улови спокойно.

23'
  • Ботев получи възможност да обстрелва вратата на Черно море от пряк свободен удар на около 18 метра пред Китанов. Изпълнението на Даниел Генов обаче беше право в стената.

21'
  • Отменен гол за Ботев! Грегъри Нелсън получи топката пред наказателното поле и изведе Филип Филипов сам срещу вратаря. Той вкара, но беше в засада.

20'
  • Хубава ситуация за Черно море, като след пробив на Даниел Георгиев, Матиа Курьор стреля със задна ножица. Реферът даде, че топката е излязла в аут преди центрирането, иначе можеше да се получи много красива ситуация.

14'
  • Центриране от пряк свободен удар пред вратата на Ботев, но подаването на Стенио беше изключително слабо и Виктор Голас улови без проблеми.

8'
  • Нещо като възможност и за Черно море, но Стенио не успя да изведе добре Курьор.

7'
  • Първа опасност в този мач! След пробив на Даниел Генов топката стигна до Грегъри Нелсън около точката на дузпата. Той стреля, но право в тялото на вратаря Георги Китанов и той изби.