• КРАЙ НА МАЧА - ЛУДОГОРЕЦ СПЕЧЕЛИ С 3:2.

• 2:3. Курьор вкарва още един за варненци след грешка в защитата на Лудогорец.

90+6'
  • Двама от Черно море играха с глава, Владо Стоянов блестящо изби удара отблизо на Курьор.

90+2'
  • АВТОГОЛ НА ЧЕРНО МОРЕ - 1:3. Стефан Станчев сам вкара топката във вратата си след контра на лудогорци.

89'
  • 83'
  • Мисиджан излиза, Лукоки влиза в Лудогорец.

82'
  • СТЕНИО НАМАЛИ НА 1:2. Гол-красавец за него, след като със странична ножица прониза вратата на гостите.

76'
  • Райков сменя Васев в състава на домакините.

70'
  • 70'
  • Бижев сменя Живко Петков вЧерно море.

65'
  • 2:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ. Вандерсон завърши отлична контра за шампионите с гол. Сисиньо асистира за гола.

63'
  • Кишада излиза, Анисе влиза в състава на Лудогорец.

63'
  • Бурабия е поредният декориран в жълто.

59'
  • 57'
  • Йордан Минев получи жълт картон също.

57'
  • Стенио получава жълт картон след спречкването.

56'
  • Двата отбора се спречкаха след ситуацията в наказателното поле на Лудогорец.

55'
  • Опасен фаул малко встрани за Черно море. Претенции за игра с ръка и дузпа в пеналта на гостите.

54'
  • Стенио стреля с глава над вратата на Лудогорец след корнер.

49'
  • Паланков смени Жиньо в Черно море.

46'
  • Жълт картон за Лукас Саша.

46'
  • Александър Василев излиза сменен от Вандерсон в тима на Лудогорец.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:1.

45+2'
  • Андреас Васев излиза сам срещу вратаря, но Сисиньо блокира удара му и избива в корнер.

45+1'
  • Паланков сменя Жиньо в състава на Черно море.

45'
  • Жиньо от варненци получи жълт картон.

43'
  • Марселиньо отново е изведен сам срещу вратаря, няма никаква засада, тъй като е покрит 2 метра от Стефан Станчев. Бразилецът се засуети и по чудо не покачи резултата.

41'
  • Силен изстрел отдалеч на Михаил Венков, топката минава на сантиметри от левия стълб на вратата на Лудогорец.

35'
  • Корнер за Черно море. Владо Стоянов боксира.

27'
  • Даниел Георгиев задържа за фланелката откъсващия се Кишада и получава жълт картон.

26'
  • 19'
  • Атаката на Лудогорец с лекота преодолява за пореден път защитата на Черно море и ударът отблизо на Мисиджан след късметлийски рикошет за варненци излиза в корнер.

15'
  • ЛУДОГОРЕЦ ПОВЕЖДА С 1:0. Марселиньо е изведен от дълбочина и преодолява вратаря Китанов.

6'
  • Първата по-сериозна атака за домакините завършва с удар на Дани Георгиев в аут.