• Бурабия стреля силно от границата на наказателното поле, но Владо Стоянов отново успява да спаси.

• Прекрасен шанс за Кулибали, който стреля след подаване на Райков, но Стоянов отново успява да опази вратата си.

78'
  • Андреас Васев заменя Живко Петков, който се появи в игра през втората част.

77'
  • Два отлични шанса за Черно море! Първо Симеон Райков удари гредата зад Стоянов след центриране от корнер, а след това Мишо Венков стреля в аут.

77'
  • Удар на Симеон Райков от пряк свободен удар, Владислав Стоянов успява да избие в корнер.

77'
  • Абел Анисе заменя Лукас Саша в тима на Лудогорец.

71'
  • Бургхард заменя Педро Еуженио.

66'
  • Груб фаул на Натаниел в центъра на терена. Футболистите на домакините искат жълт картон за играча на Лудогорец.

65'
  • Кешеру бележи втори гол за Лудогорец! Марселиньо намери румънеца в наказателното поле и от няколко метра успя да преодолее стража на домакините.

61'
  • Греда за Лудогорец! Вандерсон стреля технично от границата на наказателното поле, но топката среща десния страничен стълб на вратата.

61'
  • 60'
  • Жълт картон и за Витиня от Лудогорец.

55'
  • Венков получава жълт картон след спречкване с Витиня.

55'
  • Живко Петков заменя Бекир Расим в тима на Черно море.

52'
  • Гол за Лудогорец! Гостите повеждат в резултата след гол на Джонатан Кафу, който е изведен прекрасно от Марселиньо. Кафу остана очи в очи с Георги Китанов и с лекота прати топката в мрежата.

48'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45'
  • Жълт картон за Симеон Райков, който нарушава правилата срещу Вандерсон.

44'
  • Страхотен пропуск за Лудогорец! Натаниел проби по лявото крило и центрира опасно в малкия пеналт, където Кешеру стреля  с глава, топката рикошира в Кулибали, а след това Китанов успя да избие.

41'
  • Страхотен удар на Симеон Райков по диагонала, Владислав Стоянов плонжира и избива. Последва добавка на Курьор, но топката минава високо над вратата.

33'
  • Техничен удар на Марселиньо от фаула, топката среща стената.

32'
  • Нов пряк свободен удар за Лудогорец, този път на границата на наказателното поле.

31'
  • Удар на Кешеру от прекия свободен удар, топката минава високо над вратата на Георги Китанов.

29'
  • Жълт картон за Кулибали, който спира непозволено откъсващия се Кафу.

29'
  • Удар на Вандерсон от около 22 метра, топката излиза в аут.

26'
  • Пас за Кешеру в наказателното поле, румънецът не успя да овладее, тя попадна в Марселиньо, който обаче не успя да стреля към вратата.

25'
  • Далечен удар на Бурабия, но и той е неточен.

19'
  • Изстрел на Бекир Расим, топката излиза покрай вратата.

18'
  • Опит за далечен удар на Еуженио, който е блокиран от защитник на Лудогорец.

18'
  • Венцислав Керчев е сменен от Георги Терзиев.

14'
  • Още един страхотен шанс за Черно море. Този пък Курьор излиза сам срещу Владислав Стоянов, но вратарят успява да спаси удара му.

10'
  • Невероятен пропуск на Бурабия! Той бе изведен сам срещу Владислав Стоянов, който го изпревари, но изпусна топката! Бурабия овладя и стреля, но неточно.

9'
  • Хубава атака за Лудогорец по лявото крило, последва центриране в наказателното поле, където Марселиньо прескочи топката, тя попадна в Кешеру, който обаче не успя да отправи точен удар.