• Страхотен шанс за Черно море. Симеон Райков бе изведен отдясно, стреля по диагонала, но топката преминава покрай вратата.

• Даниел Георгиев е ударен в лицето от страна на Диого Виана и има нужда от лекарска помощ.

• Нов удар на Педро Еуженио, но отново неточно.

80'
  • Хубаво центриране на Еуженио от свободен удар, Баривиейра успява да избие.

80'
  • Шанс за Десподов, който е изведен срещу Китанов, но не успява да отправи удар и вратарят лови.

77'
  • Добър изстрел на Бурабия, но отново неточно и топката минава встрани от целта.

77'
  • Реян Даскалов заменя Никола Колев, който има жълт картон.

76'
  • Стенио е заменен от Тодор Паланков.

76'
  • Диого Виана центрира в наказателното поле от фаул, но Марк Клок успява да изчисти далеч от собствената си врата.

74'
  • Жълт картон и за Мамуту Кулибали.

73'
  • Корнер за Черно море.

72'
  • Никола Колев получава жълт картон.

71'
  • Далечен удар на Стенио, топката минава над вратата.

70'
  • Диого Виана заменя Хенри Делгадо за Литекс.

68'
  • Центриране на Бурабия към Курьор, който обаче не успява да стигне топката и тя излиза в аут.

68'
  • Пламен Гълъбов е декориран в жълто след фаул срещу Райков.

67'
  • 62'
  • Страхотен удар на Симеон Райков от фаул. Баривиейра спасява, избивайки в корнер.

61'
  • Удар на Бурабия е блокиран от защитник на Литекс.

59'
  • Арсенио Нунеш заменя Иван Горанов.

56'
  • Добра възможност за Черно море. Матиас Куриор е изведен зад отбраната на Литекс, но Елтн успява да попречи на нападателя да стреля силно към Винисиус Баривиейра.

53'
  • Балонно центриране на Педро Еуженио от фаул, топката излиза в аут.

51'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Нов удар на Еуженио, този път Елтон подлага крак и чисти топката.

45+3'
  • Удар на Еуженио от въздуха, но топката излиза в аут.

45+1'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Грубо нарушение на Траян Траянов в центъра на терена, което му носи жълт картон.

44'
  • Кулибали заменя контузения Жиньо.

43'
  • Йонесен бележи за Литекс! Гостите се възползваха отлично от липсата на Жиньо в центъра на отбраната. След центриране отдясно, нападателят на Литекс се извиси в малкия пеналт и с глава изравнява резултата.

42'
  • Жиньо получава травма и най-вероятно ще бъде извършена принудителна смяна.

41'
  • Йонсен стреля с глава след центрирането от корнера, топката минава встрани от вратата.

40'
  • Остро центриране на Десподов отляво, Жиньо чисти почти от голлинията в корнер.

39'
  • Иван Горанов получава жълт картон.

36'
  • Далечен удар от фаул към вратата на Черно море, топката среща ръката на бранител на домакините, а след това Георги Китанов лови без проблеми. Гостите имат претенции за дузпа, които обаче не са уважени.

34'
  • Слаб удар на Страхил Попов към вратата на Китанов, но топката минава покрай вратата.

30'
  • Жълт картон за Симеон Райков за събличане на фланелката си.

27'
  • Страхотен гол за Черно море, дело на Райков! Крилото на домакините получи топката на ъгъла на наказателното поле, обърна се си с прекрасен удар по диагонала с левия крак, открива резултата. Вратарят на Литекс Винисиус Баривиейра докосна топката, но не успя да отклони достатъчно, за да не влети в мрежата му.

26'
  • Опит за центриране на Матиа Курьор, което за малко не се превърна в гол. В крайна сметката топката прехвърли вратаря на Литекс, но не попадна в рамките на вратата.

25'
  • Първа добра възможност в мача. Симеон Райков стреля от близо 15 метра към вратата на Баривиейра, но стражът на Литекс спаси.

18'
  • Нов корнер за домакините.

13'
  • След центрирането Пламен Гълъбов чисти топката.

12'
  • Корнер в полза на Черно море.

11'
  • Спокойно начало на двубоя във Варна. Все още няма удари към нито една от двете врати.

8'
  • Пробив на Мишо Венков по лявото крило, който завършва с центриране към Курьор, но пасът е неточен.

4'
  • Първи корнер в мача, който е в полза на гостите от Литекс.

1'
  • Начало на мача.

1'
  • Никола Спасов определи групата за мача, като от нея отпадна наказаният заради натрупани жълти картони Стефан Станчев, но пък се завръща друг бранител Мамуту Кулибали.