• 59’ Георги Илиев
  • 88’ Матиа Курьор
  • Край на мача. Черно море победи с 3:0.

90+4'
  • Резултатът е 3:0. Матиа Курьор открадна една топка от Филип Филипов на центъра, напредна и прехвърли излезлия да го пресрещне вратар Виктор Голас, за да се разпише в последния си мач на "Тича".

88'
  • Нещо като опасност пред вратата на Черно море, но младият Исмет Рамадан не успя да затрудни с удара си вратаря на Черно море.

84'
  • Марк Клок получава медицинска помощ за четвърти път в този мач. Той се контузи при падането за изчистване на една топка в центъра.

83'
  • Още една смяна за Ботев. Дебют за тима прави младият Исмет Рамадан, който влиза на мястото на Лъчезар Балтанов.

81'
  • Условията на "Тича" стават ужасяващи за игра. Вали проливен дъжд и духа силен вятър.

77'
  • Последна смяна в мача. Излиза Бакари, влиза Живко Петков, за когото също това е последен мач на "Тича".

76'
  • Втора смяна за Черно море. Излиза капитанът Георги Илиев, влиза Иван Вълчанов.

74'
  • Слаб удар от дистанция на Йордан Христов. Георги Китанов улови.

72'
  • Първа смяна и за Ботев. Влиза младият Милко Георгиев, за когото това е дебют в А група. Излиза Радослав Апостолов.

71'
  • Страхотен шанс за Божидар Васев да намали резултата. Той получи топката от Серкан Юсеин на изгодна позиция, но стреля в аут.

69'
  • Хубав шанс се откри пред Матиа Курьор, но ударът му беше избит от противников защитник.

65'
  • Първа смяна в мача. Излиза Симеон Райков, влиза Владислав Романов.

64'
  • Слабо центриране на Йордан Христов от фаул, защитата на Черно море се справи безпроблемно.

63'
  • Серкан Юсеин става първият играч на Ботев с жълт картон.

61'
  • Георги Илиев прави резултата 2:0. Марк Клок намери капитана отдясно в наказателното поле, той сви топката и финтира Йордан Христов, след което с прекрасен фалцов изстрел препарира Голас за втори път.

59'
  • Бакари стреля много опасно с глава след центриране на Георги Илиев от корнер. Топката обаче мина на сантиметри над вратата.

56'
  • Бакари се измъкна и стреля към вратата на Ботев, но Виктор Голас улови.

56'
  • Хубава атака на Черно море, като първо Бакари центрира, но нямаше кой да засече топката. После и Курьор стреля, но прекалено неточно и далеч от вратата.

54'
  • Серкан Юсеин можеше да израви резултата. Тодор Неделев го намери около границата на наказателното поле и той стреля неособено силно, но Георги Китанов не можа да реагира. Топката мина на сантиметри в аут.

50'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Черно море води с 1:0 на Ботев.

45+2'
  • Михаил Венков получава първия жълт картон в мача за грубо влизане в краката на Лъчезар Балтанов.

45+2'
  • Една минута продължение на първата част.

45'
  • Доста скучен и постен футбол в първите 40 минути, като положенията и пред двете врати се броят на пръстите на едната ръка.

43'
  • След центриране на Лъчезар Балтанов топката стигна до Лазар Марин на около 20 метра от голлинията. Младокът стреля без забавяне, но не можа да намери целта.

38'
  • Матиа Курьор опита да изненада Виктор Голас с удар от дистанция, но беше твърде, твърде неточен и почти изкара топката в тъч.

37'
  • Опасна атака на Ботев, при която Божидар Васев се откъсна зад защитата на противника, но не успя да догони топката и тя излезе в аут с няколко сантиметра.

35'
  • Тодор Неделев стреля от около 35 метра, но Китанов беше на мястото си и улови.

31'
  • Опасна атака за Ботев. Тодор Неделев напредна в половината на Черно море и центрира към Йордан Христов, но той не можа да преодолее защитник на домакините.

31'
  • Бакари открива резултата в полза на Черно море. Георги Илиев центрира от пряк свободен удар, вратарят Голас излезе неразчетено и нападателят с глава прониза Ботев за 1:0.

25'
  • Симеон Райков центрира от корнер, но защитата на Ботев се справи и изчисти в тъч.

22'
  • Хубава атака на Черно море, при която Матиа Курьор проби до наказателното поле и тъкмо когато искаше да изведе свой съотборник, топката се чукна в бабунка на терена и излезе в аут.

20'
  • Божидар Васев стреля към вратата на Китанов, но стражът на Черно море беше на място и улови слабия изстрел.

16'
  • Тодор Неделев центрира страхотно от пряк свободен удар и топката беше във вратарското поле. Там трима играчи на Ботев се засуетиха и не успяха да я пратят в мрежата.

10'
  • За пореден път Бакари е спрян със засада - за втори път само за 6 минути.

7'
  • Страхотен шанс за Черно море да открие. Георги Илиев намери перфектно Бакари зад защитата и нападателят без особено забавяне стреля, но уцели сглобката на вратата.

4'
  • Първа добра атака в този мач и тя е за Ботев. Постепенното нападение обаче беше прекъснато от защитата на Черно море.