• 62’ (д) Владимир Мичев
  • 67’ Асен Георгиев
  • Край на мача! Равенство 2:2 в Коматево.

90+6'
  • Тодор Неделев отбеляза невероятен гол. Той овладя на гърди една отклонена топка пред наказателното поле и с мощен шут препарира Христо Иванов - 2:2.

90+2'
  • Четири минути продължение на мача.

90+1'
  • Серкан Юсеин стреля от дистанция, но Христо Иванов беше на мястото си и улови.

86'
  • Петър Атанасов е поредният декориран в този мач.

84'
  • Последна смяна за Ботев. Излиза Игор Ощипко, влиза Радослав Терзиев.

83'
  • Много слабо центриране от корнер на Иван Минчев, топката прелетя през целия терен, за да излезе в аут.

81'
  • Слабо центриране на Тодор Неделев, Христо Иванов улови без проблеми.

79'
  • Втора смяна и за Ботев. Излиза Лазар Марин, който имаше и травма, влиза Даниел Златков.

77'
  • Втора смяна в Монтана. Излиза Сергей Георгиев, влиза Георги Пашов.

77'
  • Продължителна атака за Ботев, която беше с няколко удара към вратата на Монтана, но защитниците неколкократно избиваха. В крайна сметка Иванов не се намеси и гол нямаше.

72'
  • Първа смяна за Ботев. Излиза Милен Гамаков, влиза младият Емил Камберов.

70'
  • Йордан Христов получи жълт картон за груб фаул.

70'
  • Асен Георгиев прави пълен обрат. Иван Минчев отигра заучено един корнер и центрира в наказателното поле, където защитникът се извиси и с глава прониза стража за 2:1 в полза на гостите.

67'
  • Първа смяна в мача. Излиза авторът на гола за Монтана Владимир Мичев, влиза Иван Коконов.

62'
  • Владимир Мичев изравнява от дузпата. Мощен удар в центъра на вратата и без шанс за Голас.

61'
  • Виктор Голас направи дузпа, след като спъна откъсващия се Петър Атанасов. Жълт картон за стража.

60'
  • Грегъри Нелсън получава жълт картон за фаул срещу Иван Минчев в центъра.

58'
  • Лъчезар Балтанов можеше да вкара втория си гол в мача, след като стреля с глава от центриране, но Иванов улови точно пред голлинията.

55'
  • Филип Филипов получи жълт картон.

54'
  • Владимир Мичев стреля от непряк свободен удар, Виктор Голас улови. Но нарушението беше отсъдено по доста спорен начин, защото Филип Филипов си вдигна топката с крак и я върна с глава към вратаря. Това е нарушение на правилата и реферът отсъди нарушението. Но то не доведе до нищо.

50'
  • Най-големият пропуск за Монтана в мача! Христофор Хубчев центрира от левия фланг, Петър Атанасов свали с глава към непокрития Иван Минчев, който стреля от 8-9 метра, но до гредата в аут.

48'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Иван Минчев центрира от пряк свободен удар, но ударът на Иван Михов с глава не уцели вратата.

45+2'
  • Тодор Неделев тресна гредата на Монтана след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Голям късмет за вратаря Христо Иванов.

40'
  • Раиф Мурадов пострада след сблъсък с Неделев, но не се наложи намесата на лекарите.

35'
  • Лъчезар Балтанов открива резултата. Лазар Марин напредна по фланга, центрира в наказателното поле, топката рикошира у Раиф Мурадов и се озова на крака на халфа. Той с мощен шут без проблем прониза Иванов за 1:0.

29'
  • Тодор Неделев отправи далечен удар към вратата на Христо Иванов, но топката безопасно излезе в аут.

25'
  • Раиф Мурадов прати топката в наказателното поле с центриране от фаул, но нищо опасно пред Виктор Голас.

22'
  • Хубава възможност за Ботев да открие резултата. Лъчезар Балтанов центрира от фланга и качи топката на главата на Лазар Марин, но ударът му мина встрани от вратата.

18'
  • Хубава бърза контра на Ботев, която завърши с центриране на Лазар Марин, но защитник на Монтана изби.

16'
  • Възможност за Монтана след центриране от пряк свободен удар, но в последния момент защитник на Ботев изчисти в корнер.

14'
  • Тодор Неделев получава жълт картон за задържане на противник.

13'
  • Монтана опита хубава атака, но центрирането на Раиф Мурадов беше много слабо и не се стигна до опасност.

9'
  • Още една възможност за Ботев, но ударът на Наско Милев от границата на наказателното поле излезе в аут, а и беше доста слаб.

4'
  • Първа опасна атака в мача, но центрирането на Балтанов беше уловено от вратаря Христо Иванов без проблеми.