• Удар на Пламен Николов от границата на наказателното поле на Лудогорец бе блокиран от Александър Александров.

90+4'
  • Вандерсон се забави при добра акция на Лудогорец, но бе изпреварен от Лазар Марин, който изчисти.

90+2'
  • Опасна ситуация пред вратата на Лудогорец, но вратарят на гостите Владислав Стоянов улови топката пред връхлитащия футболист на Ботев.

90+1'
  • Ново единоборство между Кифуети и Натанаел, и отсъдено нарушение на Кифуети.

90'
  • Жълт картон за Джоди Лукоки.

83'
  • Шанс за Лудогорец. Джоди Лукоки обаче сгреши при атаката за гостите и не се стигна до по-сериозна опасност за Голас.

83'
  • Трета смяна и в състава на Лудогорец. Саша напуска терена, а на негово място влиза Анисе.

83'
  • Трета смяна в състава на Ботев. Юсеин напуска, а в игра влиза Християн Казаков.

81'
  • Центриране на Кифуети в атака за Ботев, но топката е изчистена от Александър Александров.

81'
  • Мариян Огнянов бе изведен в добра позиция в атака за Ботев, но бе в засада.

76'
  • Втора смяна в състава на Лудогорец. Джоди Лукоки заменя Кафу.

70'
  • Чудесна въможност за Ботев. Мариян Огнянов отправи хубав удар с глава, но Владо Стоянов е сигурен и улови топката.

68'
  • Кифеути падна в наказателното поле на Лудогорец след съприкосновение с Козмин Моци.

67'
  • Жълт картон за Джонатан Кафу за нарушение срещу Лазар Марин.

67'
  • Втора смяна в състава на Ботев. Алекс Колев напуска, а в игра влиза Божидар Васев.

60'
  • Жълт картон за Йордан Христов от Ботев Пловдив.

58'
  • Мариян Огнянов комбинира с Юсеин, топката стигна до Алекс Колев, но не се стигна до по-голяма опасност пред вратата на гостите.

53'
  • Центриране на Светослав Дяков, но Моци бе изпреварен от Голас при атаката на Лудогорец.

48'
  • Центриране отляво на Грегъри Нелсън, но Владислав Стоянов улови без проблем.

47'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Александър Александров влиза на мястото на Керчев.

47'
  • Смяна в състава на Ботев. Лазар Марин влиза на мястото на Филипов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУРЕМЕ

45+2'
  • Добра атака за Ботев, но центриране на Кифуети е блокирано от Натанаел, който поправи първоначалната си грешка.

45+1'
  • Нова атака за Лудогорец завършва с удар на Марселиньо, но топката прелита над вратата.

44'
  • Вандерсон показва добра техника и центрира, но слабо.

44'
  • Нов пропуск пред вратата на Ботев. Отново Кешеру излезе в опасна позиция, но не успя да реализира второ попадение.

41'
  • Жълт картон за Светослав Дяков заради нарушение срещу Грегъри Нелсън.

40'
  • Ново центриране на Натанаел, което създаде напрежение в наказателното поле на пловдивчани, но Джонатан Кафу не успя да достигне до топката.

35'
  • Изстрел на Вандерсон по посока вратата на Ботев, но той бе неточен.

31'
  • Гол за Лудогорец! Клаудиу Кушеру реализира за 1:0 в полза на гостите! Кешеру засече топката след центриране на Натанаел, като бе изпуснат от Лъчезар Балтанов, а в този момент Ботев бе 10 човека, тъй като Пламен Николов получаваше медицинска помощ.

29'
  • Шампионите продължават да са по-активни в предни позиции. Минев опитва удар, но много неточно.

25'
  • Атака на Лудогорец е спряна след спорна засада.

24'
  • Нова опасна ситуация пред вратата на Ботев. Джонатан Кафу излезе в добра позиция, но бе изпреварен от вратаря Виктор Голас.

22'
  • Разиграване между Кафу и Натанаел в наказателното поле на Ботев, но без по-сериозна опасност за домакините.

18'
  • Алекс Колев бе на път за затрудни Кифуети в наказателното поле на Лудогорец, но защитата на шампионите се справи.

16'
  • Юсеин пусна към Мариян Огнянов при атака за Ботев, но следващият пас бе пресечен.

13'
  • Най-добрата ситуация за домакините до момента. Мариян Огнянов излезе в добра позиция в наказателното поле на Лудогорец, но не успя да отправи добър удар или да намери съотборник.

10'
  • Корнер за Лудогорец, от който не произтече нищо сериозно пред вратата на Ботев.

9'
  • Марселиньо пуска към Вандерсон по левия фланг на атаката на Лудогорец, но топката е избита в корнер.

8'
  • Домакините подхващат атаката, но нападението е спряно заради засада на Кифуети.

7'
  • Чисто положение за шампионите! Опасна атака за Лудогорец и Клаудиу Кешеру прави страхотен пропуск сам срещу вратаря Виктор Голас! Стражът реагира отлично и спаси вратата си.

4'
  • Първата атака за е гостите от Разград. Минев центрира и се откри добра възможност пред Вандерсон, но той прати топката високо над вратата.