• КРАЙ НА МАЧА - ПОБЕДА ЗА ЛИТЕКС СРЕЩУ БОТЕВ С 2:0.

• Владимир Айтов сменя Орлин Старокин.

84'
  • Наско Милев смени Даниел Генов в състава на Ботев.

81'
  • ГОЛ - 0:2. Асприля уцелва гредата, но върналата се топка попада у Йонсен, който бележи.

80'
  • Цветков сменя Станоев в състава на Литекс.

72'
  • Изстрел отблизо на Малинов, но отново Голас се изявава много добре и спасява вратата на Ботев.

72'
  • Жълт картон за Александър Колев.

71'
  • Жълт картон за Рафаел Перес

70'
  • Слаб и неточен изстрел на Йонсен покрай вратата на Ботев.

68'
  • Снаряд, изстрелян от Асприля, намира напречната греда.

65'
  • Йонсен влиза на мястото на Минчев в Литекс.

62'
  • Пробив на Асприля, който стига до вратата, но Голас се намесва чудесно и избива в корнер. След него Асприля отблизо не успява да намери вратата на Ботев.

61'
  • Спасяване на Винисиус, който избива в корнер след удар на Алекс Колев. После и Пламен Николов изпраща топката над вратата.

58'
  • Кифуети сменя Варела в тима на Ботев.

57'
  • Орлин Старокин от Ботев получи жълт картон.

52'
  • Хубава контра на Литекс, ударът на Минчев бе избит в корнер от Голас.

50'
  • Удар на Петрус Бомал изпраща топката съвсем близо покрай вратата.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - БОТЕВ - ЛИТЕКС 0:1

45+2'
  • Страхил Попов посреща от воле топката след корнер, намира левия стълб на вратата на Ботев.

45+1'
  • Жълт картон за Даниел Генов от Ботев.

45'
  • Фаул встрани в полза на Ботев, след центрирането на Генов и удара на Златков с глава Винисиус избива в корнер, но реферът не вижда намесата на вратаря и отсъжда аут.

44'
  • Корнер за Ботев, всички нападащи се разминаха с топката.

36'
  • Погрешно върната топка назад от Антон Недялков, вратарят Винисиус изпреварва Алекс Колев и избива.

32'
  • 29'
  • Центриране на Генов от фаул, Даниел Златков с глава намери напречната греда на вратата на Литекс.

29'
  • Елтон от Литекс е декориран в жълто.

28'
  • ГОЛ ЗА ЛИТЕКС - 0:1. Далечен изстрел на Арсенио Нунеш, вратарят Голас не се намеси по най-добрия начин.

21'
  • Корнер в полза на гостите. Веднага след него последва контра на Ботев, Даниел Генов и блокиран от Бумал.

19'
  • Фаул за Ботев, на 33-34 метра, Винисиус боксира и избива.

15'
  • Удар на Бомал, топката преминава встрани от дясната греда на вратата на Ботев.

12'
  • В 11-ата минута започна скандиране на публиката против БФС, според организирано във Фейсбук събитие.

11'
  • Лазар Марин получава първия жълт картон в мача за нарушение срещу Кристиян Малинов.

8'
  • Първи корнер в мача - в полза на Литекс. Недобро изпълнение и защитата на Ботев чисти.