• 64’ Роман Прохазка
  • 79’ Георги Сърмов
  • 88’ Мигел Бедоя
  • 90+5'
  • КРАЙ НА МАЧА! Левски изнесе урок на Вили Вуцов и Ботев и стигна до класиката за едно полувреме!

90+4'
  • Полицията пази наставника на Левски Георги Иванов от гнева на феновете на Ботев. Не е ясна причината за недоволството на привържениците на "канарчетата".

90+3'
  • Три минути е продължението на двубоя.

90+1'
  • 90'
  • Левски съсипа Ботев след гола на Мигел Бедоя! Младокът Краев поде една атака, при която намери Роман Прохазка, неговият удар беше избит от Стаховяк, но при добавката Мигел Бедоя не остави шансове на стража - 3:0.

88'
  • Последна смяна в Левски и в мача. Излиза Антонио Аниете, който направи хубав мач, а на негово място влиза младокът Божидар Краев.

88'
  • Поредно грешно решение на съдиите. Те дадоха ъглов удар за Ботев, при положение, че никой от Левски не игра с топката. Все пак след него защитата на Левски се справи и изчисти напред.

86'
  • 84'
  • Поредна хубава възможност за Ботев, чийто играчи се вдигнаха на щурм след втория гол в мрежата им. Йордан Христов центрира добре, но изстрелът с глава на Алекс Колев излезе в аут.

83'
  • Пореден жълт картон за играч на Левски. Получава го Стефан Велев за тактически фаул около центъра.

82'
  • Хубава възможност за Ботев след корнер, но центрирането му беше уловено от Пламен Илиев.

81'
  • Георги Сърмов прави резултата 2:0 с истински снаряд! Продължителна атака на Левски, при която Мигел Бедоя стреля слабо след подаване на Пламен Крумов, но Адам Стаховяк изби. Топката обаче попадна на крака на Сърмов, който щеше да скъса мрежата с мощния си шут!

79'
  • Милен Гамаков се освободи добре малко пред наказателното поле, но изстрелът му мина малко над вратата.

78'
  • Мигел Бедоя се измъкна зад защитата на Ботев, но беше настигнат от Роман Инез точно преди да стреля и топката му беше отнета.

78'
  • Последна смяна в състава на Ботев. Излиза Момчил Цветанов, а на неговото място влиза Алекс Колев.

76'
  • Много хубава атака на Ботев, подета от Томаш Иршак. Чехът с хубав пас намери Цветелин Чунчуков на границите на наказателното поле, но младокът стреля технично и не можа да затрудни Пламен Илиев.

75'
  • Йордан Христов се откъсна по крилото и беше задържан от Пламен Крумов, който има вече жълт картон. Реферът обаче не отсъди нищо.

73'
  • Продължителна атака за домакините, която в крайна сметка изведе на стрелкова позиция Милен Гамаков, но ударът му беше много слаб и излезе в аут.

72'
  • Втора смяна и в състава на Левски. Излиза Валери Домовчийски, който асистира за гола, а на неговото място влиза Стефан Велев.

71'
  • Втора смяна в състава на Ботев. Излиза Лъчезар Балтанов, а на негово място влиза Милен Гамаков.

70'
  • Триото Антонио Аниете - Мигел Бедоя - Роман Прохазка развинти защитата на Ботев, като словакът се озова сам срещу Стаховяк, но стреля над вратата.

69'
  • 66'
  • Роман Прохазка открива резултата! Веско Минев центрира меко от фаул, Валери Домовчийски пусна успоредно на голлинията и непокритият на далечната греда словак я насочи точно под гредата за 1:0 в полза на Левски.

64'
  • Поредно неадекватно отсъждане на реферите. Топката излезе в аут след атака на Цветелин Чунчуков, но реферът даде корнер. След него Роман Инез стреля с глава и за малко Пламен Крумов да си вкара автогол. Реферът обаче даде фаул в полза на гостите.

63'
  • Продължителна атака на Левски, Антонио Аниете и Мигел Бедоя не успяха да стрелят към вратата от добри ситуации, но това направи Георги Сърмов, но топката прелетя далеч встрани от вратата.

62'
  • Роман Прохазка опита да стреля отдалеч и да изненада Адам Стаховяк, но полякът улови топката.

60'
  • Пламен Крумов е на земята след съприкосновение с Лъчо Балтанов. Неадекватният рефер обаче е с гръб към ситуацията и не видя нищо. Много слабо съдийство на Стефан Павлов!

60'
  • Вили Вуцов си изпусна нервите зад страничната линия и за малко да налети на бой на Георги Иванов. Официалните лица ги спряха.

57'
  • Луис Педро получи директен червен картон! Той е за високо вдигнат крак при атакуването на Адам Стаховяк, който вече беше уловил топката. Изключително спорно положение!

54'
  • Момчил Цветанов стреля от границите на наказателното поле, но Пламен Илиев улови.

53'
  • Пряк свободен удар изпълнен от Мариян Огнянов, но Пламен Илиев улови. След това е фаулиран, но няма нарушение.

52'
  • След ъгловия удар Адам Стаховяк игра много слабо и изби топката на главата на Валери Домовчийски, но топката кацна на мрежата зад горната греда.

50'
  • Хубава атака на Левски по левия фланг, но след взаимодействието между Веселин Минев и Луис Педро, защитник на Ботев изчисти в корнер.

49'
  • Лъчезар Балтанов стреля опасно от далечна дистанция, но топката отлетя встрани от вратата.

48'
  • Първа смяна и в състава на Ботев. Радослав Терзиев сменя ветерана Иван Цветков.

46'
  • Първа смяна в състава на Левски. Излиза Пламен Димов, влиза Луис Педро.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • 45+2'
  • Край на първото полувреме на мача!

45+2'
  • Втори жълт картон за Божидар Васев. Младокът е изгонен, защото задържа откъсващия се сам срещу вратаря на Ботев Мигел Бедоя. Заслужен втори жълт картон за младока.

45'
  • Продължават картоните в този мач. Пламен Димов от Левски е поредният декориран за нарушение срещу Цветелин Чунчуков.

43'
  • Изключително груб фаул на Лъчезар Балтанов и нормално е декориран в жълто.

42'
  • Веско Минев получи жълт картон за бавене на играта при изпълнение на пряк свободен удар. "Сините" оспориха и това решение на рефера, който има доста спорни отсъждания досега.

41'
  • Мигел Бедоя излезе зад защитата на Ботев, но се засуети и Адам Стаховяк му изби топката в корнер.

36'
  • Пламен Крумов е оцветен в жълто заради оспорване на решението на съдията за прекия свободен удар.

35'
  • Опасен удар на Иван Цветков от пряк свободен удар. Топката обаче мина над вратата, а отделно, че стената беше на 5-6 метра от мястото на изпълнението. Иначе при фаула първоначално реферът даде авантаж, след който Мариян Огнянов прати топката в аут, но след като пропиля ситуацията, съдията посочи фаул. Това отприщи бурни протести от страна на гостите.

34'
  • Първи жълт картон и за играч на Ботев. Получава го Божидар Васев за изключително грубо нарушение срещу Прохазка.

30'
  • Реферът Стефан Павлов извади първия жълт картон в мача и той е за Валери Домовчийски. Съдията му го даде заради игра след сигнала му.

26'
  • Опасно центриране на Мигел Бедоя от Левски, но Адам Стаховяк изби.

26'
  • Ужасяваща грешка в защитата на Левски и по-конкретно на Пламен Димов, който не изчисти като хората, позволи на Цветелин Чунчуков да излезе сам срещу Пламен Илиев. Изстрелът му обаче беше спасен от стража на гостите.

24'
  • Грубо влизане на Георги Сърмов в бедрото на Момчил Цветанов. На халфа на Левски му беше спестен жълт картон, а носилката влезе на терена. Все пак играчът на домакините стана и продължи мача.

22'
  • Домакините опитаха да създадат разбъркване пред вратата на Левски след пряк свободен удар, изпълнен от Мариян Огнянов, но гостите изчистиха. После и Момчил Цветанов не подаде добре и опасността приключи.

17'
  • Опит за опасно центриране на Роман Прохазка. След рикошет обаче топката се озова в ръцете на Адам Стаховяк.

15'
  • Прекрасна намеса на Пламен Илиев предотврати първи гол в мача. Йордан Христов нахлу в наказателното поле, центрира и след поредица от рикошети топката се озова пак у него. Изстрелът му беше отразен от вратаря.

10'
  • Продължителна атака на домакините, която завърши с центриране на Момчил Цветанов в наказателното поле. Там защитник на Левски се намеси, а играчите на Ботев претендираха за дузпа.

9'
  • Левски отговори подобаващо на натиска на домакините. Георги Сърмов стреля хубаво от дистанция и уцели страничната греда.

3'
  • Още не са изминали и 20 секунди от мача и се наложи на Аймен Белаид да чисти в корнер. След него Роман Прохазка се намеси и предотврати опасността.

2'
  • НАЧАЛО НА МАЧА В КОМАТЕВО!

1'
  • Бъдещият треньор на Левски Димитър Димитров-Херо е на трибуните на стадиона в Коматево. Той обеща пред "Дарик", че ще е на този мач и изпълни обещанието си.

• Излъчва: Darik radio, Diema, Diema, Darik radio