90+4'
  • Три минути добавено време.

90'
  • 83'
  • Лазар Марин удари с ръка Борислав Цонев в лицето, съдията не наказа играча на Ботев. Цонев излезе от терена, за да му бъде спряна кръвта.

82'
  • Мики Орачев влиза на мястото на Аймен Белаид, който се нуждае от носилка, за да напусне терена.

77'
  • Жълт картон за Лазар Марин.

76'
  • 75'
  • Силен удар на Варела в долния ъгъл на вратата, Боян Йоргачевич спаси мрежата си.

75'
  • Аймен Белаид ще получи медицинска помощ.

74'
  • Ради Цонев влиза на мястото на Денис Махмудов.

73'
  • Лазар Марин в игра на мястото на Филипов.

72'
  • Гол за Ботев. Даниел Генов пое топката на гърди в наказателното поле след чудесен пас на Лъчезар Балтанов и с точен удар стреля за 1:1.

69'
  • Жълт картон за Александър Александров.

68'
  • Жълт картон за Роман Прохазка за оспорване на съдийско решение.

65'
  • Вече можете да гласувате за ИГРАЧ НА МАЧА ТУК!

64'
  • Смяна в състава на Ботев, Даниел Генов влиза в игра.

61'
  • Мариян Огнянов застана да изпълни 11-метровия наказателен удар, но стреля в страни от вратата. Няма гол.

60'
  • Фаул в полза на Ботев. След изпълнението топката се отби в ръката на Боби Цонев, който скочи с високо вдигната ръка, а главният рефер посочи бялата точка.

59'
  • Владислав Мисяк влиза на терена, Георги Костадинов напуска.

58'
  • Фаул, на много добра позиция в полза на Левски. Топката е заложена на около метър от наказателното поле. Ударът на Махмудов е точно в стената.

56'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов, който точно пред наказателното поле спря играч на Левски.

55'
  • Георги Костадинов отново дава знак да бъде заменен. Владислав Мисяк се подготвя за влизане.

54'
  • 51'
  • Шут на Варела, който насочи към горния далечен ъгъл на мрежата, топката минава покрай вратата на Левски.

50'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Опасен изстрел на Борислав Цонев по земя, топката излезе в страни.

45'
  • Добра атака на Ботев, получи се напрежение пред вратата на Левски, топката стигна до Лъчезар Балтанов, който от дъгата на наказателното поле стреля в аут.

43'
  • Алекс Колев се опита да застраши вратата на Левски, стреля от малък ъгъл, Йоргачевич улови пред голлинията.

39'
  • Жълт картон за Даниел Златков за нарушение срещу Денис Махмудов.

38'
  • Шанс за Ботев, след центриране от фаул, Лъчезар Балтанов засече с глава, но встрани от вратата.

33'
  • Милен Гамаков опита шансовете си с изстрел отдалеч, но Боян Йоргачевич лови сигурно топката.

31'
  • Удар от дистанция на Борислав Цонев, но в страни от вратата.

30'
  • Жълт картон за Божидар Краев, който влезе грубо в краката на Варела.

28'
  • Втори корнер в мача, този път за Левски. Александър Колев изчисти след центрирането на Борислав Цонев.

26'
  • Георги Костадинов се завърна в игра.

24'
  • Страхтен удар на Милен Гамаков, стреля от воле от около 20 метра, но над вратата на Левски.

24'
  • Медицинска помощ за Георги Костадинов, който даде знак, че иска смяна.

22'
  • Първи ъглов удар в мача в полза на Ботев, отляво на Йоргачевич. След изпълнението на Варела Прохазка чисти.

20'
  • Грешка в защитата на Левски. Деян Иванов се опита да върне токата към Йоргачевич с глава, но се получи неразбирателство между двамата като в крайна сметка Васев не успя да се възползва от ситуацията, за да изпревари и двамата и да реализира.

18'
  • Гол за Левски. Центриране от фаул на Борислав Цонев, а Георги Костадинов засече топката с глава отблизо за 1:0. Новото попълнение на гостите дебютира с попадение за сините, след само 11 минути игра.

11'
  • Първа опасност пред вратата на Левски. Мариян Огнянов получи топката на границата на наказателното поле, притиснат от защитник, стреля по земя, но Йоргачевич бе на мястото си.