• 80+24’ (д) Николас Варела
  • 85’ Матиа Курьор
  • КРАЙ НА МАЧА - ТРУДНА, НО ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА ЗА БОТЕВ СРЕЩУ ЧЕРНО МОРЕ.

90+6'
  • Ботев временно е с двама души по-малко, тъй като Пламен Николов поиска да оправи екипировката си без разрешение от съдията.

90+2'
  • Четири минути добавено време.

90'
  • Божидар Васев напуска, сменен от Филип Филипов в състава на Ботев.

87'
  • 85+15'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 2:1. Красиво попадение с глава на Курьор.

85'
  • 2:0 ЗА БОТЕВ. Варела е точен от дузпата.

• Дузпа за Ботев. Кулибали подсича Варела в пеналта.

80'
  • Николас Варела сменя контузения Даниел Генов.

78'
  • Даниел Генов получава медицинска помощ.

77'
  • Никола Спасов усилва още атаката на варненци с включването на Бижев на мястото на Клок.

74'
  • Стенио получава жълт картон.

72'
  • 1:0 ЗА БОТЕВ! Божидар Васев откри резултата за докините. Даниел Васев стреля от фаул в стената, топката отскочи и отиде у Васев, който отбеляза.

70'
  • Стефан Станчев игра с ръка и публиката претендира за втори жълт картон за защитника. Факт е обаче, че преди това Станчев бе бутнат в гръб от нападателя на Ботев.

69'
  • Нелош удар на Бургхард, но топката минава покрай вратата на Ботев.

67'
  • Вратарят на Черно море Георги Китанов е сменен принудително от резервата Илиян Николов. Китанов изпитвал световъртеж в последните минути.

62'
  • Жиньо бе сменен от Бургхард, което означава, че Черно море преминава към схема с трима в отбрана.

60'
  • Айтов смени Серкан Юсеин в състава на Ботев.

57'
  • 56'
  • Публиката на Ботев се активизира след протестите срещу червения картон на Балтанов. На терена бе хвърлен и един предмет.

54'
  • Втори жълт и червен картон за Балтанов от Ботев.

50'
  • Корнер за варненци. След късото изпълнение - нов ъглов удар. И в крайна сметка защитата на Ботев се справя.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45+2'
  • Претенция за дузпа на Ботев, но топката намира рамото на  Мишо Венков и нарушение няма.

45+1'
  • Голям пропуск на Божидар Васев. Той бе намерен свободен на няколко метра от вратата, но ударът му с глава беше неточен.

44'
  • Фаул в полза на Ботев. Ударът към Китанов изпраща топката в близост до вратата му в аут.

41'
  • Стефан Станчев получи жълт картон.

40'
  • Йордан Христов получи жълт картон.

37'
  • 35'
  • Първи жълт картон в мача - за Балтанов.

34'
  • Китанов избива в корнер коварен удар на Божидар Васев.

32'
  • Фаул за Ботев близо до ъгловото флагче, Китанов боксира топката.

26'
  • Ботев е по-активният отбор в началните 20 минути и има териториално надмощие.

20'
  • Хубава атака на Ботев, но няма кой да нанесе удар към вратата.

15'
  • След нов корнер за Ботев Пламен Николов стреля към вратата с левия крак, но право в ръцете на Китанов.

12'
  • Нов ъглов удар, сега в полза на Ботев. След него - още един. Защитата изчиства в корнер.

10'
  • Късо изпълнение на корнер от Черно море, центрираната топка попада в ръцете на вратаря на Ботев Голас.

8'
  • Корнер в полза на Ботев. След него топката за малко не достигна до Алекс Колев, който бе изпреварен от вратаря на Черно море Китанов.