• 73’ Елиаш
  • 84’ Атанас Зехиров
  • Край на мача.

90+5'
  • ГОЛ! Генов намери добре Васев и той реализира почетното попадение за Ботев в този мач.

90+4'
  • Жълт картон за Елиаш.

90+3'
  • Иса стреля, Голас спасява.

90+3'
  • Добавеното време е 4 минути.

90+1'
  • Любопитен момент на стадиона в Коматево, поливната система на съоръжението се включи и играта беше спряна за секунди.

90'
  • Смяна в състава на Берое. Георги Андонов излиза, влиза Иса.

86'
  • Брилянтен индивидуален пробив на Зехиров му позволи да напредне и да разстреля Голас, за да направи резултата 3:0 в полза на Берое.

84'
  • Алекс Колев разтресе напречната греда.

82'
  • Смяна в състава на Ботев. Наско Милев влиза, излиза Кифуети.

80'
  • Смяна в състава на Берое. Милисавлевич излиза, влиза Георги Божилов.

78'
  • Алекс Колев попада в засада.

76'
  • Нов гол за Берое! Елиаш стреля с глава след центриране от корнер на Делев и удвои резултата, вина може да бъде търсена и от вратаря на домакините Голас.

73'
  • Жълт картон за Георги Динков, след като футболистът на Берое наруши правилата срещу съперник.

72'
  • Кифуети центрира от корнера, но отбраната на гостите се справи със ситуацията.

67'
  • Гамаков стреля, Елиаш беше на точното място и изчисти кълбото в корнер.

67'
  • Алекс Колев опита да пусне пас към влезлия преди малко Васев, но там не последва опасност за вратата на Берое.

63'
  • Смяна и в състава на Берое. Игор Джоман влиза, излиза Стивън Петков.

62'
  • Втора смяна в състава на Ботев. Юсеин излиза, влиза Генов.

61'
  • На мястото на Варела влиза Васев в състава на Ботев.

60'
  • Нико Варела извърши нарушение в атака.

56'
  • Стивън Петков и Златков си сблъскаха главите, след като Зехиров центрира от дясното крило по атаката на Берое.

54'
  • Страхотен удар на Стивън Петков беше спасен с вещина от Голас.

47'
  • Стартира и второто полувреме на двубоя в Коматево.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Гол! Георги Андонов откри резултата с хубаво изпълнение на пряк свободен удар.

42'
  • Даниел Златков фаулира Владимир Зафиров на метри от наказателното поле на Ботев и си заслужи жълт картон.

41'
  • Александър Колев падна в наказателното поле след сблъсък с Веселин Пенев, но съдията остави играта да продължи.

40'
  • Динков стреля след изпълнението на корнера, но там отбраната на Ботев се справи.

38'
  • Андонов стреля добре и успя да спечели корнер.

38'
  • Гамаков също получава жълт картон за нарушение.

37'
  • Спас Делев нацели напречната греда след перфектно изпълнен пряк свободен удар.

34'
  • Жълт картон за Веселин Пенев за извършено нарушение.

31'
  • Пряк свободен удар за Ботев, след изпълнението му атаката на Ботев завърши с топка в аут.

27'
  • Алекс Колев вкара топката във вратата, но е в положение на засада

23'
  • След корнера и удар на Балтанов, Макенджиев улови кълбото.

19'
  • Пряк свободен удар след нарушение срещу Варела. След изпълнението му, Алекс Колев стреля, но Ботев спечели само корнер.

18'
  • Зехиров имаше добра възможност да намери Делев, но там отбраната на Ботев се справи със ситуацията.

15'
  • Ботев опита да атакува опасно по десния фланг, но Кифуети беше изпреварен от бранител на Берое.

14'
  • Удар на Алекс Колев в аут.

10'
  • Свободен удар за Берое, след като Алекс Колев наруши правилата.  Продължението на атаката на Берое не завърши с успех за Берое.

7'
  • Нарушение срещу Алекс Колев и последва пряк свободен удар за домакините от Ботев. Варела центрира топката към Колев, но съдиите маркираха засада.

4'
  • Спас Делев опита да организира добра атака за Берое, но не сполучи, тъй като бранител на Ботев беше застанал добре и предотврати опасността.