• 25’ Станислав Костов
  • 90+1’ Станислав Костов
  • Край на мача.

90+5'
  • ГОЛ за Пирин! Димитър Благов намери отлично Станислав Костов в наказателното поле, където нападателят стреля незабавно с левия крак и намали.

90+1'
  • Капитанът на Ботев Тодор Неделев отстъпва мястото си на Кристиан Добрев.

90'
  • Иван Кирев заменя Серкан Юсеин.

80'
  • Орлин Старокин получава жълт картон за нарушение срещу Наско Милев.

78'
  • Антон Костадинов заменя Юлиян Попев.

75'
  • Хубава задна ножица на Дани Младенов, но топката е избита от Серкан Юсеин.

74'
  • Първа смяна за Ботев. Наско Милев заменя Омар Косоко.

72'
  • ГОЛ за Ботев! Домакините увеличават преднината си след гол на Жоао Пауло! Крум Стоянов проби по лявото крило и центрира към бразилеца в наказателното поле, който овладя и с премерен удар прати топката зад  Краси Костов. Това е 12-ото попадение за Пауло в шампионата.

62'
  • Тони Тасев отстъпва мястото си на Кирил Грозданов.

54'
  • Страхотен шанс за Пирин. Топката бе центрирана към Димитър Благов, който стреля с глава, но над вратата.

53'
  • Хубава атака за Пирин, но Цветомир Панов действа добре и избива в корнер.

52'
  • Удар на Тодор Неделев, но Костов се справя добра и избива.

49'
  • Благов заменя Траянов за Пирин.

46'
  • Начало на втората част.

45+4'
  • 45+4'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Претенции за дузпа от страна на Пирин. След центриране отдясно, Радослав Терзиев не успя да овладее дбре топката и игра с ръка в наказателното си поле. Реферът Георги Давидов обаче сметна, че действията на защитника не са били умишлени.

45+1'
  • Серкан Юсеин получава топката около дъгата на наказателното поле и пробва удар, но Красимир Костов лови без проблеми.

45'
  • Жоао Пауло се понася по лявото крило и влиза в наказателното поле на Пирин, където е спрян безупречно от Стилиян Николов.

42'
  • В последните минути домакините владеят инициативата на терена, но без да създават опасности пред вратата на на Краси Костов.

41'
  • ГОЛ за Ботев! Омар Косоко извежда отново Ботев напред в резултата! Нападателят направи отлично двойно подаване с Жоао Пауло и с удар от близо 11 метра не сгреши за 2:1 в полза на домакините.

28'
  • Жълт картон за Костов, който показва неприличен жест към феновете на Ботев.

26'
  • ГОЛ за Пирин! Гостите от Благоевград изравняват резултата чрез Станислав Костов. Меледже Омнебес на два пъти не успя да изчисти добре топката в наказателното поле, а от това най-добре се възползва нападателят на Пирин, който с точен удар направи 1:1

25'
  • Капитанът на Ботев Тодор Неделев е безупречен и дава преднина на своя тим! Неделев стреля технично в десния ъгъл на вратата на Костов.

21'
  • ДУЗПА за Ботев! Румен Сандев поваля нахлулия в наказателното поле Жоао Пауло, а реферът Георги Давидов посочва бялата точка.

19'
  • Изключителна грешка на Румен Сандев, който се опита да върне топката към Костов, но твърде слабо. Жоао Пауло почти достигна коженото кълбо, но в последния момент вратарят на Пирин успя да изчисти и да предотврати сигурен гол.