• Три минути добавено време на мача.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза Жоао Паоло, влиза Наско Милев.

89'
  • Невероятен шанс за Ботев да реши всичко. Иван Стоянов излезе сам срещу Янко Георгиев, но стреля несериозно и вратарят изби. При добавката Жоао Паоло на почти празна врата не можа да уцели целта.

84'
  • Михаел Орачев получава жълт картон от състава на Нефтохимик.

79'
  • Втора смяна в Ботев. Излиза Серкан Юсеин, влиза Меледже Омнебес.

79'
  • Последна смяна за Нефтохимик. Излиза контузеният Яни Пехливанов, влиза Боян Георгиевски.

74'
  • Първа смяна за Ботев. Излезе Фелипе Бризола, влезе Асен Чандъров.

69'
  • Втора смяна за Нафтата. Излиза Емануил Манев, влиза Георги Чакъров.

68'
  • Хубава атака на Нефтохимик завърши с нескопосан удар на Живко Петков от дистанция. Топката прелетя високо, високо над вратата.

64'
  • Костадин Велков получава първия жълт картон в мача. Това е за нарушение в половината на Ботев.

62'
  • Уникален шанс за Ботев. Жоао Паоло стреля от дистанция, но Янко Георгиев изби в горната греда и топката полсе излезе в корнер.

59'
  • Първа смяна в мача. Излиза Николай Дюлгеров от състава на Нефтохимик, влиза Живко Петков.

58'
  • Марко Ранджелович направи невероятна грешка и позволи на Ботев да поведе в резултата. Сърбинът тръгна да връща топката към вратаря, но на практика изведе Иван Стоянов в наказателното поле. Той подаде успоредно на голлинията, където връхлитащият Серкан Юсеин прониза мрежата за 2:1.

55'
  • Страхотна контра на Ботев, при която Тодор Неделев пробяга половината терен и изведе Жоао Паоло, който на свой ред подаде към връхлитащия в наказателното поле Стенио. Футболистът от Кабо Верде обаче настъпи топката и изпусна да се разпише на почти празна врата.

51'
  • Хубав пробив и центриране на Иван Вълчанов, което можеше да се озове изненадващо в мрежата. Но Георги Георгиев беше на мястото си и предотврати опасността.

50'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Резултатът е 1:1.

45+2'
  • Костадин Велков изравнява резултата малко изненадващо. След един корнер топката беше пусната към Любомир Божинов на десния фланг и той центрира към далечната греда. Там се получи кратко разбъркване, при което синът на Тони Велков беше най-съобразителен и с глава опъна мрежата за 1:1.

41'
  • Хубава атака на Ботев, при която Жоао Паоло беше изведен зад защитата със страхотен дълъг пас, завърши с нескопосан удар на бразилеца извън вратата.

40'
  • Хубава атака на Ботев, при която Иван Стоянов изведе Фелипе Бризола зад защитата, но Янко Георгиев го изпревари и улови топката.

31'
  • Страхотна възможност за Ботев да удвои. Тодор Неделев стреля перфектно от пряк свободен удар от около 20 метра, като топката влизаше под гредата. Вратарят на Нафтата Янко Георгиев обаче се представи великолепно и изби, макар че се заби в гредата и си извади въздуха.

24'
  • Уникален шанс за Нефтохимик да изравни. След продължително разбъркване пред вратата на Ботев, Николай Дюлгеров стреля слабо и в крайна сметка в аут.

17'
  • Ботев открива резултата! Тодор Неделев по невероятен начин прехвърли цялата защита на Нафтата и изведе сам срещу вратаря Жоао Паоло. Бразилецът мушна топката покрай стража и откри резултата.

14'
  • Хубава атака на Ботев, при която Иван Стоянов излезе сам срещу вратаря Янко Георгиев. Стражът обаче го изпревари и улови топката.

11'
  • Иван Стоянов центрира опасно от корнер, но в крайна сметка не се стигна до реална възможност за гол.

6'
  • Първи удар в мача! Отправи го Крум Стоянов след самостоятелен пробив, но топката излезе в корнер.

4'
  • Хубава продължителна атака на Ботев, но в крайна сметка тя беше пропиляна след слабия пас на Тодор Неделев.