• Две минути добавено време.

90+3'
  • Ивайло Ангелов заменя Атанас Зехиров.

89+2'
  • Гол за Славия! Абуд Омар получи топката пред наказателното поле и намери по отличен начин Борислав Балджийски, който с глава не остави шанс на Макенджиев.

88'
  • Хубав пробив на Абуд Омар отляво, последва центриране в наказателното поле, където Калоян Кръстев стреля с глава, но в аут.

85'
  • Младокът Ивелин Илиев заменя голмайстора за Берое Георги Божилов.

82'
  • Последна смяна за Славия. Китан Василев заменя Ивайло Димитров.

80'
  • Нов корнер за Славия след удар на Абуд Омар.

78'
  • Грешка на Макенджиев води до корнер в полза на Славия.

78'
  • Том е заменен принудително от Георги Андонов.

70'
  • Нови здравословни проблеми за Том.

69'
  • Отборът на Берое продължава да бъде по активният на терена и през втората част.

67'
  • Жълт картон за Георги Петков за разкарване на топката.

59'
  • Страхотен шанс за Берое! Исмаил Иса стреля с глава след центриране на Божилов!

48'
  • Диего Фераресо заменя Цветомир Панов.

46'
  • Калоян Кръстев заменя Денис Карабельов.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Уникален пропуск за Славия! Ивайло Димитров открадна топката от отбраната на Берое и се озова очи в очи с Благой Макенджиев, но стражът на Берое успя да спаси. При добавката Борислав Балджийски също не успя да преодолее вратаря и да изравни резултата.

44+1'
  • Изстрел на Венци Василев с глава, Георги Петков спасява.

39'
  • Исмаил Иса е изведен отлично зад отбраната на Славия, но в последния момент Пиргов се намесва адекватно и избива в корнер.

38'
  • Хубав удар на Георги Божилов с глава след центриране на Том. Георги Петков лови.

36'
  • Цветомир Панов получава жълт картон за нарушение срещу Исмаил Иса.

35'
  • Борислав Балджийски стреля от фаула, но топката минава над вратата.

33'
  • Нарушение срещу Йомов пред наказателното поле на Берое. Добра възможност за Славия.

32'
  • Жълт картон за голмайстора на Берое Георги Божилов.

31'
  • Абуд Омар има нужда от лекарска помощ.

25'
  • Гол за Берое! Том получи топката отляво и изведе отлично Станислав Костов, който върна топката към абсолютно непокрития Георги Божилов, а той с премерен удар порази целта.

21'
  • Нови претенции за дузпа от страна на Берое! Божилов проби добре и стреля силно към вратата, но Стефан Велков откровено спря топката с ръка. Реферът Ивайло Стоянов отново не посочва бялата точка!

20'
  • Скучни първи минути на стадиона в Стара Загора. Двата тима рядко поглеждат към противниковата врата.

16'
  • Том получава първия жълт картон в мача за нарушение срещу Карабельов.

9'
  • Хубав пробив на Том отляво, който пробва подаване, но топката среща ръката на бранител на Славия. Главният рефер обаче е категоричен, че дузпа няма.