• 75’ Данило Асприля
  • 97’ Елтон Дос Рейс
  • КРАЙ НА МАЧА

97'
  • Литекс  изравни в последната минута. Страхил Попов центрира от дясно, Елтон засече с глава и така донесе точката на своя състав - 3:3.

97'
  • Гол за Берое. Драмата на стадиона под Аязмото е пълна. в последните секунди на срещата Спас Делев центрира в наказателното поле, Елиаш се втурна и засече за 3:2.

96'
  • Иса получи пас, измъкна се между двама, в последствие падна в наказателното поле и претендираше, че срещу него са играли непозволено в пеналта. Никола Попов обаче категорично посичи играта да продължи.

93'
  • Милисавлевич отправи удар, но Баривиейра спаси.

92+2'
  • Георги Динков получава жълт картон.

90'
  • Невероятен прехвърлящ удар на Зехиров, но топката бе отклонена, и така се озова над вратата.

85'
  • Гол за Берое. Заралии отново изравняват. Елиаш пусна умел пас към Иса, който се измъкна много добре между отбраната на гостите и се разписа за 2:2.

82'
  • Рафаел Перес получава жълт картон.

80'
  • Гол за Литекс. Ловчанлии отново излизат напред. Кристиан Малинов подаде към намиращия се в пеналта Данило Асприля, който с хладнокръвен удар направи 2:1 за гостите.

75'
  • Гол за Берое. Резултатът е изравнен. След скоростна атака на домакините, Исмаил Иса подаде към  Игор Джоман, който с добър диагонален удар прати топката в мрежата на Варивиейра за 1:1.

70'
  • Нунеш се озова на добра позиция, стреля, но Макенджиев отрази.

69'
  • Георги Минчев заменя Бьорн Маарс Йонсен.

67'
  • Георги Андонов е заменен от Том.

66'
  • Бьорн Маарс Йонсен получи жълт картон.

60'
  • Спас Делев напредна от дясно, върна към Игор Джоман, който бе около дъгата на наказателното поле, стреля, но топката бе избита, след това попадна в Делев, но и неговият удар не сполучи. В последствие се оказа, че в тази ситуация е имало и засада.

57'
  • Иван Горанов заменя Диого Виана.

56'
  • Фаул за Берое от дъгата на наказателното поле. Спас Делев изпълни прецизно, топката бе изчистена в корнер. След неговото изпълнение обаче топката бе изчистена.

53'
  • Игор Джоман заменя Владимир Зафиров.

53'
  • Исмаил Иса заменя Стивън Петков

52'
  • Играта бе подновена

50'
  • Феновете на Берое направиха заря. В резултат на използваната пиротехника, видимостта намаля, поради което Никола Попов прекъсна за кратко мача

47'
  • Зехиров опита нещо между удар и центриране от дясно по атаката, но топката бе изчистена в корнер. Спас Делев го изпълни, но не произлезе нищо.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРА ЧАСТ

46'
  • Тити Папазов е на трибуните и наблюдава мача.

• КРАЙ НА ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

45+1'
  • Йонсен напредна от дясно, стреля, но Макенджиев улови.

43'
  • Арсенио Нунеш се възползва от грешка на Владимир Зафиров, остана сам срещу Макенджиев, но загуби лесно топката, която се озова във владението на стража на старозагорци.

40'
  • Фаул за Берое от дясно. Спас Делев застана зад топката. Той центрира, Динков опита удар, но неточно.

38'
  • Антон Недялков получава жълт картон.

36'
  • Гол за Литекс. Асприля изведе гостите напред след удар по земя, който попадна в долния ляв ъгъл на вратата на Макенджиев. Стражът не се намеси по най-добрия начин в тази ситуация. При опита си да изчисти топката, той всъщност я поднесе на Асприля, който наказа грешката му.

34'
  • Спас Делев изпълни по невероятен начин фаул. Топката летеше към лявата сглобка, но Баривиейра спаси.

32'
  • Спас Делев получава жълт картон, защото игра с топката след съдийски сигнал.

31'
  • Центриране на Страхил Попов от дясно, но право в ръцете на Благой Макенджиев.

29'
  • Стивън Петков вкара, но бе в положение на засада и поради това попадението не бе зачетено.