• Край на мача! Берое победи Литекс с 3:1 и излезе втори!

90+5'
  • Още един голям пропуск на Литекс. След центриране на Асприля Рафа Перес стреля с глава, но топката мина леко встрани.

90+2'
  • Иван Горанов стреля от далечна дистанция, но доста опасно. В крайна сметка Пиргов улови.

90+1'
  • Пауло Регула опита да вкара директно от пряк свободен удар отстрани на наказателното поле, но би право в стената.

85'
  • Елиаш уби интригата в мача с втория си гол в него. Бразилецът се разписа с прецизен отсечен удар от границата на наказателното поле. Това беше добавка, след като преди това Жуниор Мапуку беше излязъл сам срещу Винисиус, но се засуети и вратарят му изби топката. Но право на крака на Елиаш, който не сбърка.

82'
  • Бьорн Маарс Йонсен с поредния пропуск за Литекс. Кирил Десподов го намери добре в наказателното поле, но нападателят не отигра хубаво и провали шанса.

81'
  • Поредна грешка на Илко Пиргов, но играчите на Литекс не се възползваха.

76'
  • Изненадваща последна смяна в мача. Излиза влезлият преди малко Милчо Ангелов, влиза Кирил Десподов.

76'
  • Последна смяна за Берое. Излиза Савио Нсереко, влиза Аласан Н'Диае.

73'
  • Атанас Зехиров с невероятен гол за 2:1. Юношата на ЦСКА със страхотна тупалка от границата на наказателното поле препарира Винисиус. Той самият си беше отнел топката преди това, напредна и разстреля бразилеца.

70'
  • Хубава възможност се откри пак пред Бьорн Маарс. Неговият удар с глава обаче излезе в аут.

70'
  • Втора смяна за Берое. Излиза Самир Аясс, влиза Станислав Костов.

64'
  • Румен Руменов получава жълт картон за задържане на противник.

63'
  • Атанас Зехиров проби в половината на Литекс, нахлу в наказателното поле и стреля, но слабо и Винисиус улови.

61'
  • Салим Керкар опита с изненадващо изпълнение от фаул да вкара, но фалцовият му изстрел мина над вратата. Позицията му беше доста встрани от вратата, но въпреки това той смело стреля към нея, макар и неточно.

60'
  • Втора смяна за Литекс, при това втора принудителна. Излиза контузеният Илия Миланов, влиза Пауло Регула.

56'
  • Първа смяна за Берое. Влиза Жуниор Мапуку на мястото на Георги Андонов.

55'
  • Хубава възможност за Литекс да поведе. Милчо Ангелов напредна и стреля опасно от 20-ина метра, но Пиргов с една ръка изби.

54'
  • Илия Миланов продължава да има проблеми в коляното. Лекарите опитват да му помогнат, но вероятно ще се наложи смяна.

50'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузения Кристиян Малинов, влиза Милчо Ангелов.

46'
  • Начало на втората част на мача в Стара Загора!

46'
  • Край на първото полувреме! Литекс и Берое се оттеглят на почивка при равенство 1:1.

45+3'
  • Опасна контраатака на Литекс в продължението, но Бьорн Маарс Йонсен се забави и пасът му към Страхил Попов не беше особено добър. Ситуацията беше изгодна, но ловчанлии не се справиха подобаващо.

45+2'
  • Две минути продължение на първата част.

45+1'
  • Далечен удар на Иво Иванов, но Винисиус улови без проблеми.

45'
  • Домакините претендират за дузпа. Рафа Перес и Георги Андонов влязоха в единоборство в наказателното поле, но реферът Таско Тасков прецени, че основания за дузпа няма.

44'
  • Тежка контузия получи Кристиян Малинов и беше изнесен на носилка. По всичко изглежда обаче, че лекарите ще го вдигнат на крака.

41'
  • Невероятен пропуск на Бьорн Йонсен! Илко Пиргов направи фрапантна грешка и не успя да изчисти топката на около 10 метра пред наказателното си поле. Тогава Данило Асприля пусна към необезпокоявания норвежец, който обаче на празна врата прати топката в аут. Шокиращ пропуск!

36'
  • След ъгловия удар беройци организираха малко по-дълга атака, която завърши с удар от дистанция на Атанас Зехиров, но топката излезе в аут, без да вещае особена опасност за Винисиус.

27'
  • Савио Нсереко нахлу опасно по десния фланг, но точно преди да центрира опасно, Васил Божиков изби в корнер.

26'
  • Данило Асприля центрира страхотно от пряк свободен удар и намери непокрития Илия Миланов. Защитникът плонжира и стреля с глава, но топката прелетя на няколко сантиметра в аут.

19'
  • Беройци също не мислят да се връщат назад и отговориха с хубаво центриране на Салим Керкар в наказателното поле. Винисиус обаче улови без проблеми.

15'
  • Още една хубава така на Литекс. Иван Горанов проби по левия фланг и пусна топката успоредно на голлинията. Илко Пиргов обаче беше на мястото си и пресече подаването.

14'
  • Вихрено начало на мача, двата отбора директно се хвърлиха в атака и това веднага се видя с двата гола за по-малко от 10 минути.

11'
  • Литекс отговори веднага на предизвикателството. Бьорн Йонсен изравни след удар с глава от около 5-6 метра след перфектно центриране на бившия играч на Берое Иван Горанов и вече резултатът е 1:1.

9'
  • Елиаш открива резултата в полза на Берое. Той получи топката около границата на наказателното поле след груба грешка на Кристиян Малинов и опъна мрежата зад Винисиус със силен удар.